Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mm
4.50 / 5 (2)

Paramentry produktu:

184,50 zł za m2
Sztuka: 184,50 zł

Gotowe, dębowe deski podłogowe - 2-krotnie olejowane.

Lite deski dębowe pokryte 2 warstwami oleju. Podłoga w 100% z naturalnego drewna nie zawiera w sobie żadnych klejów a jej gruba warstwa użytkowa starcza na dłużej niż w przypadku podłóg warstwowych. Wszystkie deski są fazowane 4-krotnie.

Podłoga dostępna jest w następujących wymiarach: długość 500-2000 mm, szerokość 140 mm, grubość 16 lub 22 mm. 

Wyślij wiadomość

Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mm

Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mm

 • Kategoria: Podłogi drewniane - lite
 • Czas dostawy: 2-3 tygodnie
 • Gatunek: Dąb
 • Barwa: Jasnobrązowa
 • Wykończenie: Olejowosk
 • Twardość drewna: Średnia
 • Montaż: Montaż tradycyjny na klej
 • Na ogrzewanie podłogowe: Niezalecane
 • Fazowanie krawędzi: Faza 4-stronna
 • Wysyłka: Na palecie - cena zależna od wagi

Więcej informacji

Podłoga drewniana dostępna w 2 klasach sortowań drewna:

Klasa Naturel: sęki zdrowe i zrośnięte do 35mm, zepsute do 20mm, ukośny przebieg włókien, błyszcz, zmiana barwy, promień rdzeniowy, biel krawędziowa, pęknięcia piorunowe, zakorki do 60mm 

Klasa Rustikal: sęki zdrowe i zrośnięte do 80mm, zepsute do 40mm, ukośny przebieg włókien, błyszcz, zmiana barwy, promień rdzeniowy, biel krawędziowa, pęknięcia piorunowe, zakorki 

 

Podłoga stanowi najważniejszy element w domu, gdyż bez niej nie ma mowy o wygodnym i bezpiecznym mieszkaniu domowników. Dlatego decydując się na jej zakup, warto kierować się przede wszystkim jakością i precyzyjnym wykonaniem. Wykorzystanie najwyższej klasy materiałów, a także ich właściwe połączenie jest kluczem do satysfakcji użytkowników oraz efektownego wnętrza, które cechuje się naturalnością i estetyką.

Gotowe, olejowane deski dębowe Woldrew to gwarancja perfekcyjnego wykończenia powierzchni oraz szybkiego montażu bez konieczności szlifowania. Jeśli szukacie Państwo solidnej podłogi drewnianej na lata, to gotowe deski dębowe są odpowiedzią na Wasze potrzeby. 
Ta gotowa podłoga drewniana świetnie komponuje się ze stylizacjami skandynawskimi lub vintage. To trwałe i eleganckie wykończenie zarówno w mieszkaniu, domu, jak i w biurze. Wybór określonego wariantu kolorystycznego nie wyklucza jednak wielokrotnych zmian i nowych stylizacji w przyszłości. 

Deski pokryte są dwoma warstwami naturalnego wosku olejnego wysokiej jakości, co czyni je wyjątkowo odpornymi na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Łatwa i szybka renowacja bez szlifowania, to ich kolejny atut.

Podłogi drewniane Woldrew są propozycją dla najbardziej wymagających klientów, stawiających przede wszystkim na praktyczność i funkcjonalność. Kolekcja Stylo trafia więc w najbardziej wyrafinowane gusta, dając satysfakcję i zadowolenie przyszłym klientom. To wykorzystanie najnowszej technologii i precyzji, a także wieloletniego doświadczenia i znajomości branży. Zastosowanie wysokogatunkowego drewna, specjalnie przygotowanego zapewnia jego naturalny i piękny wygląd, a jednocześnie jest gwarancją bezpieczeństwa nawet najmniejszego domownika.

Deski podłogowe wykończone z kolekcji Stylo występują w formie olejowanej bądź lekko szczotkowanej i olejowanej. Zastosowanie lakierowania już na etapie produkcji jest pewnikiem równomiernie nałożonego oleju, który wpływa na wytrzymałość desek. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie większej elastyczności oraz zabezpieczenie powierzchni. To pomysł dający łatwość czyszczenia, gdyż brud nie wnika w głąb desek, zapewniając ich estetyczny wygląd na długie lata. Zaletą prezentowanych produktów jest przede wszystkim gruba warstwa użytkowa, gwarantująca wytrzymałość i efektowność. Woldrew to pewnego rodzaju kompromis pomiędzy klasycznie kładzionymi podłogami z drewna a panelami, co sprawia, że wykonana podłoga jest równa i gładka.

Rozwiązanie wysokiej jakości jest propozycją dla ludzi znających walory prawdziwie drewnianej podłogi i doskonale zdających sobie sprawę,  z wygody i możliwości, jakie daje. To jeden z czołowych producentów drewnianych podłóg w Polsce i na świecie. Oferuje szeroką gamę produktów, doskonale sprawdzających się w każdych pomieszczeniach, bez względu na ich styl. 

Kilka ważnych słów o tym, jak pielęgnować podłogi olejowane

Godziny planowania, projektowania, konsultacji i montażu, aż wreszcie jest... własna, piękna, nowa drewniana podłoga olejowana. Jak o nią dbać? O czym warto pamiętać? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych, wartych odnotowania punktów, o których powinien pamiętać każdy szczęśliwy posiadacz olejowanej podłogi.

 

 1.      Pierwsza konserwacja już po 10 dniach użytkowania (nie wcześniej!). Dziwicie się, że tak szybko? Twarda olejowana powierzchnia drewnianej podłogi jest szczególnie narażona na wszelkie zarysowania. Pierwsza pielęgnacja jest więc zatem kluczowa – zabezpieczy powłoki twardego olejowego wosku przed zarysowaniami oraz ochroni je przed wnikaniem zabrudzeń. Pierwszą konserwację należy przeprowadzić używając tylko dedykowanego środka do czyszczenia i renowacji OSMO 3029.

 

 1.      Właściwy sposób konserwacji to klucz do pięknego wyglądu podłogi na długie lata. Jak właściwie konserwować podłogę olejowaną? Pierwszy krok to właściwe przygotowanie powierzchni, czyli jej oczyszczenie z wszelkich zabrudzeń i osuszenie. Następnie bawełnianą tkaniną (lub czystym mopem z mikrowłókien) należy rozprowadzić cienką warstwę środka do czyszczenia i pielęgnacji OSMO 3029. (Informacje dotyczące zalecanej aplikacji znajdziecie Państwo na opakowaniu produktu.) Podłogę należy pozostawić na 30 minut do całkowitego wyschnięcia. Po upływie tego czasu podłoga nadaje się już do użytkowania. Piękny połysk zapewni dodatkowe polerowanie przy użyciu bawełnianej tkaniny.

 

 1.      Okresowa konserwacja podłóg olejowanych jest uzależniona od intensywności ich użytkowania. Zalecamy, by w budynkach użyteczności publicznej używać środka do czyszczenia i renowacji - raz w tygodniu. Drewniana podłoga olejowana, zamontowana w prywatnym domu, będzie wymagała konserwacji zaledwie raz w roku. Uwaga: zbyt częsta (i zarazem zbędna) aplikacja środka do pielęgnacji, może spowodować jego nagromadzenie, co znacząco wpływa na nieestetyczny wygląd podłogi.

 

 1.      Przez okres 10 dni, po każdej konserwacji środkiem OSMO, powierzchni podłogi nie należy myć, ani też przykrywać jej dywanem.

 

 1.      W pomieszczeniu, w którym konserwujecie Państwo podłogę, należy zapewnić stałą cyrkulację powietrza. Oksydacja tlenem skutecznie utwardzi olejowaną powierzchnię.

 

 1.      By olejowana drewniana podłoga cieszyła swoim pięknym wyglądem przez długie lata, warto pamiętać o jej wrażliwości na zarysowania. Zaleca się, by spody mebli (stołu, krzeseł itp.) zabezpieczyć filcowymi podkładkami, w miejscach użytkowania foteli na kółkach – zastosować maty ochronne. Niebagatelnym okazuje się też funkcjonalny system zbierania brudu, czyli odpowiednie rozplanowanie rozmieszczenia wycieraczek w budynku.

 

 1.      Podstawą pielęgnacji olejowanej podłogi powinna być bieżąca dbałość o jej czystość, szczególnie usuwanie z jej powierzchni pyłu, kurzu, brudu i piasku. Olejowaną podłogę drewnianą należy myć lekko (!) wilgotnym mopem. Jeśli na podłodze pojawią się miejscowe, intensywne zabrudzenia, do ich usunięcia należy użyć dedykowanego środka, zgodnego ze wskazaniami karty aplikacji.

 

 1.      Zaleca się, by usunąć wszelkie gumowe elementy (ze spodów mebli i akcesoriów), które mają bezpośrednią styczność z drewnianą podłogą olejowaną.

 

 1.      Na zauważone zarysowania powierzchni podłogi należy nanieść (zgodnie z zaleceniami karty aplikacji) dedykowany środek do renowacji i czyszczenia podłogi. W użytkowaniu domowym czynność tę można (samodzielnie lub na zlecenie firmy parkieciarskiej) powtórzyć kilka razy w roku, w budynkach użyteczności publicznej – raz w tygodniu. Głębokie uszkodzenia zaleca się wyszlifować papierem ściernym (o granulacji 120). Po odpyleniu, na powierzchnię podłogi należy nanieść szmatką odpowiedni wosk olejny.  
 2. W przypadku prac remontowych należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu powierzchni podłogi drewnianej (np. tekturą falistą).

 


Warunki gwarancji olejowanych podłóg drewnianych
1. Po otrzymaniu dostawy odbiorca jest zobowiązany sprawdzić zgodność dostarczonej podłogi z przedmiotem zamówienia, według podanych cech: 

a) gatunku drewna,
b) jego wymiarów,
c) wykończenia,
d) sortowania,
e) parametrów wilgotności.

2. Odbiorca jest zobowiązany sprawdzić, czy dostarczona podłoga nie uległa uszkodzeniom mechanicznym w trakcie transportu. 

3. Odbiorca jest zobowiązany potwierdzić (w formie protokołu odbiorczego oraz dokumentacji fotograficznej) każdą niezgodność dostarczonej podłogi z zamówieniem.

4. Każdą ewentualną reklamację dostarczonej podłogi, klient jest zobowiązany zgłosić (w formie pisemnej) przed rozpoczęciem montażu. Po rozpoczęciu montażu reklamacje nie będą uwzględnianie. 

5. Klient jest zobowiązany do właściwego przechowywania dostarczonej podłogi, przez co rozumie się pozostawienie podłogi w oryginalnym opakowaniu, składowanie go w suchym pomieszczeniu o stałej wilgotności powietrza (od 45 do 60%) oraz temperaturze powietrza nie niższej niż 160C i nie wyższej niż 200C).

6. Producent zaleca, by przed rozpoczęciem montażu podłogi, zakończyć wszystkie prace remontowo-budowlane, które mogą powodować wydzielanie się wilgoci lub nieść za sobą ryzyko zalania. Producent nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie wynikłe z ww. powodów uszkodzenia podłogi lub negatywne oddziaływanie nieodpowiednio przygotowanego podłoża. Zaleca się, by montaż zakupionej podłogi zlecić wyspecjalizowanej firmie.

