Filtr produktów

Listwy maskujące karnisz  

Szeroka oferta listew maskujących karnisz w sklepie Parkiet.pl. Dostępne są zarówno proste listwy 8/10/12 cm jak i bogato zdobione listwy przysufitowe do zamaskowania karnisza.

Listwy maskujące karnisz: gustowny dodatek do wnętrza

Aranżując wnętrze warto skupić się na dodatkach i drobnych szczegółach, ponieważ zwykle mają bardzo duży wpływ na efekt końcowy prac dekoracyjnych. Wygląd pomieszczenia często definiują odpowiednio dobrane listwy przysufitowe i przypodłogowe lub sztukateria montowana na ścianach. W ofercie sklepu internetowego parkiet.pl znajdą Państwo bardzo szeroki wybór elementów sztukateryjnych: poliuretanowe listwy przysufitowe, gięte listwy ścienne, drewniane, metalowe i aluminiowe listwy przypodłogowe czy listwy MDF. Ogromną wagę przywiązujemy do wysokiego poziomu zróżnicowania asortymentu sklepu, dlatego dodatkowo nasi Klienci mogą zdecydować się również na estetyczne listwy maskujące karnisz, dzięki którym widoczne są wyłącznie zawieszone na nim firany i zasłony. 


Listwa przysufitowa zasłaniająca karnisz: dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?
 

Listwa sufitowa maskująca karnisz to rozwiązanie pełniące rolę dekoracyjną. Dzięki niej, Klient nie musi się decydować na kupno ozdobnego karnisza, a miejsce łączenia firan i zasłon z karniszem jest elegancko osłonięte, co sprawia, że dekoracja okna prezentuje się bardzo gustownie. Dodatkowo, listwy maskujące karnisze pozwalają na zachowanie ciągłości montażowej listew przysufitowych w całym pomieszczeniu, wpasowując się w planowany system. Listwa na karnisz podnosi więc znacząco walory wizualne wnętrza, zwłaszcza jeśli jest ono aranżowane w duchu klasycznej elegancji, stylu nowojorskim lub angielskim czy stylistyce glamour. Listwy przysufitowe na karnisze to bardzo popularne i coraz chętniej wykorzystywane rozwiązanie, dzięki któremu cała aranżacja tworzy harmonijną całość. Schowany za listwą karnisz jest niewidoczny, dlatego wybór odpowiedniego modelu staje się o wiele łatwiejszym zadaniem. 


Listwa zakrywająca karnisz: jak wybrać odpowiedni model?
 

Decydując się na listwy osłaniające karnisz sufitowy, priorytetowe znaczenie ma wybór stosownego rodzaju listew. W tym przypadku pierwsze skrzypce powinna grać wielkość oraz stylistyka dekorowanego pomieszczenia. Urządzając niewielkie wnętrze najlepiej zdecydować się na montaż mniejszych listew kryjących karnisz – zbyt szerokie mogą okazać się przytłaczające. W dużych pokojach szeroka listwa sufitowa maskująca karnisz to świetne rozwiązanie, które dodatkowo podkreśli ich charakter. Proste, pozbawione nadmiaru ozdobników listwy na karnisz będą strzałem w dziesiątkę w minimalistycznych, nowoczesnych pomieszczeniach, z gładkimi frontami mebli i prostymi dodatkami. Z kolei bogato zdobione listwy maskujące karnisz sufitowy to najlepsze uzupełnienie stylistyki wystawnych wnętrz, czyli aranżacji zgodnych z nurtem eklektycznym, francuskim, klasycznym czy art deco. Rzecz jasna, należy pamiętać, że wybór listew przysufitowych maskujących karnisz oraz samego karnisza powinien być kompatybilny, a montaż dokładnie przemyślany, zwłaszcza w kontekście odpowiedniego umiejscowienia listwy. Karnisz i listwa powinny być zamontowane w takiej odległości od siebie, która wyeliminuje ryzyko przygniatania firan lub zasłon przez wybraną listwę maskującą. Zbyt ciasny montaż będzie miał negatywny wpływ na efekt estetyczny. 


Listwa LED maskująca karnisz: estetyczna dekoracja świetlna
 

Aranżując wnętrze, zwłaszcza jeśli ma ono nowoczesny, loftowy lub minimalistyczny charakter, warto zastanowić się nad odpowiednią dekoracją świetlną. Używając umiejętnie rozmieszczonych punktów światła można z łatwością stworzyć w mieszkaniu pożądane wrażenie większej przytulności, jednocześnie dbając o stronę dekoracyjną. W sklepie parkiet.pl dostępne są specjalne listwy ozdobne do zabudowy karnisza, które umożliwiają zastosowanie oświetlenia LED. Ten rodzaj oświetlenia zastosowany w listwie daje bardzo charakterystyczny i nastrojowy efekt, ponieważ światło jest mocno rozproszone. Co więcej, listwy dostosowane do oświetlenia LED, jakie można kupić w ofercie naszego sklepu, są ozdobione charakterystycznymi schodkami, dzięki którym włączone oświetlenie LED buduje delikatny światło – cień, podkreślając głębokość żłobień. 


Cena listew maskujących karnisz: duża rozpiętość cenowa asortymentu parkiet.pl
 

Asortyment sklepu parkiet.pl umożliwia Klientom wybór sztukaterii odpowiadającej ich indywidualnym potrzebom. W naszym sklepie proponujemy Państwu wybór listew sufitowych maskujących karnisz utrzymanych w różnorodnej stylistyce, co pozwala na dopasowanie tego elementu dekoracyjnego do charakteru wnętrza i pozostałych sztukateryjnych elementów dekoracyjnych, jakie zamierza się wykorzystać w jego aranżacji. Obok misternie zdobionych listew oferujemy również proste, pozbawione ozdobników listwy, dzięki czemu Klienci mogą zdecydować się na modele odpowiadające ich preferencjom estetycznym.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że listwy dekoracyjne na karnisz to świetny sposób na podniesienie walorów estetycznych pomieszczenia, dlatego poza listwami, w sklepie dostępne są również gotowe zestawy karniszowe, pojedyncze i podwójne szyny do firan w różnych kolorach oraz akcesoria montażowe. Poza zróżnicowanym asortymentem listew i zestawów maskujących karnisze, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu również konkurencyjną ofertę cenową, dbając o jej dużą rozpiętość. Mamy świadomość różnych możliwości finansowych naszych Klientów, dlatego chcemy, żeby w sklepie parkiet.pl oferowane były produkty, spośród których będą mogli Państwo wybrać dekoracje odpowiadające Państwa budżetowi. Wieloletnie branżowe doświadczenie umożliwia nam selekcję wyłącznie produktów wysokiej jakości, a profesjonalizm sprawia, że zakupy w sklepie są satysfakcjonujące i całkowicie bezpieczne. 

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas