AKCESORIA MONTAŻOWE  

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości akcesoria do montażu listew przypodłogowych:

- Narożniki dopasowane do listew - dla osób które chcą oszczędzić sobie zacinania listew pod kątem 45 stopni

- klej montażowy Saurus (klej błyskawiczny, wiąże od razu)

- biały akryl oraz korektor do łączeń i uzupełnienia wszelkich szczelin na styku ze ścianą

Montaż listew w Warszawie  -  umów się na pomiar 731 822 408

Akcesoria do listew przypodłogowych: jakość i funkcjonalność

Listwy przypodłogowe to estetyczny element wykończenia podłogi, który skutecznie maskuję szczelinę dylatacyjną i przede wszystkim – pełni funkcję dekoracyjne. Dzięki odpowiednio dobranej listwie, aranżowane wnętrze może zyskać całkiem odmienny charakter. Dla efektu końcowego, kolosalne znaczenie mają również odpowiednio dopasowane akcesoria do listew przypodłogowych, jakie znajdą Państwo w ofercie sklepu parkiet.pl. 


Narożniki i zakończenia – niezbędne dodatki do listew przypodłogowych

Umiejętnie dostosowane akcesoria do listwy przypodłogowej są niezbędne podczas procesu montażowego, dlatego obok szerokiego wyboru listew podłogowych, naszym Klientom proponujemy również narożniki i zakończenia przeznaczone do ich montażu, jednocześnie dbając o atrakcyjność cenową oferowanych produktów. Dodatkowo, bardzo duży nacisk kładziemy na jakość dostępnych w asortymencie sklepu produktów – wszystkie artykuły w asortymencie sklepu są wynikiem dokładnej selekcji. Listwy przypodłogowe i akcesoria to nasza specjalność! Jeśli mają Państwo problemy z dopasowaniem odpowiednich produktów, zachęcamy do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. 


Akcesoria do montażu listew przypodłogowych w ofercie parkiet.pl

Narzędzia do listew przypodłogowych, które umożliwiają ich zastosowanie w praktyce, to konieczność, jeśli planuje się montaż wybranego modelu listew. Poza narożnikami oraz specjalnymi zakończeniami do listew, asortyment sklepu parkiet.pl obejmuje także akcesoria montażowe: akryl przeznaczony do uszczelniania, wyciskacze do kleju, kleje do listew, klej na gorąco oraz akcesoria do listew MDF, czyli specjalny biały lakier, przy pomocy którego można pomalować miejsce łączenia białych listew wykonanych z płyty MDF. 

Tak duży wybór produktów przeznaczonych do montażu listew przypodłogowych to ukłon w stronę wymagań Klientów. Dzięki odpowiednim akcesoriom montażowym, założenie listew w wybranym pomieszczeniu będzie o wiele łatwiejsze. Korzystając z oferty sklepu parkiet.pl Klienci zyskują gwarancję bezpieczeństwa oraz mogą wybrać jeden z proponowanych komfortowych sposobów płatności. Wszystkie zamówienia są realizowane możliwie jak najbardziej sprawnie – świadczone usługi zostały zorientowane na zaspokojenie Państwa potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w branży parkieciarskiej pozwoliło nam na wyselekcjonowanie doskonałych produktów, a dzięki szerokiej wiedzy jesteśmy w stanie pomóc w wybierze optymalnych rozwiązań. Zachęcamy do skorzystania z asortymentu sklepu! Dodatkowo, specjalizujemy się również w usługach montażu listew przypodłogowych. Nasze doświadczenie, kwalifikacje i terminowość to pewność zadowolenia. 

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas