Listwy przypodłogowe maskujące
Filtr produktów
Odporność na wilgoć

Listwy przypodłogowe maskujące  

Listwy przypodłogowe maskujące do szczelin podłogowych o maksymalnej szerokości 20 mm. Wszystkie prezentowane poniżej listwy przypodłogowe możemy wykonać w dowolnych wymiarach (wysokość dowolna, grubość 12,16,18,22 mm). Wszystkie listwy maskujące produkowane są w naszej stolarni, dzięki czemu możemy wykonać dowolny wzór cokołu, w dowolnym kolorze.

Listwy podłogowe maskujące (wykończeniowe): eleganckie uzupełnienie aranżacji wnętrza

Podstawową rolą listew podłogowych jest zamaskowanie szczeliny dylatacyjnej powstającej pomiędzy ścianą i podłogą, która jest niezbędna ze względu na rozszerzalność cieplną materiałów. Dodatkowo, maskująca listwa podłogowa chroni ścianę przed uszkodzeniem oraz zakrywa ewentualne niedociągnięcia estetyczne – styk ściany i podłogi jest trudny do pomalowania lub równego położenia tapety. 


Listwy wykończeniowe do paneli podłogowych
 

W praktyce, podłogowe listwy maskujące cieszą się dzisiaj ogromną popularnością i są powszechnie stosowane w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Listwa wykończeniowa do paneli podłogowych powinna być dopasowana do koloru podłogi oraz stylu i wielkości aranżowanego pomieszczenia. Wybierając podłogowe listwy wykończeniowe można zdecydować się na model o kolorze zbliżonym do koloru podłogi lub odcieniu, który z nią kontrastuje. Warto zaznaczyć, że listwy maskujące przewody do paneli podłogowych pełnią również rolę stricte dekoracyjną. Dobór odpowiedniego rodzaju zdobień może całkowicie odmienić charakter wnętrza – w przypadku aranżacji w stylu angielskim, nowojorskim, francuskim, eklektycznym czy pałacowym, świetnym rozwiązaniem będą bogato dekorowane listwy, z licznymi żłobieniami. Wnętrza w stylu loftowym, minimalistycznym, nowoczesnym lub skandynawskim warto uzupełniać prostymi modelami listew.


Listwy wykończeniowe do płytek podłogowych
 

Podłogowa listwa wykończeniowa to rozwiązanie stosowane nie tylko w przypadku podłóg drewnianych lub paneli, ale również w odniesieniu do płytek. Płytki zazwyczaj są montowane na podłodze w kuchni i łazience, dlatego wybierając listwy maskujące do takiej podłogi, na uwadze należy mieć specyficzne warunki panujące w tych pomieszczeniach. Listwy powinny być odporne na wilgoć, o którą bardzo łatwo w kuchni i łazience oraz ewentualne uszkodzenia. Rzecz jasna, wybór odpowiedniego modelu powinien być podyktowany również charakterem wnętrza. 


Listwa przypodłogowa maskująca kable: sposób na ich dyskretne zasłonięcie
 

Listwa podłogowa maskująca kable to współcześnie konieczność – każdym lokalu mieszkalnym, z uwagi na powszechne zastosowanie urządzeń elektronicznych, istnieje problem kabli, które powinny być estetycznie zagospodarowane. W przeciwnym wypadku, ich duża ilość może mieć negatywny wpływ na estetyczny poziom wnętrza. Maskujące listwy podłogowe to najprostsze i niezwykle efektywne rozwiązanie – listwy przypodłogowe maskujące kable są elementem wykończeniowym, który łączy w sobie praktyczność oraz dbałość o estetykę. W ofercie sklepu parkiet.pl znajdą Państwo bardzo szeroki wybór tego rodzaju listew. Asortyment obejmuje modele o różnej wielkości i różnych rodzajach zdobień, co ułatwia wybór najodpowiedniejszego produktu. 


Listwa maskująca LED do podświetlania: dekoracja światłem

Listwy wykończeniowe dostępne w sklepie parkiet.pl to bardzo starannie wyselekcjonowana grupa produktów. W asortymencie sklepu, obok listew maskujących na podłogę, oferowane są również estetycznie wykonane listwy wykończeniowe do podświetlenia przy pomocy listwy świetlnej LED. Ten rodzaj listew umożliwia swobodną zabawę światłem, dzięki której dekorowane wnętrze może nabrać całkiem nowego charakteru. Światło LED jest bardzo rozproszone, dzięki czemu tworzy w pomieszczeniu przytulny nastrój. Poza listwami LED proponujemy również sufitowe listwy dekoracyjne (ozdobne)


Cena wykończeniowych listew podłogowych w ofercie parkiet.pl
 

Parkiet.pl to sklep tworzony z myślą o potrzebach naszych Klientów. Obok szerokiego wyboru listew podłogowych maskujących przewody, ogromny nacisk kładziemy także na duże zróżnicowanie cenowe dostępnych w ofercie sklepu produktów. Chcemy, żeby mogli Państwo wybrać ceny listew wykończeniowych do paneli podłogowych, płytek czy podłóg drewnianych, które mieszczą się w granicach Państwa możliwości finansowych. Dbamy o atrakcyjność cenową naszej oferty oraz sprawną realizację zamówień.

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas