Panele Weninger opinie

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 25)
 • Autor
  Wpisy
 • #69056

  Ma ktos może u siebie panele Weninger? Niedawno spotkałem się z tą marką i w sumie za wiele na jej temat nie wiem i tak teraz myślę i myślę czy wwarto zdecydować się na nich czy może coś innego brać… Co byście doradzili? Jak oceniacie panele Weninger? Warto się na nie decydiwać?

  #82674

  Mam u siebie panele od Weninger, dokładnie panele Natural Orzech, no i jestem zadowolony, wyglądają super, nie rysują się jakoś mocno, nic mi też nie skrzypi no i nie miałem żadnych problemów z położeniem ;) Panele mam już chyba 3 lata, no i polecam :)

  #82675
  imported_Dee
  Członek

  Jeśli chodzi o panele Weninger to czytałem opinie że niby bardzo skrzypią… Jak to z nimi jest? MA ktoś takie doświadczenia, że skrzypią?

  #82676

  No jak mi się Weninger panele spodobały, to też trochę zraziły mnie takie opinie, że skrzypią, ale mówię trudno, spróbuję, no i wcale tego nie żałuję :) U mnie wcale nie skrzypią, podejrzewam, że to może być kwestia podkładu ;) No i ogólnie super wyglądają na podłodze no i się nie rysują jakoś mocno ;)

  #82677

  A ma może ktoś panele Weninger o klasie ścieralności AC6? Potrzebne mi opinie bo nie wiem czy się na nie decydować ;)

  #82678
  imported_john
  Członek

  NO ogólnie panele podłogowe Weninger mają bardzo dobre opinie, więc myślę, że spokojnie możesz się na niższą klasę ścieralności niż AC6 zdecydować ;)

  #82679

  No muszę przyznać, że Weninger panele zbierają same pozytywne opinie na forum, ale jakoś ja nie mam z nimi aż takich pozytywnych doświadczeń, moje skrzypiały i nie chce wierzyć, że to wina podkładu bo porządnie był wykonany…

  #82680

  Ja trochę pogrzebałem w necie, że Weninger to marka marketowa firmy Kaindl, panele są całkiem niezłe, ponoć lepsze od Kronopolu, mam nadzieję, że pomogę z tyymi informacjami komuś na forum :)

  #82681

  A jak te Weninger panele cenowo wychodzą? Ile mniej więcej trzeba wydać na metr?

  #82682
  imported_figiel
  Członek

  Witajcie, interesują mnie panele Weninger dąb fremont, ma ktoś może takie? Szukam opinii użytkowników :)

  #82683

  A ma ktoś może u siebie panele podłogowe Weninger dąb pirenejski AC5? Poszukuję opinii użytkowników ;)

  #82684

  A mi ze mną podzieli się ktoś opinią na tema paneli Weninger dąb villach? :)

  #82685

  @denismemfis napisał:

  Witajcie, interesują mnie panele Weninger dąb fremont, ma ktoś może takie? Szukam opinii użytkowników :)

  Jeśli chodzi o dokładnie te panele Weninger to mieszane mam co do nich odczucia, u mnie się sprawdziły, fajnie wyglądają i nie widać na nich zabrudzeń, no wiadomo trochę się rysują, ale bez przesady, ale spotkałem też się z opiniami, że pękają na kantach czy robią się w nich szczeliny…

  #82686

  A jak wam się sprawdzają panele Weninger Expert? W internecie mają niby niezłe opinie, ale chętnie dowiem się czegoś więcej na ich temat :)

  #82687
  toma
  Członek

  @Lucy napisał:

  A jak wam się sprawdzają panele Weninger Expert? W internecie mają niby niezłe opinie, ale chętnie dowiem się czegoś więcej na ich temat :)

  Mam u siebie panele Weninger Expert Dąb Fremont AC6 no i muszę przyznać, że byłem nimi pozytywnie zaskoczony, jakość ekstra, prezentują się rewelacyjnie no i zero problemów z montażem! Trafiło mi się kilka w montażu wygiętych, ale poszły na docinkę i wszystko git! Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o panelach Weniger! :D

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 25)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.