Wyposażenie warsztatu

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
 • Autor
  Wpisy
 • #68544
  aniah
  Członek

  Tak naprawdę jeżeli o wyposażenie warsztatu chodzi, możliwości mamy dzisiaj bardzo wiele w tym zakresie. Przy czym jednak jeżeli chcemy związać się zawodowo z naprawą samochodów, warto zwrócić uwagę na ofertę Almig http://www.almig.pl/ . Znajdziemy w niej bowiem wysokiej klasy sprężarki, powstające w oparciu o najnowsze techniki produkcji maszyn, które to pracują nie tylko cicho, ale też wydajnie.

  #78186
  Klaudia.E
  Członek

  Każdy wyposaża a – pod to czego potrzebuje, b – pod to jaką kasą dysponuje c- tak jak ma pojęcie o tematych warsztatów domowych.

  #78187
  codesnipper
  Członek

  Właśnie, nie ma czegoś takiego jak uniwersalne wypoażenie warsztatu. Uniwersalne pod kogoś, nie uniwersalne pod wszystkich – to owszem

  #78188
  Kamilex
  Członek

  Poza tym trochę chyba jednak nietypowy wybór forum jak na taką tematykę.

  #78189
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Wyposażenie narzędziowe dobrej jakości można znaleźć u Homedirect24h. Wysokiej klasy narzędzia i lutownica spełniły moje oczekiwania. Transakcja przebiegła sprawnie. Profesjonalny sprzedawca.

  #78190
  tadek42
  Członek

  Ja swój warsztat dopiero urządzam, ale na ten moment mam w nim regał bhp, kilka własnoręcznie robionych półek i schowków na ścianach. I jeszcze planuję do tego zrobić jakiś organizer na całe drobne akcesoria, bo te najczęściej lubią zmieniać miejsce. I chyba takie wyposażenie mi wystarczy, przynajmniej na jakiś czas, na początek

  #78191
  wozniatom
  Członek

  Na pewno wyposażając warsztat nie powinno zapomnieć się o zakupie środków czystości, z których nasi mechanicy mogliby skorzystać przed zakończeniem pracy. Na myśli mam chociażby pastę BHP. Jej zakupu można dokonać w sklepie internetowym https://alibiuro.pl/pl/c/Pasta-BHP/452

  #78192
  marek33
  Członek

  W warsztacie nie powinno zabraknąć też nitownicy. Do czego służy? Kiedy się przyda? Jakie są rodzaje nitownic? Ja o tym czytałam na stronie: http://blogstyle.pl/rodzaje-nitownic-do-czego-przyda-sie-nitownica/ . Sprawdźcie, co warto wiedzieć na ten temat.

  #78193
  Lutek
  Członek

  W warsztacie też dobrze jakby były jakieś rozsądne regały. Z tego co mi wiadomo to http://nedcon.pl/ ma bardzo ciekawą i bogatą ofertę wszelkiej maści regałów. Znaleźć tam, u nich, można regały, tak dla przykładu, automatyczne, czy też przesuwne. Warto zatem i w odpowiednie regały w warsztacie się zaopatrzyć :)

  #78194
  Gr4ndm4st3r
  Członek

  Polecam rozeznać się w ofercie firmy http://www.darkomp.com. Na pewno znajdziecie wszystko w kwestiach wyposażenia warsztatu. Sprzęty i narzędzia wysokiej jakości i w dobrej cenie.

  #78195
  joanna123
  Członek

  Z mojej strony do warsztatu polecam sprężarki tłokowe Versa. Nie zajmują dużo miejsca, są łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Na tej stronie http://www.arbatech.pl/kompresory-i-sprezarki-tlokowe masz duży wybór wielkości zbiorników od 250 litrów do 1500.

  #78196
  marek33
  Członek

  W warsztacie powinno się znaleźć wiele narzędzi. Moim zdaniem nie ma co oszczędzać. Jak już wyposażać, to kompleksowo. Wejdźcie w link, by poznać więcej szczegółów na temat tego urządzenia.

  #78197

  Zapewne w warsztacie macie też pilarkę i wiele innych narzędzi i maszyn ogrodowych. Czy wiecie, gdzie najlepiej zaopatrywać się w części do nich? Całkiem spory wybór widziałam w sklepie internetowym Skład Części: https://skladczesci.pl/czesci_do_pilarki. Warto wiedzieć, gdzie szukać w razie potrzeby.

  #78198

  Do takiego wyposażenia możesz też dołożyć sobie Pasy bezkońcowe . Wydaje mi się, ze w każdym warsztacie powinny takie rzeczy mieć miejsce.

  #78199
  Adek
  Członek

  Specjalistyczny sprzęt jest ważny, ale podstawą wszelkich napraw są śruby i nakrętki, dlatego ich zapas jest bardzo ważny. Na stronie: http://www.sklepsrubex.pl/product/SRUBA … P-G-s24198 można nie drogo kupić śrubę, a ich wybór jest o wiele większy. Dlatego warto kupić tutaj większe ilości takich artykułów.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.