Rozety sufitowe  

Dostępne rozety Orac Decor charakteryzują się ogromnym wyborem rozmiarów i wzorów. Do naszego wnętrza możemy wybrać skromne zdobienia, jak również z bogatymi ornamentami, okrągłe, bądź owalne. Każdy szczegół w naszym mieszkaniu ma znaczenie, dlatego tak ważny jest umiejętny dobór sztukaterii. Rozety powinny współgrać z gzymsami i panelami ściennymi. Poszczególne rozety mają już gotowe wycięcia na kabel, tak aby montaż przy lampach zwisających lub kinkietach był ułatwiony.

Rozety sufitowe: efektowna dekoracja do każdego wnętrza

Efektowne zagospodarowanie sufitu może zaowocować stworzeniem estetycznego oraz oryginalnego wnętrza. Rozeta sufitowa jest świetnym sposobem na urozmaicenie tej przestrzeni i bardzo dobrze pasuje do wielu aranżacji – podstawowe znaczenie ma wybór modelu kompatybilnego ze stylistyką całego pomieszczenia. 


Rozeta na sufit: jak wybrać optymalny model?

Rozety sufitowe to element dekoracyjny, który pozwala stworzyć piękne i dostosowane do Państwa oczekiwań wnętrze. Rozeta sufitowa do żyrandola powinna być jednak odpowiednio dopasowana do aranżowanego pomieszczenia. Wybierając konkretny model dekoracyjnych rozet sufitowych, warto wziąć pod uwagę styl urządzanego wnętrza oraz jego wielkość. Większe rozety świetnie odnajdą się w wysokich pomieszczeniach, wyróżniających się dużą przestrzenią – dzięki temu, duża rozeta sufitowa będzie w stanie rozwinąć swoje skrzydła. 

Bogato zdobiona sztukateria sufitowa w formie rozety to strzał w dziesiątkę w przypadku wnętrz urządzanych w stylu pałacowym, rokoko lub vintage. Tego rodzaju rozeta ozdobna na sufit odnajdzie się również we wnętrzach w stylu shabby chic oraz aranżacjach eklektycznych, łączących w sobie elementy charakterystyczne dla różnych sposobów aranżacji przestrzeni mieszkalnych. Wystawna rozeta pod żyrandol z powodzeniem uzupełni także mieszkania w starych kamieniach. Nowoczesna, prosta dekoracyjna rozeta sufitowa będzie natomiast bardzo dobrym rozwiązaniem w pomieszczeniach wyróżniających się nieskomplikowanym, minimalistycznym wyposażeniem. Gładka rozeta sufitowa to synonim nowoczesnej elegancji.

Kolosalne znaczenie dla efektu tworzonej aranżacji ma również kształt rozety, który w dużej mierze jest uzależniony od indywidualnych preferencji Klienta. Wybierając odpowiedni model rozety warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na jej średnicę, ale również na grubość produktu, zwłaszcza w przypadku stosunkowo niewielkich wnętrz, które zdecydowanie łatwiej wizualnie obciążyć. Rozety należy dopasować także do pozostałych elementów sztukateryjnych wykorzystanych w dekoracji pomieszczenia: listew ściennych, sufitowych i podłogowych, boazerii, gzymsów itp. 


Rozeta sufitowa do lampy wiszącej: jakie produkty są dostępne w ofercie parkiet.pl?

Parkiet.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór wysokiej jakości sztukaterii, w tym również estetyczne i funkcjonalne rozety sufitowe do lamp wiszących. Mając świadomość tego, że nasi Klienci mogą mieć różnorodne potrzeby i preferencje, w ofercie sklepu dostępne są zarówno proste, minimalistyczne modele rozet, które mogą przypaść do gustu wielbicielom klasycznych rozwiązań, jak również bardzo bogato zdobione, wystawne modele, które zdecydowanie nie pozostaną niezauważone. Dzięki temu, Klienci mogą zdecydować się na produkty odpowiadające ich preferencjom i pasujące do dekorowanego wnętrza. Obok rozet Orac Decor, proponujemy także rozety Creativa by Cezar oraz Mardom Decor, starannie dobierając produkty wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. 

Poza różnorodnością zdobień rozet, nasza oferta obejmuje rozety różnych rozmiarów, co ułatwia wybór optymalnego modelu, pasującego do urządzanego pomieszczenia. Nasz asortyment tworzą zarówno duże, wystawne rozety, które skupiają wzrok, jak również mniejsze, skromniejsze modele. Dodatkowo, Klientom proponujemy również rozety ścienne. Montaż rozet na ścianie to niesztampowy pomysł na efektowną dekorację w reprezentacyjnym pomieszczeniu.


Jaka jest cena rozety sufitowej?

Świadcząc nasze usługi staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów, dlatego obok szerokiego wyboru produktów, zapewniamy również wysoki poziom różnorodności cenowej, chcąc, żeby każdy Klient miał szansę znaleźć w naszej ofercie artykuły odpowiadające jego możliwościom finansowym. Oferta cenowa rozet dostępnych w asortymencie sklepu parkiet.pl jest nie tylko różnorodna, ale przede wszystkim – atrakcyjna. Niewielkie rozety można kupić już od ponad dwudziestu złotych za sztukę! Duża liczba produktów oraz szeroka rozpiętość cenowa to niekwestionowane zalety zakupów w sklepie internetowym parkiet.pl. Zapraszamy!

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas