Listwy przypodłogowe drewniane  

Oferowane przez nas drewniane listwy przypodłogowe to produkt najwyższej jakości. Cokoły są produkowane z naturalnego drewna. Szeroka oferta dekorów i wykończeń dopasowana jest do większości podłóg drewnianych takich jak dąb, dąb bielony, jesion, buk, orzech, merbau. Gwarantujemy szybki czas realizacji, dostawę w dowolne miejsce Polski oraz wysoką jakość wykonania listew i cokołów.

Drewniane listwy przypodłogowe: synonim klasyki i dobrego smaku

Deski podłogowe z krajowych, dekoracyjnych gatunków i stylowe, drewniane meble to nieodzowne elementy wystroju klasycznych wnętrz. W ich towarzystwie najlepiej będzie wyglądała listwa drewniana lub fornirowana,  szczególnie ta kolorystycznie i stylistycznie dopasowana do parkietu. Które ze wspomnianych rozwiązań będzie najlepsze? To zależy przede wszystkim od naszego budżetu. Drewniane listwy są wytrzymałe na uszkodzenia i działanie wody, ale wydamy na nie dużo więcej niż na listwy z MDF

Listwy przypodłogowe nadają wnętrzu wysublimowany charakter, podkreślając piękno podłogi i maskując szczeliny dylatacyjne, dlatego selekcja odpowiednich modeli ma kolosalne znaczenie dla finalnego efektu estetycznego. Drewniane listwy przypodłogowe to świetny wybór przede wszystkim z uwagi na elegancki wygląd oraz wysoką jakość produktów. 


Drewniane listwy podłogowe: jakość, w którą warto zainwestować
 

Drewniana listwa przypodłogowa jest elementem wykończeniowym o ponadczasowym charakterze: drewno nigdy nie wychodzi z mody, a jego uniwersalność sprawia, że drewniane dekoracje sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Zakup drewnianych listew podłogowych jest długoterminową inwestycją w jakość. W praktyce, listwy przypodłogowe z drewna doskonale uzupełnią kompozycję drewnianych podłóg, akcentując ich naturalne piękno. Listwy z drewna, na przykład drewniane listwy przysufitowe, umożliwiają estetyczną i funkcjonalną aranżację pomieszczenia.


Sosnowe listwy przypodłogowe: klasyka w ofercie parkiet.pl
 

W ofercie sklepu parkiet.pl dostępne są drewniane listwy podłogowe wysokiej jakości, wyprodukowane z najlepszych materiałów. Sercem każdej listwy jest rdzeń, natomiast na jej powierzchni znajduje się fornir, który wykonujemy z cenionych gatunków drewna. Taka budowa przekłada się na odporność mechaniczną listew, dzięki czemu Klienci przez bardzo długi czas mogą cieszyć się ich estetycznym wyglądem. Proponujemy Państwu, między innymi, drewniane listwy przypodłogowe sosnowe, czyli listwy, których rdzeń wykonany jest z drewna sosnowego.


Drewniane listwy przypodłogowe: fornir DĄB – ponadczasowa kolorystyka w aranżacji wnętrza
 

Mając świadomość różnych potrzeb i preferencji estetycznych naszych Klientów, jako producent drewnianych listew przypodłogowych, oferujemy listwy wykończone fornirem z różnych gatunków drzewa, na przykład listwy przypodłogowe z fornirem dębowym, jesionowym, akacjowym lub orzechowym. Proponując bardzo szeroki wybór kolorystyczny listew drewnianych, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom – bogata paleta odcieni pozwala na wybór listew kompatybilnych z kolorystyką drewnianej podłogi.


Cena drewnianych listew przypodłogowych
 

Ceny drewnianych listew przypodłogowych z forniru są niższe od cen listew wykonanych z litego drewna, ale jednocześnie wybór tego rodzaju listew nie oznacza konieczności pójścia na jakiekolwiek jakościowe kompromisy. Ich wytrzymałość sprawia, że są bardzo cenione oraz wyjątkowo użyteczne. Ceny przypodłogowych listew drewnianych dostępnych w sklepie parkiet.pl zaczynają się od ponad 18 złotych za metr. Dodatkowo, proponowana rozpiętość cenowa oferowanych produktów jest szeroka, co umożliwia Klientom wybór towarów odpowiadających ich możliwościom finansowym. 

Zakupy w sklepie parkiet.pl to pewność zadowolenia i możliwość skorzystania z bogatej oferty produktów – wieloletnie doświadczenie umożliwia nam staranną selekcję asortymentu i świadczenie usług o najwyższym standardzie. 

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas