Listwy przypodłogowe gięte  

Listwy przypodłogowe gięte są dopasowane do odpowiednich modeli listew przypodłogowych, ściennych i sufitowych. Każda listwa posiada oznaczenie F (Flex). Przykład: Listwa gięta SX118F jest odpowiednikiem listwy SX118

Gięte (elastyczne) listwy przypodłogowe: estetyczne wykończenie podłogi 

Podłoga to element aranżacji wnętrza, który ma bardzo duży wpływ na wygląd urządzanego pomieszczenia. Jej zwieńczeniem powinny być eleganckie listwy przypodłogowe, dostosowane do charakteru tworzonej kompozycji. W ofercie sklepu internetowego parkiet.pl znajdą Państwo wysokiej jakości elastyczne listwy przypodłogowe, dostosowane do konkretnych modeli listew sufitowych, przypodłogowych oraz ściennych. 


Elastyczne listwy przypodłogowe: alternatywa dla niestandardowych wnętrz
 

Elastyczna listwa przypodłogowa służąca do łączenia podłóg i ścian to idealne rozwiązanie w przypadku wnętrz, w których zastosowano niestandardowe dekoracje, takie jak: zaokrąglone ściany, ozdobne zakrzywienia lub łuki – elastyczna listwa podłogowa została stworzona z myślą o różnego rodzaju krzywiznach projektowanych we wnętrzach, których nie można wykończyć przy pomocy tradycyjnych produktów. Jednocześnie, gięte listwy przypodłogowe umożliwiają estetyczne zamaskowanie szczeliny dylatacyjnej pomiędzy ścianą oraz podłogą, która jest niezbędna z uwagi na rozszerzalność cieplną materiałów. Ponadto, elastyczna listwa przypodłogowa do ścian i kolumn jest doskonałą metodą na sprytne zasłonięcie różnego rodzaju kabli, które z uwagi na powszechne zastosowanie sprzętów elektronicznych, muszą zostać umiejętnie zagospodarowane w urządzanych pomieszczeniach.


Listwy przypodłogowe do gięcia w ofercie parkiet.pl
 

W sklepie internetowym parkiet.pl nasi Klienci mogą wybierać spośród szerokiego wyboru giętkich listew przypodłogowych, wykonanych z dbałością o wysoką jakość produktów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie w dekoracji wnętrza może mieć odpowiednio dobrana gięta listwa przypodłogowa, dlatego asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór listew o różnej stylistyce. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu proste listwy podłogowe do gięcia, które świetnie uzupełnią charakter pomieszczeń urządzonych w duchu nowoczesności i prostoty oraz gięte listwy podłogowe dekorowane żłobieniami, idealne do wnętrz utrzymanych w stylu retro, stylu angielskim, nowojorskim lub glamour. 

Gięta listwa podłogowa powinna być dostosowana do wielkości oraz wysokości pomieszczenia, w związku z tym, w ofercie parkiet.pl dostępne są listwy różnych rozmiarów. Dbamy o różnorodność cenową proponowanych artykułów, więc Klienci mogą z powodzeniem zdecydować się na modele listew, które odpowiadają ich możliwościom finansowym. Proponujemy gięte listwy przypodłogowe w kolorze białym, które z łatwością można pomalować na inny kolor, dopasowując do kolorystyki całego wnętrza. Obok białych elastycznych listew przypodłogowych oferujemy także specjalną listwę przypodłogową do gięcia łuków oraz gięte (elastyczne) listwy sufitowe. 

Jako doświadczeni specjaliści doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań Klientów. W branży parkieciarskiej funkcjonujemy od ponad 20 lat, regularnie podnosząc swoje kwalifikacje – naszym produktom warto zaufać. Kupując w sklepie parkiet.pl zyskujesz gwarancję bezpiecznych zakupów, a zamówione towary możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas