Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mm

184,50 zł / m2
Wysyłka: 2-3 tygodnie
Przesyłka 3x zabezpieczona

Gotowe, dębowe deski podłogowe - 2-krotnie olejowane.

Lite deski dębowe pokryte 2 warstwami oleju. Podłoga w 100% z naturalnego drewna nie zawiera w sobie żadnych klejów a jej gruba warstwa użytkowa starcza na dłużej niż w przypadku podłóg warstwowych. Wszystkie deski są fazowane 4-krotnie.

Podłoga dostępna jest w następujących wymiarach: długość 500-2000 mm, szerokość 140 mm, grubość 16 lub 22 mm. 

Send a message

Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mm

Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mmZOBACZ POZOSTAŁE FREZY LISTEW

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
pn-pt: 8:30 - 16:30
 • MONTAŻ: Na klej Soudal 49 A
 • KATEGORIA: Podłogi drewniane - lite
 • Odporność na wilgoć: Standardowa
 • Wysyłka: 2-3 tygodnie
 • Fazowanie krawędzi: Faza 4-stronna
 • Gatunek: Dąb
 • Barwa: Jasnobrązowa
 • Twardość drewna: Średnia
 • Na ogrzewanie podłogowe: Niezalecane

Więcej informacji

Podłoga drewniana dostępna w 2 klasach sortowań drewna:

Klasa Naturel: sęki zdrowe i zrośnięte do 35mm, zepsute do 20mm, ukośny przebieg włókien, błyszcz, zmiana barwy, promień rdzeniowy, biel krawędziowa, pęknięcia piorunowe, zakorki do 60mm 

Klasa Rustikal: sęki zdrowe i zrośnięte do 80mm, zepsute do 40mm, ukośny przebieg włókien, błyszcz, zmiana barwy, promień rdzeniowy, biel krawędziowa, pęknięcia piorunowe, zakorki 

 

Podłoga stanowi najważniejszy element w domu, gdyż bez niej nie ma mowy o wygodnym i bezpiecznym mieszkaniu domowników. Dlatego decydując się na jej zakup, warto kierować się przede wszystkim jakością i precyzyjnym wykonaniem. Wykorzystanie najwyższej klasy materiałów, a także ich właściwe połączenie jest kluczem do satysfakcji użytkowników oraz efektownego wnętrza, które cechuje się naturalnością i estetyką.

Gotowe, olejowane deski dębowe Woldrew to gwarancja perfekcyjnego wykończenia powierzchni oraz szybkiego montażu bez konieczności szlifowania. Jeśli szukacie Państwo solidnej podłogi drewnianej na lata, to gotowe deski dębowe są odpowiedzią na Wasze potrzeby. 
Ta gotowa podłoga drewniana świetnie komponuje się ze stylizacjami skandynawskimi lub vintage. To trwałe i eleganckie wykończenie zarówno w mieszkaniu, domu, jak i w biurze. Wybór określonego wariantu kolorystycznego nie wyklucza jednak wielokrotnych zmian i nowych stylizacji w przyszłości. 

Deski pokryte są dwoma warstwami naturalnego wosku olejnego wysokiej jakości, co czyni je wyjątkowo odpornymi na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Łatwa i szybka renowacja bez szlifowania, to ich kolejny atut.

Podłogi drewniane Woldrew są propozycją dla najbardziej wymagających klientów, stawiających przede wszystkim na praktyczność i funkcjonalność. Kolekcja Stylo trafia więc w najbardziej wyrafinowane gusta, dając satysfakcję i zadowolenie przyszłym klientom. To wykorzystanie najnowszej technologii i precyzji, a także wieloletniego doświadczenia i znajomości branży. Zastosowanie wysokogatunkowego drewna, specjalnie przygotowanego zapewnia jego naturalny i piękny wygląd, a jednocześnie jest gwarancją bezpieczeństwa nawet najmniejszego domownika.

Deski podłogowe wykończone z kolekcji Stylo występują w formie olejowanej bądź lekko szczotkowanej i olejowanej. Zastosowanie lakierowania już na etapie produkcji jest pewnikiem równomiernie nałożonego oleju, który wpływa na wytrzymałość desek. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie większej elastyczności oraz zabezpieczenie powierzchni. To pomysł dający łatwość czyszczenia, gdyż brud nie wnika w głąb desek, zapewniając ich estetyczny wygląd na długie lata. Zaletą prezentowanych produktów jest przede wszystkim gruba warstwa użytkowa, gwarantująca wytrzymałość i efektowność. Woldrew to pewnego rodzaju kompromis pomiędzy klasycznie kładzionymi podłogami z drewna a panelami, co sprawia, że wykonana podłoga jest równa i gładka.

Rozwiązanie wysokiej jakości jest propozycją dla ludzi znających walory prawdziwie drewnianej podłogi i doskonale zdających sobie sprawę,  z wygody i możliwości, jakie daje. To jeden z czołowych producentów drewnianych podłóg w Polsce i na świecie. Oferuje szeroką gamę produktów, doskonale sprawdzających się w każdych pomieszczeniach, bez względu na ich styl. 

Kilka ważnych słów o tym, jak pielęgnować podłogi olejowane

Godziny planowania, projektowania, konsultacji i montażu, aż wreszcie jest... własna, piękna, nowa drewniana podłoga olejowana. Jak o nią dbać? O czym warto pamiętać? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych, wartych odnotowania punktów, o których powinien pamiętać każdy szczęśliwy posiadacz olejowanej podłogi.

 

 1.      Pierwsza konserwacja już po 10 dniach użytkowania (nie wcześniej!). Dziwicie się, że tak szybko? Twarda olejowana powierzchnia drewnianej podłogi jest szczególnie narażona na wszelkie zarysowania. Pierwsza pielęgnacja jest więc zatem kluczowa – zabezpieczy powłoki twardego olejowego wosku przed zarysowaniami oraz ochroni je przed wnikaniem zabrudzeń. Pierwszą konserwację należy przeprowadzić używając tylko dedykowanego środka do czyszczenia i renowacji OSMO 3029.

 

 1.      Właściwy sposób konserwacji to klucz do pięknego wyglądu podłogi na długie lata. Jak właściwie konserwować podłogę olejowaną? Pierwszy krok to właściwe przygotowanie powierzchni, czyli jej oczyszczenie z wszelkich zabrudzeń i osuszenie. Następnie bawełnianą tkaniną (lub czystym mopem z mikrowłókien) należy rozprowadzić cienką warstwę środka do czyszczenia i pielęgnacji OSMO 3029. (Informacje dotyczące zalecanej aplikacji znajdziecie Państwo na opakowaniu produktu.) Podłogę należy pozostawić na 30 minut do całkowitego wyschnięcia. Po upływie tego czasu podłoga nadaje się już do użytkowania. Piękny połysk zapewni dodatkowe polerowanie przy użyciu bawełnianej tkaniny.

 

 1.      Okresowa konserwacja podłóg olejowanych jest uzależniona od intensywności ich użytkowania. Zalecamy, by w budynkach użyteczności publicznej używać środka do czyszczenia i renowacji - raz w tygodniu. Drewniana podłoga olejowana, zamontowana w prywatnym domu, będzie wymagała konserwacji zaledwie raz w roku. Uwaga: zbyt częsta (i zarazem zbędna) aplikacja środka do pielęgnacji, może spowodować jego nagromadzenie, co znacząco wpływa na nieestetyczny wygląd podłogi.

 

 1.      Przez okres 10 dni, po każdej konserwacji środkiem OSMO, powierzchni podłogi nie należy myć, ani też przykrywać jej dywanem.

 

 1.      W pomieszczeniu, w którym konserwujecie Państwo podłogę, należy zapewnić stałą cyrkulację powietrza. Oksydacja tlenem skutecznie utwardzi olejowaną powierzchnię.

 

 1.      By olejowana drewniana podłoga cieszyła swoim pięknym wyglądem przez długie lata, warto pamiętać o jej wrażliwości na zarysowania. Zaleca się, by spody mebli (stołu, krzeseł itp.) zabezpieczyć filcowymi podkładkami, w miejscach użytkowania foteli na kółkach – zastosować maty ochronne. Niebagatelnym okazuje się też funkcjonalny system zbierania brudu, czyli odpowiednie rozplanowanie rozmieszczenia wycieraczek w budynku.

 

 1.      Podstawą pielęgnacji olejowanej podłogi powinna być bieżąca dbałość o jej czystość, szczególnie usuwanie z jej powierzchni pyłu, kurzu, brudu i piasku. Olejowaną podłogę drewnianą należy myć lekko (!) wilgotnym mopem. Jeśli na podłodze pojawią się miejscowe, intensywne zabrudzenia, do ich usunięcia należy użyć dedykowanego środka, zgodnego ze wskazaniami karty aplikacji.

 

 1.      Zaleca się, by usunąć wszelkie gumowe elementy (ze spodów mebli i akcesoriów), które mają bezpośrednią styczność z drewnianą podłogą olejowaną.

 

 1.      Na zauważone zarysowania powierzchni podłogi należy nanieść (zgodnie z zaleceniami karty aplikacji) dedykowany środek do renowacji i czyszczenia podłogi. W użytkowaniu domowym czynność tę można (samodzielnie lub na zlecenie firmy parkieciarskiej) powtórzyć kilka razy w roku, w budynkach użyteczności publicznej – raz w tygodniu. Głębokie uszkodzenia zaleca się wyszlifować papierem ściernym (o granulacji 120). Po odpyleniu, na powierzchnię podłogi należy nanieść szmatką odpowiedni wosk olejny.  
 2. W przypadku prac remontowych należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu powierzchni podłogi drewnianej (np. tekturą falistą).

 


Warunki gwarancji olejowanych podłóg drewnianych
1. Po otrzymaniu dostawy odbiorca jest zobowiązany sprawdzić zgodność dostarczonej podłogi z przedmiotem zamówienia, według podanych cech: 

a) gatunku drewna,
b) jego wymiarów,
c) wykończenia,
d) sortowania,
e) parametrów wilgotności.

2. Odbiorca jest zobowiązany sprawdzić, czy dostarczona podłoga nie uległa uszkodzeniom mechanicznym w trakcie transportu. 

3. Odbiorca jest zobowiązany potwierdzić (w formie protokołu odbiorczego oraz dokumentacji fotograficznej) każdą niezgodność dostarczonej podłogi z zamówieniem.

4. Każdą ewentualną reklamację dostarczonej podłogi, klient jest zobowiązany zgłosić (w formie pisemnej) przed rozpoczęciem montażu. Po rozpoczęciu montażu reklamacje nie będą uwzględnianie. 

5. Klient jest zobowiązany do właściwego przechowywania dostarczonej podłogi, przez co rozumie się pozostawienie podłogi w oryginalnym opakowaniu, składowanie go w suchym pomieszczeniu o stałej wilgotności powietrza (od 45 do 60%) oraz temperaturze powietrza nie niższej niż 160C i nie wyższej niż 200C).

6. Producent zaleca, by przed rozpoczęciem montażu podłogi, zakończyć wszystkie prace remontowo-budowlane, które mogą powodować wydzielanie się wilgoci lub nieść za sobą ryzyko zalania. Producent nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie wynikłe z ww. powodów uszkodzenia podłogi lub negatywne oddziaływanie nieodpowiednio przygotowanego podłoża. Zaleca się, by montaż zakupionej podłogi zlecić wyspecjalizowanej firmie.

7. Przed montażem należy:

a. każde zauważone uszkodzenie mechaniczne podłoża niezwłocznie zabezpieczyć,
b. ocenić metodą CM wilgotność podłoża (dla posadzki betonowej – do 2%, dla posadzki anhydrytowej – 0,5% i dla podłoża drewnianego – do 10 %),
c. oszacować dopuszczalne wartości dla posadzki – 2% twardości i łupliwości podłoża,
d. sprawdzić szczelność i jakość izolacji przeciwwilgociowej ścian oraz posadzki,
e. sprawdzić następujące cechy pokładu: 
• wytrzymałość na zginanie – nie powinna być mniejsza niz 3 N/mm2
• wytrzymałość na ściskanie – nie mniejsza niż 12 N/mm2 

8. Montażu drewnianej podłogi należy dokonywać przy stałej wartości wilgotności powietrza (od 45 do 55 %), oraz stałej temperaturze (od 18 do 240C). W pomieszczeniu należy zapewnić stałą cyrkulację powietrza. 

9. Po zakończeniu procesu montażu drewnianej podłogi jego wykonawca jest zobowiązany:

a. sporządzić protokół odbioru prac montażowych, 
b. zapoznać klienta z pisemną instrukcją użytkowania i pielęgnacji drewnianych podłóg (wraz z podpisem klienta).

10. Warunkiem zgłoszenia reklamacji są przedłożone protokoły odbiorcze oraz dokumentacja dotycząca procesu montażu. Do ich przechowywania zobowiązany jest dystrybutor lub wykonawca. 

Załączniki do pobrania:

Montaż listew przypodłogowych - potrzebne narzędzia i akcesoria są dostępne w naszej ofercie:

Dodatkowo będzie potrzebna piła ukośnica.


Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z warunkami
prawidłowego montażu i eksploatacji zawartych w karcie technicznej

Poniżej przedstawiamy zalecany sposób montażu

Montaż narożników do listew przypodłogowych MDF
 1. Przygotuj listwy do montażu odmierzając i docinając odpowiednie długości.
 2. Zaaplikuj klej montażowy we wgłębieniu listwy w odstępach od 30-50 cm.
 3. Dociśnij listwę do ściany a następnie odklej listwę od ściany. Taki zabieg pozwoli aby klej lepiej się rozprowadził i szybciej wysechł.
 4. Zaaplikuj klej na gorąco, w miejscach pomiędzy klejem montażowym. Pozwoli on przytrzymać listwę przy ścianie przez pierwsze 24 godziny, tzn. dopóki klej montażowy nie stwardnieje. Montaż należy zawsze wykonywać używając obu klejów.
 5. Następnie przyciśnij listwę mocno do ściany na ok 15-20 sekund.
 6. Listwy w narożnikach dotnij pod kątem 45 stopni. Ta metoda wymaga zastosowania piły automatycznej – ukośnicy
 7. Następnie, przed zamontowaniem, pomaluj brzegi wszystkich listew wodoodporną farbką dostępną w naszym sklepie allegro.
 8. Przyklej listwy do ściany (stosując klej montażowy i termotopliwy ).
 9. Alternatywnie, przyklej listwy do ściany (stosując klej montażowy i termotopliwy ) umieszczając w narożnikach słupki narożne dostępne w naszym sklepie allegro.
 10. Aby zamontowane listwy lepiej wyglądały, należy zakryć ich górne łączenie ze ścianą. Do tego będzie Ci potrzebny biały akryl i taśma malarska. Na ścianie, wzdłuż listwy naklej i mocno dociśnij taśmę malarską. Pozwoli to zabezpieczyć ścianę przed zabrudzeniem.
 11. Jednym płynnym ruchem nałóż akryl na łączenie listwy ze ścianą. Ewentualne nierówności wyrównaj wygładzając akryl zwilżonym palcem.
 12. Oderwij taśmę póki akryl jest jeszcze wilgotny. W przeciwnym razie akryl może odejść razem z taśmą.

Producent nie odpowiada za wady powstałe w następstwie nieprawidłowego montażu lub eksploatacji produktu, w tym w szczególności za:

 • odklejenie sie produktu od sciany na skutek nieprawidłowego montazu,
 • uszkodzenia produktu wynikajace z wad konstrukcyjnych pomieszczen, tj.: złej izolacji scian i/lub nieszczelnych okien i drzwi,
 • uszkodzenia mechaniczne oraz wady powstałe w ich skutek,
 • uszkodzenia produktu powstałe w wyniku zalania go woda badz zawilgocenia
 • wady wynikajace z normalnego zuzycia produktu, w tym naturalna zmiana barwy pod wpływem swiatła słonecznego,
 • wady bedace nastepstwem niezachowania własciwych warunków klimatycznych w całym okresie eksploatacji produktu.

