Listwy sufitowe gięte  

Gięte odpowiedniki listew przysufitowych marek Orac Decor, Mardom Decor oraz Creativa. Listwy są elastyczne (dają się wyginać i dopasować do krzywizny ściany).

Gięte (elastyczne) listwy sufitowe: funkcjonalność i precyzja wykonania

Listwy sufitowe odgrywają nie tylko ważną rolę stricte dekoracyjną, ale stanowią również praktyczne rozwiązanie problemu łączenia ściany i sufitu. W tym obszarze bardzo często pojawiają się niedociągnięcia malarskie lub istnieje konieczność zamaskowania nierównego cięcia tapety – listwa doskonale tuszuje wszystkie niedoskonałości. 


Gięta listwa przysufitowa: alternatywa dla pomieszczeń z dużą ilością krzywizn

Aranżując wnętrze z krzywiznami ściennymi nie trzeba rezygnować z estetycznego udekorowania przestrzeni pomiędzy ścianą i sufitem. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem będą gięte listwy sufitowe, które można wyprofilować w dowolny sposób. Dzięki temu, elastyczna listwa sufitowa zostanie z łatwością dokładnie dopasowana do kształtu ściany na konkretnym odcinku montażowym. Dobierając odpowiedni produkt warto mieć na uwadze przede wszystkim charakter aranżacji. Bogato zdobione elastyczne listwy przysufitowe, z dekorami i licznymi żłobieniami to znakomite rozwiązanie dla pomieszczeń urządzanych w duchu barokowego pałacu, wnętrz inspirowanych stylistyką art deco lub stylem angielskim i nowojorskim. Proste listwy będą natomiast najlepszym uzupełnieniem aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym lub skandynawskim. Elastyczna listwa podsufitowa powinna być również kompatybilna z wielkością pokoju. Szerokie listwy doskonale zaakcentują duże pomieszczenia, natomiast mniejsze wnętrza będą najlepiej wyglądały w zestawieniu z węższymi modelami. 


Elastyczne listwy sufitowe: najwyższa jakość oferty parkiet.pl
 

Parkiet.pl to sklep internetowy, w którym znajdą Państwo bardzo szeroki wybór listew podłogowych i przysufitowych. Zdając sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, ogromny nacisk kładziemy na zróżnicowanie dostępnego asortymentu produktów. Mamy świadomość tego, że elastyczna listwa przysufitowa to narzędzie dekoracyjne mające wiele zastosowań, dlatego w sklepie dostępne są listwy o różnej wielkości. Naszym Klientom proponujemy mniej lub bardziej dekoracyjne modele listew, dzięki czemu mogą Państwo zdecydować się na produkt, który w najwyższym stopniu odpowiada Państwa oczekiwaniom oraz charakterowi przygotowywanej aranżacji. Obok klasycznych listew giętych, proponujemy również elastyczne listwy oświetleniowe, umożliwiające stworzenie dekoracji świetlnej, która będzie szczególnym ubarwieniem pomieszczenia oraz przypodłogowe listwy gięte (elastyczne).

Wszystkie modele wyróżnia bardzo wysoka jakość i odporność – w trosce o oczekiwania Klientów proponujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty. Jednocześnie, sklep parkiet.pl gwarantuje bardzo szeroką rozpiętość cenową oferowanych modeli listew giętych, co daje szansę na wybór produktu odpowiadającego Państwa możliwości finansowym.

 

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas