Listwy ścienne  

Szeroka oferta listew ściennych wiodących producentów Orac Decor, Mardom Decor oraz Creativa

Listwy ścienne: przepis na elegancką dekorację ściany

Ściana to jeden z tych elementów wnętrza, którego zagospodarowanie często nastręcza wielu problemów. Doskonałym rozwiązaniem może być natomiast sztukateria i listwa ścienna dostosowana do charakteru pomieszczenia, dzięki której tworzona aranżacja zyska zupełnie nowy charakter. 


Jak wybrać listwy na ścianę pasujące do aranżowanego pomieszczenia?

Wykończeniowe listwy ścienne pełnią nie tylko funkcje dekoracyjne, ale są istotne również z uwagi na znaczenie praktyce: listwy maskujące na ścianę mogą zasłonić ewentualnie niedociągnięcia, na przykład, zarysowania, nierówną strukturę czy plamy. Sztukateryjne listwy ścienne doskonale sprawdzą się we wnętrzach o różnym charakterze, kolosalne znaczenie ma natomiast wybór modeli, których dekoracja jest dostosowana do stylistyki pomieszczenia. Wybierając ścienną listwę wykończeniową warto zwrócić uwagę na jej wysokość oraz grubość. Wysoka sztukateria i listwy ścienne bardzo dobrze sprawdzają się w dużych wnętrzach, w mniejszych pomieszczeniach można z powodzeniem stosować drobniejsze elementy ozdobne i wąskie listwy ścienne. Co więcej, listwy wykończeniowe do ścian powinny korespondować z listwami przypodłogowymi i przysufitowymi oraz pozostałymi dekoracjami sztukateryjnymi wykorzystanymi w tworzonej aranżacji. 


Polistyrenowe i poliuretanowe listwy ścienne w ofercie sklepu parkiet.pl: wysoka jakość i szeroki wybór produktów

Parkiet.pl to sklep z listwami ściennymi, w którego asortymencie dostępny jest bardzo szeroki wybór produktów. Listwy ścienne w sypialni, salonie, przedpokoju czy pokoju gościnnym to ciekawy sposób na urozmaicenie wyglądu pomieszczenia, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby w naszej ofercie dostępne były różnorodne modele, umożliwiając w ten sposób Klientom wybór listew odpowiadających ich oczekiwaniom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szerokiej listwy ściennej, która będzie centralnym punktem dekoracji wnętrza, czy preferujesz cienkie listwy ścienne, jesteśmy w stanie zaproponować Ci duży asortyment produktów. 

W naszej ofercie dostępne są białe listwy ścienne, będące doskonałym punktem wyjścia do aranżacyjnej zabawy kolorami. Obok płaskich listew ściennych, które świetnie wyglądają w nowoczesnych, minimalistycznych pomieszczeniach, proponujemy również bogato zdobione modele, idealnie uzupełniające aranżacje w stylu nowojorskim, angielskim, klasycznym czy eklektycznym. W sklepie proponujemy także listwy gięte, które z łatwością można dopasować do różnych krzywizn ściennych. 


Listwa ścienna: konkurencyjna cena produktów z oferty parkiet.pl

Oferta naszego sklepu to nie tylko różnorodny wybór modeli listew ściennych, ale również atrakcyjna oferta cenowa. Ceny listew zaczynają się już od około 10 złotych za metr, a szeroka rozpiętość sprawia, że każdy Klient z łatwością znajdzie produkt, który mieści się w granicach jego możliwości finansowych. Poza listwami ściennymi proponujemy także listwy przypodłogowe oraz estetyczne i funkcjonalne listwy przysufitowe. Nasza oferta jest tworzona z myślą o Twoich potrzebach – zapraszamy!

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas