Frontony  

Fronton Orac Decoru to segmentowy element sztukaterii, który otwiera nam szereg możliwości dekoracyjnych. Sposób użytku i prezentacji zależy od naszego gustu i stylu pomieszczenia. Frontony możemy zamontować nad drzwiami, regałami czy też nad oknami. Obowiązuje pełna dowolność, gdyż współgrają one również z gzymsami, panelami ściennymi, kolumnami i rozetami.Frontony: dekoracja drzwi i okien ma znaczenie!

Parkiet.pl to internetowy sklep specjalizujący się w sprzedaży dekoracyjnej sztukaterii wewnętrznej. W naszej ofercie znajdą Państwo różne elementy ozdobne, umożliwiające stworzenie ciekawych kompozycji – Klienci, którym zależy na estetycznej dekoracji ramy okiennej lub drzwiowej, mogą zdecydować się na montaż frontonów. 

Sztukaterie: fronton, jako element dekoracyjny wnętrza

Fronton to dekoracja, dzięki której drzwi oraz okna pomieszczenia mogą z łatwością uzyskać zupełnie nowy charakter. Model frontonu należy jednak dopasować do pozostałych rozwiązań sztukateryjnych zastosowanych w aranżowanym wnętrzu. Duże, bogato zdobione frontony świetnie ozdobią aranżacje nawiązujące do stylistyki retro, wnętrz pałacowych, angielskich lub nowojorskich. Proste, minimalistyczne modele będą natomiast doskonałym rozwiązaniem we wnętrzach bazujących na nieskomplikowanych, oszczędnych w wyrazie środkach. 

Umiejętnie dopasowane, frontony będą stanowiły doskonałe uzupełnienie wnętrza. W przypadku aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, to właśnie drobiazgi często wysuwają się na pierwszy plan i decydują o efekcie końcowym. Dobór frontonu powinien być więc możliwie jak najlepiej przemyślany, a na uwadze, poza kwestiami dekoracyjnymi, warto mieć również rozmiary konkretnego modelu: długość, wysokość oraz szerokość. Fronton powinien też możliwie jak najlepiej pasować do obramowania, które ma ozdabiać. 

Rodzaje frontonów dostępnych w ofercie sklepu internetowego parkiet.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są frontony cenionego producenta – Orac Decor. Proponowane modele zostały wykonane z poliuretanu i różnią się charakterem zdobień, umożliwiając wybór produktu odpowiadającego preferencjom estetycznym Klientów. Oferujemy Państwu zarówno proste, klasyczne w swojej formie frontony z delikatnymi elementami zdobiącymi, jak również bogato zdobiony model, mający postać pięknej płaskorzeźby. Obok frontonów, w asortymencie sklepu można znaleźć również zwornik, przeznaczony do montażu w środkowej części frontonu. 

Kupując w sklepie online parkiet.pl możesz skorzystać nie tylko z szerokiego asortymentu produktów, ale również z bardzo atrakcyjnej oferty cenowej. Zakupy są intuicyjnie proste, a wszystkie zamówienia realizujemy sprawnie i z najwyższą starannością, dbając o bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sztukateria wewnętrzna to ważny element dekoracyjny, umożliwiający stworzenie przytulnego wnętrza, dlatego zachęcamy do zakupów!

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas