maro2410

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 133)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Dziecięcy pokój z korkową podłogą? #71135
    maro2410
    Członek

    @Ewelia napisał:

    Korek jest miękki, ale po wgnieceniu wraca do oryginalnego kształtu więc wbrew pozorom jest bardzo trwały. A jest ciepły i aksamitny wiec dla dzieci jak znalazł.

    Ależ to fantastycznie wygląda. Może faktycznie trochę nietrwałe, ale maluszek będzie miał miękko. Wykładzinę i tak musiałabyś wymieniać, a w sumie tylko ona może konkurować pod względem miękkości. Tutaj jest trochę więcej informacji o podłodze korkowej. Może się przydadzą.

    W odpowiedzi na: Nietypowe naklejki na lodówkę #70660
    maro2410
    Członek

    @Umer napisał:

    Niektóre z tych naklejek są naprawdę fajne!

    No dobra, ta akurat jest śmieszna, ale większość jest po prostu kiczowata. I do niczego nie pasuje. No ale co kto lubi, jak ktoś chce mieć ukwieconą łączkę na lodówce, to czemu nie.

    W odpowiedzi na: Projektowanie wnętrz #75080
    maro2410
    Członek

    No właśnie, wydaje mi się niemożliwe, żeby ktoś aż do tego stopnia nie potrafił posługiwać się miarką. No błagam. Pomierzyć się uda, tylko, żeby to wszystko sensownie połączyć. To jest problem.

    W odpowiedzi na: Jaki materiał na białą podłogę? #71100
    maro2410
    Członek

    @Louie napisał:

    To jest malowane techniką przecierki. Albo udaje takie :D Można takie gotowe przecierane panele kupić
    Tu na przykład http://ruckzuck.pl/panele-pod/comfort/dab-fresco.html

    Wiecie coś więcej o takich panelach? Jaka jest ich trwałość? Bo robią naprawdę ogromne wrażenie.

    maro2410
    Członek

    Daj znać, czy coś udało się zrobić. Najlepiej ze zdjęciami, bo jestem ciekawa?:)

    W odpowiedzi na: Aranżacja łazienki #75854
    maro2410
    Członek

    @bracki napisał:

    @Klaudia.E napisał:

    Remont łazienki trzeba dobrze zaplanować, bo to ogromny wydatek. Żeby nie było tak, że wpadną ci w oczy najdroższe płytki i braknie kasy na umywalkę.

    Dlatego bardzo istotna jest równowaga i podejscie, które pozwala na kalkulowanie każdego detalu w budżecie.

    Równowaga jak równowaga, po prostu trzeba to dobrze przemyśleć i zaplanować, żeby nie było potem niespodzianek.

    W odpowiedzi na: Podłoga drewniana dla alergika #70193
    maro2410
    Członek

    Tutaj przecież problemem chyba nie je samo drewno, ale te wszystkie oleje i lakiery. Przecież można chyba zastosować jakieś antyalergiczne?

    W odpowiedzi na: lakiery domalux opinie #72524
    maro2410
    Członek

    Dobrze, że ostrzegasz, też miałam ochotę go zastosować. Co radzicie zatem zamiast niego?

    W odpowiedzi na: Podłoga winylowa #74190
    maro2410
    Członek

    Na szczęście podłoga winylowa nie kojarzy się z linoleum, nie ma nic wspólnego z tamtym reliktem przeszłości:)

    W odpowiedzi na: Aranżacja łazienki #75846
    maro2410
    Członek

    Remont łazienki trzeba dobrze zaplanować, bo to ogromny wydatek. Żeby nie było tak, że wpadną ci w oczy najdroższe płytki i braknie kasy na umywalkę.

    W odpowiedzi na: Boazeria drewniana #73929
    maro2410
    Członek

    Impregnat raczej kładzie się pod farbę, dopiero później się maluje drewno.

    W odpowiedzi na: Drewniana dekoracja ścian w sypialni #73545
    maro2410
    Członek

    Te płytki też bardzo dobrze się prezentują. Chociaż oczywiście z drewna byłyby lepsze.

    W odpowiedzi na: Lakier bezwonny potrzebny #73884
    maro2410
    Członek

    Nie wiem o nich za wiele, są mniej wytrzymałe?

    W odpowiedzi na: Głębokie rysy na drewnianej podłodze #73400
    maro2410
    Członek

    Dużo słyszałam o tych woskach, podobno nawet nieźle się sprawdzają, może faktycznie dadzą radę.

    maro2410
    Członek

    Zależy jakie te szczeliny są. Są niby dobre wypełniacze, które je ukrywają, ale nie wiem, czy to naprawdę będzie niewidoczne. Najlepiej niech skonsultuje to jakiś fachowiec.

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 133)