Zbyszek

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • W odpowiedzi na: Wyposażenie warsztatu #78200
  Zbyszek
  Członek

  Ja w swoim przydomowym warsztacie do oświetlenia stosuje świetlówki LED. Na spokojnie światła mi wystarcza, a jeśli palą się ciągle i nie psują to za taką cenę chyba nie znalazłbym nic lepszego.

  W odpowiedzi na: Listwy oświetleniowe LED #77148
  Zbyszek
  Członek

  Jeśli decydujemy się już na taśmy LED to powinniśmy wybrać do nich odpowiednią powierzchnię montażową. Bardzo często niezbędny okazuje się profil aluminiowy LED lub dowolny płaskownik, który będzie służył do odprowadzania ciepła. Bez tego taka taśma poświeci pół roku i pada.

  W odpowiedzi na: Dekoracje do domu #79038
  Zbyszek
  Członek

  Może coś mniej sztampowe jak żarówki dekoracyjne? Tradycyjny wygląd, stylowy żarnik. Mi się to podoba :D

  W odpowiedzi na: Nasze ogrody #78262
  Zbyszek
  Członek

  Jeśli już wspominasz o kostce to bardzo fajnym rozwiązaniem jest świecąca kostka brukowa. Sam mam u siebie na podwórku i doskonale wyznacza mi drogę do drzwi, ścieżki wokół ogrodu i dojazd do garażu.

  W odpowiedzi na: Listwy oświetleniowe LED #77146
  Zbyszek
  Członek

  Mi najbardziej pasują profile aluminiowe do taśm LED firmy Lumines. Miałem do wyboru ponad 50 różnych modeli, dzięki czemu z jednej firmy mogłem wybrać listwy praktycznie dla całego domu.

  W odpowiedzi na: Taśmy LED #77455
  Zbyszek
  Członek

  Ja zajmuje się montażem taśm LED i właśnie bardzo często moi klienci decydują się, żeby kleić paski bezpośrednio do drewnianych schodów. To głupota. Takie Ledy często nie wytrzymują nawet pół roku. Jeśli już zdecydujemy się na taśmy LED nawet te najtańsze to trzeba montować je w profilach aluminiowych. U mnie najczęściej wykorzystujemy taką listwę https://www.smd-led.pl/profil-led-wpuszczany-typ-b

  W odpowiedzi na: Dodatki do wnętrza #74549
  Zbyszek
  Członek

  Wg mojej skromnej opini dużo w łazienka robi też oświetlenie odpowiednio dobrane może stworzyć wręcz magiczną przestrzeń znalazłem takie profile aluminiowe do montażu w podłodze https://www.smd-led.pl/profil_led_aluminiowy__typ_terra.php?pro_id=2197 Byłem u nich w sklepie mają swietną wystawkę widziałem to na żywo wygląda naprawdę bajecznie nie sądziłemże światło ma aż taki wpływ na wygląd pomieczecnia

  W odpowiedzi na: Taśmy LED #77452
  Zbyszek
  Członek

  Wszystko zależy od potrzeb jeżeli chodzi o Taśmy Led
  Na rynku polskim znajdziecie dużo rodzai Taśm teraz możemy je podzielić na dwie grupy Tasmy Led Profesjonalne i tzw. tanie taśmy chińskie . Do wyboru do koloru macie różne taśmy. Począwszy od RGB czyli tych zmieniających kolor po taśmy jednokolorowe. Szukałem różnych dostawców tych taśm znalazłem jeden sklep który ma taśmy profesjonalne i te tanie chińskiehttps://www.smd-led.pl/tasmy_led_smd_5050.php
  Proponuje zadzwonić do nich mają tez fajne profile do taśm Led można z nich porobić naprawdę fajne lampy sam już wykonałem ich kilka naprawdę podoba się mim znajomym.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)