maro2410

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 133)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Wykładzina na panelach ? #72290
    maro2410
    Członek

    Też racja, porządny podkład to absolutna podstawa.

    W odpowiedzi na: Poprawa paneli #72775
    maro2410
    Członek

    Jestem przekonana, że możesz to zareklamować i że powinni poprawić na swój koszt. Na pewno, przecież nie będziesz poprawiać po fachowcach.

    W odpowiedzi na: Panele w przedpokoju czy kuchni ? #72803
    maro2410
    Członek

    Ja też miałam panele w kuchni i nic się nigdy z nimi nie zadziało. To znaczy, zmatowiały trochę w miejscu, gdzie, jak później odkryłam, za lodówką mój króliczek zorganizował sobie toaletę, ale tak to nic się z nimi nie działo. Na pewno nie od wody wychlapanej ze zmywania, czy czegoś takiego. Wiadomo, jak pod twoją nieobecność zepsuje się zmywarka i zrobi kałużę to będzie większy problem.

    W odpowiedzi na: Jak pielęgnować drewnianą podłogę? #70154
    maro2410
    Członek

    Myślę, że nadmiar wody na każdym parkiecie to prawdziwa tragedia.

    W odpowiedzi na: Dbanie o drewiany parkiet #71386
    maro2410
    Członek

    Też bym była ostrożna co do ostrej szczotki. Nie było jakiś problemów, rys? Bałabym się trochę.

    W odpowiedzi na: Cyklinowanie ▨ parkietu ▨ #70242
    maro2410
    Członek

    @MariaSz napisał:

    Samemu to niestety można gorzej zniszczyć… Ja zawsze wszystko robię sama lub z mężem, ael do cyklinowania zatrudniliśmy fachową firmę Cyklinek, wcale nie wyszło tak drogo. Drożej by było, gdybyśmy próbowali samodzielnie, bo więcej by się zmarnowało.

    Słusznie, bez sensu robić coś samodzielnie, a potem zatrudniać kogoś do poprawek, które będą jeszcze droższe.

    W odpowiedzi na: Głębokie rysy na drewnianej podłodze #73403
    maro2410
    Członek

    @Lorem Floor napisał:

    a jakieś takie masy żywiczne czy coś, też powinny przecież dobrz eise sprawdzić do wypełnienia rys.

    Trzeba tylko odpowiednio dobrać kolor i serio, prawie nie widać miejsca, gdzie była rysa.

    W odpowiedzi na: Boazeria – reaktywacja #74073
    maro2410
    Członek

    @Domelka napisał:

    Mnie też to zaskoczyło, bo do tej pory boazeria kojarzyła mi się z takim koszmarnym ciemnym drewnem, które było u babci na całej długości korytarza. Przerażające i zniszczone. Tutaj to prezentuje się dużo lepiej.

    To fakt, wygląda to znacznie lepiej niż w takim starym wydaniu, ale to drewno od góry do dołu. Może gdyby te deski były trochę niżej, sama nie wiem.

    W odpowiedzi na: Boazeria angielska #69913
    maro2410
    Członek

    Nie jestem fanką boazerii angielskiej, zawsze miałam wrażenie, że za bardzo elegancka, że za bardzo przytłacza, ale te zdjęcia są fenomenalne.

    W odpowiedzi na: Drewniana dekoracja ścian w sypialni #73550
    maro2410
    Członek

    @bracki napisał:

    @BobBudowniczy napisał:

    Dołączę się do tematu. Jak wygląda kwestia montażu takich desek? Klej, wkręty czy specjalny stelaż?

    Fajnie to wygląda, ale też bardzo drogo…

    Drogo pod kątem zakupu materiału czsyli desek czy drogo bo montaż ?

    Wydaje mi się, że i jedno i drugie wyjdzie drożej niż kupienie większych desek

    W odpowiedzi na: ściana z kamienia #73095
    maro2410
    Członek

    Szkoda, że nie wszędzie to pasuje. Trzeba mieć miejsce w salonie i odpowiednio zaaranżowane wnętrze, ale kusi i to bardzo:)

    W odpowiedzi na: Drzwi wewnętrzne #73353
    maro2410
    Członek

    A drzwi z kuchni – półki? Tylko trzeba ostrożnie zamykać:D

    W odpowiedzi na: Plac zabaw dla dzieci #76015
    maro2410
    Członek

    Jak masz dużo miejsca, to ja bym polecała zamek dla małej księżniczki:

    W odpowiedzi na: Dekoracje do kuchni #75839
    maro2410
    Członek

    Podrzucam moje ukochane słoiki do przechowywania jedzenia:

    W odpowiedzi na: Dekoracje do kuchni #75838
    maro2410
    Członek

    Tutaj masz trochę inspiracji i informacji na ten temat.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 133)