7. Przed montażem należy:

a. każde zauważone uszkodzenie mechaniczne podłoża niezwłocznie zabezpieczyć,
b. ocenić metodą CM wilgotność podłoża (dla posadzki betonowej – do 2%, dla posadzki anhydrytowej – 0,5% i dla podłoża drewnianego – do 10 %),
c. oszacować dopuszczalne wartości dla posadzki – 2% twardości i łupliwości podłoża,
d. sprawdzić szczelność i jakość izolacji przeciwwilgociowej ścian oraz posadzki,
e. sprawdzić następujące cechy pokładu: 
• wytrzymałość na zginanie – nie powinna być mniejsza niz 3 N/mm2
• wytrzymałość na ściskanie – nie mniejsza niż 12 N/mm2 

8. Montażu drewnianej podłogi należy dokonywać przy stałej wartości wilgotności powietrza (od 45 do 55 %), oraz stałej temperaturze (od 18 do 240C). W pomieszczeniu należy zapewnić stałą cyrkulację powietrza. 

9. Po zakończeniu procesu montażu drewnianej podłogi jego wykonawca jest zobowiązany:

a. sporządzić protokół odbioru prac montażowych, 
b. zapoznać klienta z pisemną instrukcją użytkowania i pielęgnacji drewnianych podłóg (wraz z podpisem klienta).

10. Warunkiem zgłoszenia reklamacji są przedłożone protokoły odbiorcze oraz dokumentacja dotycząca procesu montażu. Do ich przechowywania zobowiązany jest dystrybutor lub wykonawca. 

Załączniki do pobrania:

JAK WYSYŁAMY NASZE TOWARY?

 • Listwy przypodłogowe wysyłamy kurierem w dobrze zabezpieczonych paczkach zbiorczych
 • W paczce mieści się 7-16 sztuk listew, w zależności od wymiarów
 • Koszt wysyłki każdej paczki to 35 zł brutto
 • Konsument jest informowany o dokładnym koszcie transportu przed złożeniem zamówienia na stronie pokazującej zawartość koszyka.
 • Czas dostawy to 1-3 dni robocze. 

Szukasz montażysty na terenie Warszawy?

Zadzwoń do nas po szczegóły: 609 00 88 43

Dla majsterkowiczów polecamy artykuł: 

JAK POPRAWNIE ZAMONTOWAĆ LISTWY MDF

Próbki listew można zamówić wysyłając wiadomość na adres sklep@parkiet.pl.

W wiadomości należy podać:

- modele listew

- wymiary listew 

- dane do wysyłki 

telefon kontaktowy.

 

Wysyłki próbek są realizowane w przeciągu 2-3 dni roboczych.

Produkujemy listwy na indywidualne zamówienie:

 • Dowolny wymiar
 • Dowolny kolor
 • Dowolny wzór

Złóż zapytanie drogą mailową na adres listwy@parkiet.pl

Opinie Kupujących
(2)

2018-08-30 dokonał zakupu

Mistrzowski parkiet

Ten kolor, faktura i ciepło - to totalnie świetna sprawa

  Oceń 
  2016-12-20 dokonał zakupu

  Zadowoleni klienci

  Zamówiliśmy w firmie profi parkiet II w listopadzie deski podłogowe z układaniem w naszym nowym domu na powierzchni ponad 100m2. Dostaliśmy bardzo dobrą cenę oraz w gratisie (!!) listwy lakierowane do podłogi. Zadowoleni to mało powiedziane. Miła i fachowa obsługa, szybka realizacja i montaż. Bardzo bardzo dziękujemy.

   Oceń 

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mm

   Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mm

   Gotowe, dębowe deski podłogowe - 2-krotnie olejowane.

   Lite deski dębowe pokryte 2 warstwami oleju. Podłoga w 100% z naturalnego drewna nie zawiera w sobie żadnych klejów a jej gruba warstwa użytkowa starcza na dłużej niż w przypadku podłóg warstwowych. Wszystkie deski są fazowane 4-krotnie.

   Podłoga dostępna jest w następujących wymiarach: długość 500-2000 mm, szerokość 140 mm, grubość 16 lub 22 mm. 

   Inne produkty w kategorii