Dekoracje do domu

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #68650

  Dekoracje do domu Na jakie dekoracje stawiacie w swoich domach ? Chce jeszcze w tym roku zaplanować remont, i odświeżenie wnętrza, dlatego zastanawiam sie czy tutaj http://galeriaram.pl/ , nie zamówić antyramy i powsadzać w nią nasze wspólne zdjęcia.

  #79035
  Rysio
  Członek

  Ja wybrałem oświetlenie jako dekoracje do domu a dokładnie taśmy LED zamontowane w profil led pero. Jestem zadowolony z uzyskanego efektu i wpasowania profilu przy suficie. Do tego mam jeszcze sterownik i całe oświetlenie jest obsługiwane bezprzewodowo z pilota.

  #79036
  ludwik334as
  Członek

  Mnie od dawna się marzą takie lampy w domu http://www.blue-light.com.pl/vistosi/, odkładam już jakiś czas na ten cel. Jestem zdania, że nic tak nie dekoruje mieszkania jak światło i piękna lampa. Jestem zwolennikiem gustownych i eleganckich rozwiązań, do tego przede wszystkim zwracam uwagę na jakość. Dlatego zwróciłem uwagę na ofertę tej firmy, są w stanie idealnie dobrać oświetlenie do danego pomieszczenia, mają również w ofercie piękne meble. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę. Znajdziecie również artykuły pełne porad jak modnie i nowocześnie urządzać wnętrza, jakie nowoczesne lampy sprawdzą się w jakim wnętrzu.

  #79037
  Nawiasa
  Członek

  W Homli są świetne dekoracje. Często zaglądam do tego sklepu.

  #79038
  Zbyszek
  Członek

  Może coś mniej sztampowe jak żarówki dekoracyjne? Tradycyjny wygląd, stylowy żarnik. Mi się to podoba :D

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.