Filtr produktów

Sztukateria  

Sztukateria wewnętrzna, listwy przysufitowe i listwy ścienne to elementy dekoracyjne, które pozwolą nam w dowolnym stylu wykończyć nasze wnętrze. W ofercie wiodącego takich producentów jak Orac Decor, Creativa czy Mardom Decor ożemy wybierać między listwami przysufitowymi, listwami  przypodłogowymi oraz listwami ściennymi. Do dyspozycji pozostają nam również rozety, kolumny, półkolumny, gzymsy, pilastry, frontony oraz obudowy drzwiowe. Panele ścienne możemy wybrać zarówno gładkie, zdobione oraz oświetleniowe. Dzięki różnorodnym wzorom listew dekoracyjnych,  nasza aranżacja będzie niepowtarzalna, dobrana do naszego gustu i stylu.

Sztukateria wewnętrza: elegancja w aranżacjach wnętrz

Sztukateria to element dekoracyjny, który cieszy się bardzo dużą popularnością i doskonale odnajduje się w wielu wnętrzach, bez względu na wybraną stylistykę. Sztukateria wewnętrzna jest świetnym uzupełnieniem aranżacji w stylu angielskim, nowojorskim, retro, klasycznym, kolonialnym, eklektycznym czy glamour. Jednocześnie, z powodzeniem można ją zamontować w wielu pomieszczeniach: sztukateria na ścianie w salonie, podobnie jak sztukateria w sypialni to element, który jest interesującym dekoratorskim uzupełnieniem. 


Co to jest sztukateria?

Sztukateria w małym mieszkaniu, tak samo jak sztukateria w dużym domu, stanowi prosty przepis na urozmaicenie tworzonej aranżacji. Pod pojęciem sztukaterii wewnętrznej kryje się zespół dekoracji, takich jak: listwy sufitowe, ścienne i podłogowe, różnego rodzaju rozety na sufit, panele ścienne, frontony itp. Nowoczesna sztukateria nie tylko znakomicie wygląda, ale pełni również funkcje praktyczne, zasłaniając ewentualnie niedociągnięcia na powierzchni ścian lub, jak w przypadku listew przypodłogowych, szczelinę dylatacyjną. 


Do jakich wnętrz pasuje sztukateria drewniana, styropianowa i poliuretanowa?

Sztukateria poliuretanowa, tak samo jak wewnętrzna sztukateria styropianowa lub ta wykonana z innych materiałów to element dekoracyjny, który z powodzeniem można wykorzystać w różnych wnętrzach. Podstawowe znaczenie ma poziom dekoracyjności wybranych elementów sztukateryjnych. Prosta, minimalistyczna sztukateria w kuchni lub jakimkolwiek innym pomieszczeniu będzie idealnym rozwiązaniem w nowoczesnych wnętrzach loftowych i industrialnych. Z kolei bogato zdobiona sztukateria do wnętrz to znakomite uzupełnienie w aranżacjach w stylu vintage, shabby chic lub stylu paryskim. Dodatkowo, bez względu na to, czy wybiera się sztukaterię ze styropianu czy sztukaterię z innego tworzywa, warto zwrócić uwagę na rozmiary poszczególnych elementów. Im większe pomieszczenie, tym wyższe listwy ozdobne, rozety, frontony itp. można wybierać. 


Sztukateria sufitowa w ofercie parkiet.pl

Sztukateria przysufitowa może mieć bardzo duży wpływ na prezencję wnętrza, dlatego nasz sklep internetowy ze sztukaterią gwarantuje szeroki wybór skrupulatnie wybranych produktów. W ramach oferty sztukaterii proponujemy listwy przysufitowe (gładkie, gięte, maskujące karnisz i oświetleniowe) oraz różne modele rozet, różniące się wielkością oraz charakterem zdobień. Dodatkowo, w asortymencie sztukaterii na sufit parkiet.pl dostępne są również panele sufitowe, umożliwiające stworzenie eleganckiej i oryginalnej aranżacji. Sufitowa sztukateria w sypialni, podobnie jak sztukateria w przedpokoju czy salonie to rozwiązanie dla miłośników klasycznych dekoracji, szukających sposobu na efektowne ozdobienie przestrzeni sufitowej. Warto pamiętać, że sztukateria na sufit powinna być dopasowana do pozostałych elementów sztukateryjnych wykorzystanych we wnętrzu. 


Sztukateria ścienna: listwy, panele i dekoracje drzwiowe

Obok sztukaterii sufitowej, w naszej ofercie dostępne są również wysokiej jakości sztukaterię ścienne: listwy ścienne, listwy przypodłogowe, frontony, pilastry i kolumny, panele ścienne oraz różnego rodzaju elementy dekoracyjne. Sztukaterie na ścianie ułatwiają stworzenie efektownej dekoracji i można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Poza klasycznymi listwami ściennymi, proponujemy także ozdobną sztukaterię w postaci listew oświetleniowych przystosowanych do taśm LED, które umożliwiają stworzenie nastrojowej atmosfery, dzięki rozproszonemu, miękkiemu światłu. Nasz sklep internetowy ze sztukaterią dekoracyjną pozwala na zaopatrzenie się w niezbędne elementy sztukateryjne i dopasowanie ich do stylistyki całego wnętrza oraz planowanego efektu wizualnego. Co więcej, oferowana sztukateria do wnętrz jest dostępna w różnych rozmiarach, w związku z tym, Klient może dopasować wielkość poszczególnych dekoracji do indywidualnych potrzeb. 


Cena sztukaterii

Sztukateria we wnętrzach, zarówno sztukateria podsufitowa, jak również sztukateria na ściany, to znakomite uzupełnienie tworzonych aranżacji. W naszym sklepie ogromny nacisk kładziemy na to, żeby zaproponować Klientom możliwie jak najbardziej szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych produktów, dlatego poza sztukaterią duropolimerową i duropolimerową flex, oferujemy także sztukaterię poliuretanową, poliuretanową flex oraz sztukaterię styropianową. Wszystkie elementy dekoracyjne wnętrz są dostępne w dużej rozpiętości cenowej, dzięki czemu bez względu na posiadany budżet, Klient może zdecydować się na modele odpowiadające jego możliwościom finansowym. Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna i stworzona z myślą o potrzebach kupujących. Zakupy w sklepie parkiet.pl to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalnej obsługi. 

Dlaczego Parkiet.pl?

20 lat doświadczenia
Od 1995 roku działamy w branży parkietów, podłóg i listew przypodłogowych.
Gwarantujemy 100% satysfakcji
Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz być pewien wysokiej jakości towaru i usługi.
14 dni na odstąpienie od umowy
Jeśli otrzymany towar Ci się nie spodoba możesz odstąpić od umowy w terminie 14 dni.
Kupując wspierasz polskich producentów
Większość produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest wytwarzana przez polskie firmy.
Zadzwoń do nas