Listwy ścienne gięte  

Gięte listwy ścienne to oferta uzupełniająca do listew ścienny marki Orac Decor, Mardom Decor oraz Creativa.

Elastyczne (gięte) listwy ścienne: estetyczna dekoracja ścian

Sztukateria to doskonały element dekoracyjny, który sprawdza się we wnętrzach o różnym charakterze, skutecznie ponosząc ich walory estetyczne. W ofercie sklepu internetowego parkiet.pl znajdą Państwo bardzo szeroki wybór listew sufitowych i podłogowych, w tym również modele gięte, które można dopasować do różnego rodzaju krzywizn. Obok giętych (elastycznych) listew sufitowych, proponujemy także elastyczne listwy ścienne, dzięki którym mogą Państwo dowolnie ozdobić ścianę aranżowanego pomieszczenia. 


Elastyczne listwy przyścienne: jak wybrać odpowiedni model?
 

Sztukateria to nierozerwalny element eleganckiego wyposażenia wnętrz, kojarzący się przede wszystkim z przedwojennym sznytem gustownych kamienic i pałacowym przepychem. Dzisiaj sztukateria znowu stała się bardzo popularną dekoracją i doskonale sprawdza się zwłaszcza w przypadku jednolitych kolorystycznie ścian, które wymagają dyskretnego urozmaicenia. 

Wybór ozdobnych listew powinien być podyktowany przede wszystkim stylistyką planowanej aranżacji. Listwy z bogatym wzornictwem to znakomite uzupełnienie wnętrz urządzanych w stylu retro, nowojorskim lub angielskim – elastyczna listwa przyścienna może być elementem rozgraniczającym dwa różne rodzaje dekoracji, na przykład tapetę i farbę ścienną. Co więcej, przy pomocy listew z powodzeniem można tworzyć mniej lub bardziej skomplikowane systemy sztukaterii na ścianach. Najczęściej są to klasyczne kwadraty lub prostokąty, w środku których można umieścić punkty światła, kontrastową tapetę lub obrazy.

Decydując się na konkretny model listew przyściennych warto mieć na uwadze rozmiary urządzanego pomieszczenia. W mniejszych wnętrzach najlepiej sprawdzą się listwy o niewielkiej szerokości, które nie przytłoczą pomieszczenia. Poza tym, kolosalne znaczenie ma również kolor listew – chcąc idealnie dobrać go do koloru ścian lub konkretnych dodatków, świetnym rozwiązaniem będą elastyczne listwy ścienne do malowania, które można pokryć farbą w dowolnym kolorze. Zamierzając zaakcentować charakter sztukaterii, listwy można pomalować na inny, ale korespondujący z odcieniem ściany, kolor. Listwy ścienne doskonale wyglądają w salonie, który pełni funkcję reprezentacyjną, w korytarzu, gabinecie czy sypialni. W dużych domach i mieszkaniach z powodzeniem można sobie pozwolić na bardzo skomplikowane wzory sztukaterii układanej na ścianach. W mniejszych wnętrzach kolosalne znaczenie ma zachowanie umiaru i bazowanie na prostych rozwiązaniach.


Listwy ścienne do gięcia: szeroki wybór w ofercie parkiet.pl
 

Parkiet.pl to sklep internetowy, w którym znajdą Państwo bardzo szeroki wybór listew ściennych i podłogowych oraz sztukaterii. Proponując gięte listwy ścienne dbamy o zróżnicowany wachlarz modeli, różniących się wymiarami i sposobem zdobienia. Gięte listwy ścienne dostępne w naszej ofercie są elastyczne, dzięki czemu można je dopasować do krzywizn ściany. W sklepie parkiet.pl dostępne są wyłącznie wysokiej jakości listwy wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Proponujemy Państwu gięte listwy ścienne uznanych producentów: Orac Decor, Creativa by Cezar oraz Mardom Decor, dostępne w różnych ofertach cenowych. Poza giętymi listwami ściennymi, w sklepie parkiet.pl dostępne są również listwy przystosowane do oświetlenia LED, umożliwiające tworzenie estetycznych dekoracji świetlnych. 

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas