mariusz321

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Potrzebny bruk parkietowy #72359
    mariusz321
    Członek

    Podpisuje się pod tym zapytaniem, gdzie takiego bruku szukać?

    W odpowiedzi na: Podłoga w łazience #70305
    mariusz321
    Członek

    No faktycznie wielkie kafle w małej lazience się nie sprawdzą. Ale nie widzę związku między położeniem płytek na styk a ich podatnością na uszkodzenia. Co do mozaiki na podłodze, to też się mylisz, istnieją specjalne podłogowe, oczywiście wtedy nie szklane:) Poszukaj online, możesz np. położyć kombinację z czarnych i białych płytek sześciokątnych,fajnie się to skomponuje z białymi ścianami.

    W odpowiedzi na: Podłoga na balkonie #70957
    mariusz321
    Członek

    Firma Twojaplytka.pl powstała w listopadzie 1998 roku. Niespełna 10-letni okres naszej działalności to czas ciągłego rozwoju. Usytuowanie naszej siedziby w pobliżu największych producentów płytek ceramicznych temu rozwojowi cały czas sprzyja. Systematycznie zdobywamy coraz to nowsze segmenty rynku. Proponujemy Państwu w konkurencyjnych cenach płytki podłogowe, płytki łazienkowe Jesteśmy dystrybutorem większości polskich producentów płytek ceramicznych. Cieszymy się dużym zaufaniem u klientów. Każdy zainteresowany naszą ofertą może liczyć na profesjonalną obsługę i szybką realizację.

    W odpowiedzi na: Ułozenie Paneli podłogowych #71395
    mariusz321
    Członek

    @larisa napisał:

    Mam na podłodze starą klepkę,której nie chcę cyklinować.Chcę na nią położyć nowe panele.Fachowiec doradził mi ,abym położył na klepkę korek 2 mm,a potem panele.
    Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

    Witam: Jeśli masz dobry parkiet – po co przykrywasz panelami? Jeśli chcesz przykryć go panelami po co masz go cyklinować? Jeśli przykrywasz parkiet panelami, chyba jest zły, a jeśli zły, to na czym to polega? Dalej: jeśli parkiet jest zły i musisz go przykryć panelami to uważaj by klepki nie „grały” – nie były luźne, – klejone kiedyś na lepik, czy smołę, bo po założeniu paneli możesz chodząc po nowej podłodze wyczuwać stuki /panele to podłoga ‚pływająca”/ pomimo podkładów jakie by nie były. Jeśli jest potrzeba tylko cyklinowania – szkoda zachodu i straty w dobrej podłodze. Chyba, że nie odpowiada Ci rodzaj drewna, którego nie lubisz, lub nie odpowiada do stylu pomieszczenia. Nie wszędzie w/g gustu parkiet może odpowiadać. Czasem dobry parkiet nie odpowiada stylowi i gustowi. Reszta w Twoich – rękach”.

    W odpowiedzi na: Jaki klej do podłogi #71450
    mariusz321
    Członek

    pokażcie mi formę która posiada prawdziwy SILAN !! ?? nie hybrydę silanową ? bo z tego co wiem naprawde cięzko jest kogos znaleśc ja pracuje na Tovcol MS z firmy TOVER reszta konkurencji produkuje hybrydy wiec nie prawdziwe silany a uwierzcie mi dla KLIENTA NIE LICZY SIĘ JAK WAM SIĘ PRACUJE NA PRODUKCIE ALE CZY TEN KLEJ PRZEZ NASTĘPNE LATA JEST STABILNY I NIC Z NIM SIE NIE DZIEJE CZY SIE NIE STARZEJE !!

    W odpowiedzi na: Wyciszenie podłogi #71209
    mariusz321
    Członek

    Korkiem to można wino dobrze zatkać, pod podłogi nie polecam. Mata kwarcowa – fakt wynalazek, ale z doświadczenia wiem, że całkiem skuteczny, przynajmniej w porównaniu do tych zielonych eko płytek.. Do tematu wyciszenia musisz podejść bardziej kompleksowo – spójrz na podłogę jak na membranę bębna im lepiej wypełnisz przestrzeń pod nią tym ciszej będzie grać. Polecam wysypanie na krzywą wylewkę perlitu – kosztuje grosze i na pewno Ci pomoże, na to połóż matę kwarcową i efekt murowany

    W odpowiedzi na: Parkiet? Deski? A może panele? Co wybrać? #70888
    mariusz321
    Członek

    A to nie kest ta kostka parkietowa tylko trochę większa?

    W odpowiedzi na: Podłoga na poddasze #72145
    mariusz321
    Członek

    Może zamiast ceramiki coś takiego : http://www.partner-panele.pl/338358/kol … one-design

    W odpowiedzi na: Podłoga krzywa #72034
    mariusz321
    Członek

    Wszystkie nierówności na podłodze powinno się regulować za pomocą wylewki, tak po prostu.
    dopóki walczysz

    W odpowiedzi na: problem z parkietem #72561
    mariusz321
    Członek

    Skad Ty wziełaś takiego specjalistę?

    W odpowiedzi na: budżetowa podłoga w pokoju #72162
    mariusz321
    Członek

    Jeżeli dpobrze poszukasz to teraz w jakimś sklepie bedzie letnia wyprzedaż paneli i zarobisz to sobie po kosztach.

    W odpowiedzi na: Grubość Paneli a ich jakość #71812
    mariusz321
    Członek

    A taki podkład pod panele to nie ma oprócz wyciszenia też funkcji lekkiego wyrównania podłoża – przecież on jest w jakimś stopniu miękki, więc chyba nie powinno powstać luki między nim a podłożem lub paneleami? Czy pod podkład przy nierównym podłożu trzeba dać jeszcze jakiś specjany – niwelujący?

    W odpowiedzi na: Jakie schody na strych #71957
    mariusz321
    Członek

    Też zdecydowałem się na takie schody na strych. Są bardzo funkcjonalne, gdyż nie zajmują dużo miejsca.

    W odpowiedzi na: Cena drewnianych schodów #71912
    mariusz321
    Członek

    Wycena jest zazwyczaj darmowa. Po prostu porównaj propozycję kilku firm i tyle :)

    W odpowiedzi na: Deska barlinecka czy panele? #71733
    mariusz321
    Członek

    A ja nie jestem zwolennikiem takiej samej podłogi we wszystkich pomieszczeniach. Dla mnie jest to po prostu nudne. OK, jeśli mamy małe mieszkanko, to jeszcze jakoś to wygląda, ale przy większym metrażu lub w domu jest to jak dla mnie zbyt jednolite. Lubię, gdy poszczególne pomieszczenia, których przeznaczenie jest różne, mają swój indywidualny styl.
    Zgadzam się natomiast z przedmówcami co do paneli winylowych. Osobiście przy samym wejściu położyłbym gres (tak mają moi rodzice), ale skoro autor zastanawiał się między panelami a deską w tej lokalizacji, to zdecydowanie przytoczone wyżej panele winylowe. Nie dość, że wyglądają atrakcyjnie, to przede wszystkim przemawia za nimi ich wysoka wytrzymałość. Przykład produktu, który podała anka121, jest w ogóle nie do zajechania przy użyteczności domowej. Dobry wybór!

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)