imported_Emiliada1234

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 50)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Panele Quick Step opinie #82881

    @Marek321 napisał:

    A jaki podkład pod panele Quick Step byście polecali? MAją coś swojego w ofercie? Czy nawet jak mają to lepiej kupić ciś innego? Czekam na wasze opinie :D

    Z tego co wiem to Quick Step ma swoje podkłady pod panele, ale nie wiem jak to z nimi jest bo nigdy nie korzystałem. Może ktoś inny podzieli się swoją opinią?

    W odpowiedzi na: Panele 3D opinie #82848

    @Marek321 napisał:

    Widzę że tu tak poruszacie temat paneli dekoracyjnych 3D na forum ale bardziej tak was wygląd ich zajmuje czy tam z czego te panele, a mnie to najbardziej montaż interesuje. Podpowiedzcie jak to z nim jest. Różni się ze względu na to z czego te panele są wykonane?

    NO pewnie że się różni, takie np. styropianowe to wystarczy położyć na klej do styropianu, ale w przypadku gipsowych to już inaczej kompletnie sprawa wygląda, bo je np. montuje się w odstepach i później trzeba to zagipsować, czasami trzeba je zmatowić, no generalnie zwykle roboty jest więcej w porównaniu do styropianowych. Z PCV podejrzewam że podobnie za wiele roboty nie ma… Mnie to tylko zastanawia czy wgl warto te panele 3D montować… ;)

    W odpowiedzi na: Eko płyta pod panele opinie #82789

    @Malwin napisał:

    Dużo tu piszecie że ta eko płyta pod panele to całkiem tania, a jest mi ktoś mniej więcej powiedzieć jaka jest jej cena dokładnie?

    Z tego co kojarzę to jakoś 4-8 ziko trzeba liczyć za metr jeśli chodzi eko płytę pod panele ;)

    W odpowiedzi na: Panele podłogowe Szczecin #82931

    Widzę, ze Faber Plus ze Szczecina króluje, ale może są też jeszcze jakieś inne warte uwagi firmy z panelami podłogowymi? :)

    W odpowiedzi na: Panele Krono Original opinie #82572

    Ja tam się zdecydowałem jakiś już czas temu na panele podłogowe Krono Original, no i muszę przyzać, że wszystkie pozytywne opinie to prawda! Są rewelacyjne, w dobrej cenie, trwałe i montaż nie stanowił dla mnie najmniejszego problemu! :)

    W odpowiedzi na: Panele AC4 #82641

    Ja słyszałem, że w przypadku klasy ścieralności paneli AC4 nie warto wybierać produktów Egger, ponoć strasznie puchną…

    W odpowiedzi na: Panele AC4 czy AC5? #82664

    @wardega123 napisał:

    A słuchajcie, co byście polecali w przypadku mieszkania ze zwierzętami, panele AC5 czy AC4? Wiem, że normalnie AC4 wystarczy, ale zastanawia mnie jak to jest z tymi zwierzętami, czy może nie lepiej będzie AC5 żeby pazurami nie uszkodzili paneli…

    Nie jestem jakimś specjalistą czy coś, ale myślę, ze nawet w przypadku zwierząt odpowiedzią na pytanie – jakie panele AC4 czy AC5 w przypadku zwierząt będą panele AC4 :)

    W odpowiedzi na: Panele Weninger opinie #82676

    No jak mi się Weninger panele spodobały, to też trochę zraziły mnie takie opinie, że skrzypią, ale mówię trudno, spróbuję, no i wcale tego nie żałuję :) U mnie wcale nie skrzypią, podejrzewam, że to może być kwestia podkładu ;) No i ogólnie super wyglądają na podłodze no i się nie rysują jakoś mocno ;)

    W odpowiedzi na: Panele podłogowe Poznań #82698

    Kuoiłem panele winylowe właśnie w BEL-POL i jestesm zadowolony z ich usług. To zdecydowanie solidny salon w Poznaniu :) Fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo no i super montaż :)

    W odpowiedzi na: Drzwi Asilo #80451

    drzwi asilo moim zdaniem są wyborem wartym uwagi ze względu na jakość :)

    W odpowiedzi na: Lagrus listwy przypodłogowe – czy warto? #82178

    @Marek321 napisał:

    @Witold55 napisał:

    A co powiecie o NMC?

    NMC też niezłe produkty ma :)

    Niby tak ale to nie jest najlepszy wybór, jak dla mnie Largus lepsze

    W odpowiedzi na: Lagrus listwy przypodłogowe – czy warto? #82177

    @Darek11 napisał:

    Ja najbardziej lubię ich ofertę za to, że jest tutaj przede wszystkim spory wybór :) to się dla mnie liczy najbardziej. :)

    To prawda, jest z czego wybierać :) to bardzo pomaga ale też rozprasza, bo nie można się zdecydować

    W odpowiedzi na: Lagrus listwy przypodłogowe – czy warto? #82176

    @geniusz502 napisał:

    @Mieciu napisał:

    Ja korzystałem z Largus listwy i jestem zadowolony, miałem lekkie obawy na początku, ale jednak dobrze, że się zdecydowałem :)

    Dla mnie jak najbardziej dobrym wyborem jest przede wszystkim Largus, ale też się z tym czaiłem trochę :)

    Mi też ta decyzja zajęła trochę czasu, ale podobnie, jak Wam jakość wzięła górę i mam też Largusa u siebie

    W odpowiedzi na: Lagrus listwy przypodłogowe – czy warto? #82175

    @halodynia napisał:

    @Witek28 napisał:

    Ja nie lubię Largusa, bo moim zdaniem mają zdecydowanie zawyżone ceny ponadto co mają w swojej ofercie …

    Mi się akurat nie wydaje, że ceny są zawyżone. Ja jestem zadowolony i zawsze korzystam z tej firmy :)

    Jak dla mnie to ceny nie są zawyżone, są adekwatne do jakości

    W odpowiedzi na: Szare panele podłogowe #79161

    Szare panele to ostatni krzyk mody z tego co się orientuję, wieć nic tylko brać i kłaść!

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 50)