Dodatkowe usługi

Listwy przypodłogowe MDF

Listwy przypodłogowe wykonane z MDF (połączenie drewna i żywic) to innowacyjne rozwiązanie oparte na zastosowaniu unikalnej techniki sprasowania włókien drzewnych, następnie połączenia ich z organicznymi związkami oraz utwardzania pod wpływem wysokiego ciśnienia i takiej też temperatury.
Listwy MDF są bardziej wytrzymałe od plastikowych i styropianowych. Estetyczne i eleganckie, dostępne w szerokiej gamie kolorów wykończą i ozdobią każdy parkiet, czy deski podłogowe.
  

Listwy odporne na wilgoć

Głównym czynnikiem działającym negatywnie na listwy przypodłogowe jest tzw. wilgoć budowlana. Są to cząsteczki wody zalegające w ścianach budynku nawet przez kilka lat po wybudowaniu domu/mieszkania. 
Ponadto, podczas mycia podłogi pod listwę dostają się cząsteczki wody, co po dłuższym czasie powoduje jej puchnięcie i odkształcanie
Nasze listwy lakierowane to klasa Premium wśród listew do podłóg. Wytwarzane są na bazie MDF-u wilgocioodpornego, który charakteryzuje się znacznie wyższą odpornością na wilgoć.
   

Jakie wymiary listwy?

Podstawowym kryterium, którym powinniśmy się kierować przy wyborze listew przypodłogowych są ich wymiary - wysokość najczęściej 8-12 cm, grubość: 12/16/18 mm (tak aby zakryć szczelinę pomiędzy ścianą a podłogą).
  

Listwy drewniane

W ofercie posiadamy również drewniane listwy podłogowe w różnych wymiarach i okleinach (ponad 30 rodzajów drewna). Dzięki temu, że jesteśmy w stanie uzyskać forniry z  prawie każdego gatunku drzewa, możemy dobrać listwy pasujące idealnie do każdej podłogi. Fornirowane listwy świetnie zastępują listwy z litego drewna. Ich produkcja jest znacznie tańsza, a co za tym idzie możemy proponować naszym klientom racjonalne ceny. 

Listwy przypodłogowe

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ W NAJNIŻSZEJ CENIE!

W naszej stolarni produkujemy lakierowane listwy MDF odporne na wilgoć.

Gwarantujemy Państwu najl...

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ W NAJNIŻSZEJ CENIE!

W naszej stolarni produkujemy lakierowane listwy MDF odporne na wilgoć.

Gwarantujemy Państwu najlepszą jakość w najniższej cenie lub zwrot pieniędzy. 


Zobacz szczegóły
 =>

Więcej
Pokazuje 1 - 42 z 283 elementów
22 618 79 23