Listwy przypodłogowe

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ W NAJNIŻSZEJ CENIE!

W naszej stolarni produkujemy lakierowane listwy MDF odporne na wilgoć.

Gwarantujemy Państwu najl...

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ W NAJNIŻSZEJ CENIE!

W naszej stolarni produkujemy lakierowane listwy MDF odporne na wilgoć.

Gwarantujemy Państwu najlepszą jakość w najniższej cenie lub zwrot pieniędzy. 


Zobacz szczegóły
 >>

Więcej
Pokazuje 1 - 42 z 279 elementów

Dlaczego warto zdecydować się na listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe MDF (połączenie drewna i żywic) to innowacyjne rozwiązanie oparte na zastosowaniu unikalnej techniki sprasowania włókien drzewnych, następnie połączenia ich z organicznymi związkami oraz utwardzania pod wpływem wysokiego ciśnienia i takiej też temperatury. Listwa przypodłogowa wykonana z płyty MDF jest bardziej wytrzymała od plastikowych i styropianowych. Estetyczne i eleganckie, dostępne w szerokiej gamie kolorów wykończą i ozdobią każdy parkiet, deski czy panele podłogowe.
  

Białe listwy przypodłogowe od parkiet.pl są odporne na wilgoć

Głównym czynnikiem działającym negatywnie na listwy przypodłogowe jest tzw. wilgoć budowlana. Są to cząsteczki wody zalegające w ścianach budynku nawet przez kilka lat po wybudowaniu domu/mieszkania. Ponadto, podczas mycia podłogi pod listwę podłogową dostają się cząsteczki wody, co po dłuższym czasie powoduje jej puchnięcie i odkształcanie. Nasze listwy lakierowane to klasa Premium wśród listew do podłóg. Wytwarzane są na bazie MDF-u wilgocioodpornego, który charakteryzuje się znacznie wyższą odpornością na wilgoć.
   

Jak dobrać wysokość i grubość listew podłogowych 

Podstawowym kryterium, którym powinniśmy się kierować przy wyborze listew podłogowych są ich wymiary - wysokość najczęściej 8-12 cm, grubość: 12/16/18 mm (tak aby zakryć szczelinę pomiędzy ścianą a podłogą). Wyższe cokoły podłogowe będą pasowały do dużych pomieszczeń, w których znajdziemy otwarte przestrzenie i ładne dekoracje ścian. Grubość listwy przypodłogowej jest w dużej mierze uzależniona od szerokości szczeliny dylatacyjnej (szpary pomiędzy krańcem parkietu/paneli podłogowych a ścianą). W 90% wypadków stosuje się listwę podłogową o grubości 16 mm.
  

Ceny listew przypodłogowych MDF oraz listew drewnianych

W ofercie posiadamy ponad 100 rodzajów listew przypodłogowych MDF własnej produkcji. Ceny zaczynają się od 10 zł za metr cokołu są głównie zależne od wymiarów listwy (im większa  tym droższa). W ofercie parkiet.pl znajdziecie również drewniane listwy podłogowe w różnych wymiarach i okleinach (ponad 30 rodzajów drewna). Dzięki temu, że jesteśmy w stanie uzyskać forniry z  prawie każdego gatunku drzewa, możemy dobrać listwy pasujące idealnie do każdej podłogi. Fornirowane listwy świetnie zastępują listwy z litego drewna. Ich produkcja jest znacznie tańsza, a co za tym idzie możemy proponować naszym klientom racjonalne ceny. 
22 618 79 23