Krótka historia Parkiet.pl

Założyciel Parkiet.pl - Bogdan Miąskiewicz

Nazywam się Bogdan Miąskiewicz i jestem właścicielem sklepu Parkiet.pl. Historia mojej firmy sięga 1993 roku kiedy to wraz z Wojciechem Stanisławskim prowadziłem firmę Profi Parkiet. Byliśmy jedyną firmą przy ul. Bartyckiej w Warszawie oferującą parkiety oraz wysokiej jakości chemię parkieciarską.W 1995 rok założyłem własną firmę parkieciarską zajmującą się wykonawstwem, którą prowadzę z sukcesem do dziś.

Rzetelność oraz terminowość wykonywanych prac przyniosła efekt w postaci szybkiego rozwoju. W 2000 roku zatrudniałem już około 20 wykwalifikowanych pracowników. Od tamtej pory zrealizowałem setki zleceń a zatrudniani przeze mnie fachowcy położyli dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych parkietu.

Zainteresowanie produkcją listew przypodłogowych. 
Urządzając swoje mieszkanie, miałem wielki problem z zakupem listew przypodłogowych gdyż na rynku wybór był bardzo ograniczony. Znajomy ze Stanów Zjednoczonych poradził mi, abym zajął się ich produkcją. Pierwsze listwy wykonałem do swojego domu, następne na zlecenie. Produkt cieszył się dużym zainteresowaniem, więc postanowiłem rozpocząć jego produkcję na szerszą skalę - był to jednocześnie początek istnienia marki Elite Decor

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego oraz z naszymi realizacjami.

 


Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas