adilak1234

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 70)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Boazeria angielska #69880
    adilak1234
    Członek

    Drewno wygląda zdecydowanie lepiej niż ta boazeria :) Styl angielski w ogóle mi nie leży. To chyba zbędna ozdoba jak dla mnie. I dodatkowa powierzchnia do wycierania kurzu :)

    W odpowiedzi na: Ogrzewanie podłogowe a posadzka #73143
    adilak1234
    Członek

    Zawsze można kupić długie firany i krzywe grzejniki nie będą aż tak widoczne :D Swoją drogą, jak kładziecie coś na parapecie (chociażby doniczkę) to nie zauważyliście, że coś jest nie tak? :D

    W odpowiedzi na: Ogrzewanie podłogowe czy zwykłe grzejniki #73299
    adilak1234
    Członek

    Nie rozgrzebuj podłogi. Dołóż grzejnik. Jak do salonu to zawsze można zastosować ozdobne grzejniki, nikt się nawet nie domyśli, że to grzejnik :D

    W odpowiedzi na: Styl skandynawski #73215
    adilak1234
    Członek

    O rany, dobrze, że mówisz. A w reklamach to wszystko tak świetnie wygląda, że nawet byłabym skłonna uwierzyć, że ten proszek czyni cuda :D

    W odpowiedzi na: Styl skandynawski #73213
    adilak1234
    Członek

    A myślicie, że puchate dywany pasują do takiego wnętrza utrzymanego w stylu skandynawskim? I czy takie środki jak Vanish pomagają w utrzymaniu czystości takiego dywanu? http://image.ceneo.pl/data/products/220 … -900-g.jpg

    W odpowiedzi na: listwa czyszczenie #70364
    adilak1234
    Członek

    A nie da się ich uratować jakimś środkiem nabłyszczającym czy czyszczącym? Próbowałaś może po ‚domowemu’ miksturą sody oczyszczonej?

    W odpowiedzi na: Jakie schody wybrać? #69537
    adilak1234
    Członek

    A co ze schodami z marmuru? Potrafią wyglądać na prawdę bardzo imponująco i dodają prestiż wnętrzu :) Ale czy są praktyczne?

    W odpowiedzi na: Wyjątkowa kuchnia #70610
    adilak1234
    Członek

    Dla mnie idealnym drewnianym dodatkiem jest drewniany blat. Taki pomysł robi mega robotę, jeśli chodzi o ostateczny wygląd całej kuchni. Można sobie zawsze przedłużyć taki blat i potraktować go jako stół lub po prostu miejsce pracy.

    W odpowiedzi na: Blat kuchenny #70818
    adilak1234
    Członek

    A jakich używasz detergentów do czyszczenia takiego blatu? Ja mam zawsze problem z pozostającymi smugami ..

    W odpowiedzi na: Połączenie drewna i szkła #71680
    adilak1234
    Członek

    A jeśli to jest tworzywo sztuczne to z czasem nie zniszczy się? Nie zrobi się taki matowy i po prostu brzydki?

    W odpowiedzi na: Połączenie drewna i szkła #71677
    adilak1234
    Członek

    Podejrzewam, że trzeba byłoby bardzo się postarać, żeby zbić takie szkło. Jest na pewno solidnie zabezpieczone. A czym się wyróżnia szkło akrylowe?

    W odpowiedzi na: Styl skandynawski #73209
    adilak1234
    Członek

    Nie miałam na myśli całego wnętrza, tylko chciałam zwrócić uwagę na samą podłogę :) Osobiście, tamto wnętrze jako całość też średnio mi się podoba :) chodzi o coś nieszablonowego

    W odpowiedzi na: Drewniana podłoga w łazience #71027
    adilak1234
    Członek

    @Wezar napisał:

    @Mania napisał:

    Nie zrezygnuję z ogrzewania podłogowego w łazience. Nic mnie nie przekona :) w łazience może być nawet ciut za gorąco, byleby nie ciut za zimno :) ostatecznie wybrałam coś z takim stylu, mam nadzieję, że płytki posłużą mi bardzo długo.

    Podeślesz link do sklepu z tymi płytkami? Rozwiązanie wygląda całkiem fajnie, ale czy nie było zbyt kosztowne?
    Płytki kładziesz samemu czy zatrudniasz płytkarza?

    Zastanawia mnie, czy płytki są klasy AC4 czy wyższej?

    W sklepie zapewniano nas, że AC4 w zupełności wystarczy i na płytce nie powinna znaleźć się nawet najmniejsza rysa.
    Płytki kładzie znajomy ‚majster’ w towarzystwie mojego męża. A czy było kosztowne? Hm, płytki zmieściły się w naszym budżecie, są z ‚górnej półki’, ale nie były najdroższe :) Na razie je zamówiliśmy, bo nie mieli na stanie takiej ilości.
    A może powinniśmy zdecydować się na AC5?

    W odpowiedzi na: Wymiana podłogi na parkiet #71064
    adilak1234
    Członek

    @Lolek napisał:

    z własnego doświadczenia wiem, ze parkiet nie zawsze sie sprawdza

    Dlaczego? Jakieś złe doświadczenia?

    W odpowiedzi na: Wyjątkowa kuchnia #70605
    adilak1234
    Członek

    @Angela napisał:

    Planujemy w niedługim czasie remont całego domu, chcemy wymienić meble i podłogi. Zastanawiam się też nad aranżacją kuchni. Bardzo spodobało mi się coś takiego. Te wyrużniajęce się elementy to maty magnetyczne od http://stikero.pl/. Podoba wam się kuchnia własnie w takim stylu ?

    Biała kuchnia wygląda świetnie. Ale czy aby na pewno spełnia swoją rolę i jest w pełni funkcjonalna? Biały kolor jednak narażony jest na zabrudzenia, mogą powstawać jakieś plamy, odbarwienia. Jestem nastawiona dość sceptycznie, chociaż nie ukrywam, że po cichu też mi się taka marzy .. Koniecznie z drewnianym blatem!

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 70)