Listwy przysufitowe poliuretanowe  

Poliuretanowe listwy przysufitowe cechuje przede wszystkim bardzo duża wytrzymałość i funkcjonalność. Poliuretan wykazuje bowiem odporność na wilgoć. Dodatkowo, za zakupem listwy poliuretanowej może przemawiać fakt, że białe modele będą świetną bazą umożliwiającą przemalowanie ich na inny kolor, dostosowany do Państwa potrzeb, co okazuje się szczególnie istotne w przypadku wnętrz utrzymanych w oryginalnych stylach i wymagających zastosowania niesztampowych rozwiązań.

Przysufitowe listwy poliuretanowe: wyselekcjonowany asortyment produktów w sklepie parkiet.pl

Listwy przysufitowe to świetny sposób na oryginalną dekorację pomieszczenia, bez konieczności inwestowania dużych nakładów pracy. Montaż listew z poliuretanu jest bardzo prosty, a niezbędne akcesoria kupią Państwo w naszym sklepie internetowym parkiet.pl. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy bardzo szeroki wybór dekoracyjnych listew poliuretanowych, które z powodzeniem można wykorzystać w aranżacji wnętrz o różnym charakterze.

  

Poliuretanowe listwy przysufitowe: estetyczna dekoracja i funkcjonalność 

Poliuretanowe listwy sufitowe, podobnie jak listwy przypodłogowe, mogą z powodzeniem zakryć drobne niedoskonałości na styku ściany i sufitu: nierówną linię farby lub tapety oraz nieestetyczne pęknięcia i zarysowania, eliminując tym samym konieczność wykonywania pracochłonnych poprawek. Poza tym, poliuretanowe listwy sufitowe są doskonałą dekoracją wnętrz, bez względu na ich indywidualny styl: proste listwy świetnie uzupełnią pomieszczenia utrzymane w atmosferze skandynawskiego domu lub industrialnego poddasza, natomiast bogato zdobione dekoracyjne listwy poliuretanowe bardzo dobrze sprawdzą się, jako element wystroju w stylu nowojorskim, art deco lub glamour.

Wybierając ozdobne listwy poliuretanowe warto mieć na względzie nie tylko charakter aranżacji urządzanego pomieszczenia, ale również jego wielkość. W przypadku małych wnętrz, bardzo dobrym wyborem będą węższe listwy, które ich nie przytłoczą i optycznie nie pomniejszą, natomiast duży salon czy spora sypialnia to świetne miejsce na zamontowanie szerokich, zwracających uwagę poliuretanowych listew wykończeniowych. 


Cena listew poliuretanowych 

W ofercie sklepu internetowego parkiet.pl znajdą Państwo bardzo szeroki wybór listew poliuretanowych pod sufit. Zdając sobie sprawę z różnorodnych preferencji estetycznych naszych Klientów, oferujemy modele o różnych zdobieniach, od prostych, eleganckich listew, po produkty cechujące się bogatym, wystawnym zdobieniem. Dzięki temu, mogą Państwo wybrać listwy pasujące do aranżowanego wnętrza. Dodatkowo, podsufitowe listwy poliuretanowe dostępne są w dużej rozpiętości cenowej – Klienci mają szansę zdecydować się na produkty odpowiadające ich możliwościom finansowym. Duży nacisk kładziemy nie tylko na atrakcyjne ceny listew, ale również na jakość proponowanego asortymentu. Dbamy o dokładną selekcję produktów, nie idąc na jakościowe kompromisy.

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas