adilak1234

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 70)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Płytki drewnopodobne w salonie #73584
    adilak1234
    Członek

    @Mixon napisał:

    Są również kamienne płytki. Jeśli Twój salon w ogólnym zamyśle jest raczej minimalistyczny to taka podłoga doda mu iście wyrafinowanego wyglądu.

    Na moje oko to tu bardziej wieje chłodem niż wyrafinowaniem. Chyba, że z dodatkiem wielkiego puchatego dywanu :)

    W odpowiedzi na: Styl rustykalny #73758
    adilak1234
    Członek

    W takich pomieszczeniach mogę przebywać weekendowo – wyjeżdżam gdzieś odpocząć, ładuję baterie, przebywam w towarzystwie drewnianych wykończeń i ciepła kominka z ceglaną otoczką, a potem wracam do swojego subtelnego, minimalizmu i miejskiego życia. Na dłuższą metę chyba by mnie to zbyt przytłoczyło, od nadmiaru boli głowa :D

    W odpowiedzi na: Płytki drewnopodobne w salonie #73581
    adilak1234
    Członek

    Dla mnie fajną opcją jest kolor różowy przy dekoracji wnętrz, co nie zmienia faktu, że trzeba znać umiar i w odpowiednim momencie powiedzieć ‚hola, hola, koleżanko, opanuj się’ :D myślę, że podobnie powinno być w Twoim przypadku :D płytki drewnopodobne są super, sama mam takie w łazience i korytarzu, ale pokój dzienny to nie jest odpowiednie miejsce na takie rzeczy :)

    W odpowiedzi na: Inspiracja na pokój dziecięcy #73614
    adilak1234
    Członek

    Na pewno nie można powiedzieć, że jest to standardowy pomysł na pokój dziecięcy :D
    A łóżko wydaje mi się, że jest raczej nieosiągalne w żadnym sklepie stacjonarnym, takie cuda to raczej na zamówienie u jakiegoś stolarza.
    Przynajmniej ja się nie spotkałam i nie widziałam nigdzie czegoś tak szalonego :)

    Zastanawia mnie skąd ten pomysł? :) zwykłe łóżka dziecięce są już passe?

    W odpowiedzi na: Pokój dzieci – jaka podłoga? #70060
    adilak1234
    Członek

    U dzieci w pokoju polecam położyć specjalną matę do zabaw – oczywiście nie na całej powierzchni podłogi tylko w miejscu wyznaczonym do zabawy. Lepiej, żeby dzieci nie siedziały na ‚gołej’ podłodze.
    Ja miałam do czynienia z taką matą i mały brzdąc ładnie się bawił :)

    W odpowiedzi na: Blat kuchenny #70820
    adilak1234
    Członek

    Serio? To ja pół życia kupuje jakieś super drogie środki, z reklam i z telewizji, i polecane w sklepie, i przez znajomych, i nic :D a tu męzczyzna mi tak doradza.. tak banalnie! I co ja zrobię z tą całą chemią w domu? :D

    W odpowiedzi na: Wykładzina na panelach ? #72277
    adilak1234
    Członek

    Do zabawy dla dzieci polecam taką matę http://ecsmedia.pl/c/skip-hop-playspot- … 194614.jpg – przetestowana – sprawdza się super :)

    A co do wykładziny dywanowej to podejrzewam, że kiedyś wszyscy ją zakładali, bo była zwyczajnie tania, ale teraz panele nie są już produktem z górnej półki, także jeśli mamy wybór to wybierajmy tę drugą opcję + dywan np. Dywan się znudzi to do piwnicy z nim, a wykładzina się znudzi/zacznie wkurzać i irytować i co? :D

    W odpowiedzi na: Schody murowane czy wolnostojące #73499
    adilak1234
    Członek

    A schody mają być proste czy jakoś zakręcają?

    W odpowiedzi na: Schody murowane czy wolnostojące #73497
    adilak1234
    Członek

    A myślałeś o schodach marmurowych?
    Dodaje wnętrzu klasy i uroku :)

    http://st-lento.pl/adpics/original/11_2 … 706436.jpg

    W odpowiedzi na: Styl skandynawski #73217
    adilak1234
    Członek

    Haha, dzięki – do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, że mój wymarzony dywan nazywa się shaggy :D
    A myślisz, że w dywanach z ‚krótkim włosem’ nie ma brudu i roztoczy? Też są na pewno. A mnie teraz głównie interesują kwestie estetyczne i wykończenie wnętrza :)
    Podsumowanie artykułu jest po prostu w trafione w punkt:
    Co zrobić, by dywan shaggy nie sprawiał kłopotów?
    Nie kupować go. Albo kupić, położyć na podłodze, patrzeć jak leży i się prezentuje, i codziennie odkurzać.

    Dzięki! :D

    W odpowiedzi na: Drzwi wewnętrzne #73344
    adilak1234
    Członek

    O ile te brązowe drzwi w tle wyglądają świetnie, tak te ‚drzwi do Narnii’ niestety podobają mi się bardzo średnio. Chyba nie jestem przyzwyczajona do aż tak ekskluzywnych wnętrz. Ogólnie sam pomysł ukrycia futryny nie jest zły, ale już ujednolicenie koloru ścian z kolorem drzwi jest dla mnie dziwny. Gdyby do kompletu była samochowająca się klamka to dopiero byłoby śmiesznie :D

    W odpowiedzi na: Boazeria angielska #69882
    adilak1234
    Członek

    Ktoś musiał długo myśleć, żeby wpaść na pomysł z taką boazerią  z takim motywem kojarzą mi się jeszcze tego typu wzory malowane na ścianie specjalnym wałkiem http://kobiecegadzety.pl/files/2013-11- … 08242a.jpg stare, dobre czasy :D

    W odpowiedzi na: Ogrzewanie podłogowe a posadzka #73145
    adilak1234
    Członek

    Podziwiam Twój optymizm w tym wszystkim – tu trochę krzywo, tam trochę krzywo i będzie wyglądać prosto. Dwa minusy dają plus :) A majster nie miał nic przeciwko krzywemu montowaniu grzejników?

    W odpowiedzi na: Jaki parkiet lepszy #72401
    adilak1234
    Członek

    Lepiej dmuchać na zimne. Jak zawsze lakierowałeś drewno, to dlaczego teraz miałoby być inaczej? A jak ten Vidaron się sprawdzał?

    W odpowiedzi na: Drewniana podłoga w łazience #71029
    adilak1234
    Członek

    Dzięki! Kupiliśmy już płytki właśnie klasy Ac4 i jesteśmy zadowoleni. Piękna ta moja łazienka! :) Dzięki za wszystkie sugestie i pomoc :)

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 70)