Produkujemy listwy na indywidualne zamówienie:

 • Dowolny wymiar
 • Dowolny kolor
 • Dowolny wzór

Złóż zapytanie drogą mailową na adres listwy@parkiet.pl

Listwy przypodłogowe na wymiar

Kiedy otrzymam zamówione produkty?

Czas realizacji zamówienia jest podany na stronie produktu pod ceną produktu. 
Realizacja 
zamówienia składa się z kompletacji zamówienia (zazwyczaj 1-3 dni robocze) oraz dostawy (2 dni robocze). 

UWAGA: w związku z dużą rotacją towarów lub w przypadku zamówienia większej ilości towaru niż posiadamy w magazynie, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. W celu dokładnego określenia dostępnej ilości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Wydłużopny czas realizacji zamówienia (3-14 dni lub 2-3 tygodnie) obowiązuje dla produktów na zamówienie. Sprowadzamy je z zagranicy lub wykonujemy specjalnie dla Klienta. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od dostępności towaru u naszych dostawców oraz planu produkcji w naszej stolarni. 


Kontakt z kurierem

Dzień przed dostarczeniem paczki dostaniesz wiadomość SMS o jej dostawie. Kurier doręcza paczki w dni robocze w godzinach pracy oddziałów DPD Polska. Numer telefonu odbiorcy jest udostępniany kurierowi, lecz nie ma on obowiązku kontaktu przed doręczeniem. Adres dostawy możesz zmienić poprzez kontakt z BOK. W przypadku nieudanej próby doręczenia otrzymasz wiadomość mailową. 

Wniesienie do mieszkania

Kurier wnosi paczkę do 30kg. Powyżej tej wagi wniesienie leży po stronie odbiorcy. 

Pakowanie i wysyłka

Listwy oraz akcesoria przed wysyłką przechodzą dokładną kontrolę jakości oraz są przez nas odpowiednio zabezpieczone aby zapobiec ewentualnym
uszkodzeniom w transporcie. Jeśli doszłoby do sytuacji w której towar zostanie dostarczony uszkodzony należy spisać protokół szkody z kurierem
a następnie skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Każda reklamacja w takim przypadku zostanie rozpatrzona pozytywnie.

 • Listwy przypodłogowe wysyłamy kurierem w dobrze zabezpieczonych paczkach zbiorczych
 • W paczce mieści się 6-18 sztuk listew, w zależności od wymiarów. Każda paczka waży maksymalnie 30 kg.
 • Koszt wysyłki jest kalkulowany przez system sklepowy i wyświetla się w koszyku przed złożeniem zamówienia
 • Konsument jest informowany o dokładnym koszcie transportu przed złożeniem zamówienia na stronie pokazującej zawartość koszyka.


Oceń 
Ania
2018-10-25

Dobry wybór

Miałam obawy przed ciemnym parkietem, jednak niepotrzebnie! Bardzo ciekawie wygląda w sypialni. Serdecznie polecam!

Oceń 
Andrei
2018-08-30

Mistrzowski parkiet

Ten kolor, faktura i ciepło - to totalnie świetna sprawa

Oceń 
Małgosia i Robert
2016-12-20

Zadowoleni klienci

Zamówiliśmy w firmie profi parkiet II w listopadzie deski podłogowe z układaniem w naszym nowym domu na powierzchni ponad 100m2. Dostaliśmy bardzo dobrą cenę oraz w gratisie (!!) listwy lakierowane do podłogi. Zadowoleni to mało powiedziane. Miła i fachowa obsługa, szybka realizacja i montaż. Bardzo bardzo dziękujemy.

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mm

Deski podłogowe dąb olejowany - Stylo Classic 500-2000x140x16mm

Gotowe, dębowe deski podłogowe - 2-krotnie olejowane.

Lite deski dębowe pokryte 2 warstwami oleju. Podłoga w 100% z naturalnego drewna nie zawiera w sobie żadnych klejów a jej gruba warstwa użytkowa starcza na dłużej niż w przypadku podłóg warstwowych. Wszystkie deski są fazowane 4-krotnie.

Podłoga dostępna jest w następujących wymiarach: długość 500-2000 mm, szerokość 140 mm, grubość 16 lub 22 mm. 

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Inne produkty w kategorii

Download

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas