Zenon123

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 70)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: parkiet kraków #82454
    Zenon123
    Członek

    @Zbyszek napisał:

    A ma ktoś może doświadczenia z firmą Krak-Prakiet? Wycztałem, że jeśli chodzi o parkiety w Krakowie to jedna z lepszych firm, ale chętnie poczytam jeszze opinie osób, które zdecydowały się na ich usługi ;)

    Jak parkiet w Krakowie to tylko Krak-Parkiet! Super mają parkiety, usługi na najwyższym poziomie, no i wszystko przebiega szybko i sprawnie! Polecam gorąco, mój parkiecik układali już trochę czasu temu, a wciąż wygląda jak nowt :)

    W odpowiedzi na: Izolacja podłogi w starym domu #82477
    Zenon123
    Członek

    W sumie czy zrobisz izolację podłogi w starym domu na starej podłodze czy ją lepiej zrywać zależy głównie od tego czy podłoga jest w dobrym stanie, ale wiążą się z tym tez pewne wady i zalety. Jak się kładzie na stara to tzeba się licztć z tym, że podłoga będzie wyższa o co najmniej 30 cm, będzie trzeba drzwi skracać albo nawet wymienić, jednak nie trzeba się mocno pakować w koszty i wielkie prace rozbiórkwe. Musisz tylko pamiętać, że potrzebna będzie opinia inżyniera budowlanego lub projektanta co do nośności podłogi – stara musi przecież utrzymać nową podłogę. Jak się zdejmie podłogę starą, to przynajmniej nie będziesz się musiał martwić zmniejszoną wysokością, przy okazji będzie można np. naprawić starą izolacje pozioma podłogi, no ale jednak wiąze sie to z iwększymi kosztami no i pracami.

    W odpowiedzi na: Izolacja przeciwwilgociowa podłogi w piwnicy #82440
    Zenon123
    Członek

    A taka izolacja przeciwwilgociowa podłogi w piwnicy wystarczy jak buduję się na takim dosyć wilgotnym gruncie? Boje się że przy solidnych opadach nawet najlepsza izolacja może nie wystarczyć :(

    W odpowiedzi na: Izolacja podłogi na legarach #82432
    Zenon123
    Członek

    Widzę, że tu głownie poruszany jest temat izolacji termicznej, a mnie tak ogólnie te podłogi na legarach zastanawiają… Jest jeszcze sens decydować się na takie rozwiązanie? Czy może podczas budowy lepiej wybrać coś innego?

    W odpowiedzi na: Montaż drzwi #81169
    Zenon123
    Członek

    Jeśli chodzi o montaż drzwi przesuwnych takich chowanych w ścianę to potrzebne są specjalne otwory w ścianie, to koszty generuje ;)

    W odpowiedzi na: Ościeżnica #81618
    Zenon123
    Członek

    JA tam zawsze drzwi wewnętrzne z ościeżnicą kupuję, lubie mieć od kopletu ;)

    Zenon123
    Członek

    Ja tam mam u siebie drzwi Gerda i naprawdę mi służą od długich lat :)

    W odpowiedzi na: Porta drzwi #80732
    Zenon123
    Członek

    Hm, mam u siebie drzwi wewnętrzne z Porty, no i fajne są, u mnie się sprawdziły, więc myślę że warto się przekonać do nich ;)

    Zenon123
    Członek

    Ja się na Balterio ostatnio zdecydowałam i zdecydowanie warto, montaż mega prosty, super kolorki i wzorki no i wygląda że będą służyć przez lata ;)

    W odpowiedzi na: Sztukateria gipsowa, poliuretanowa czy styropianowa? #76673
    Zenon123
    Członek

    A jakie macie doświadczenia z listwami poliuretanowymi?

    W odpowiedzi na: Montaż sztukaterii ściennej #79254
    Zenon123
    Członek

    Ja mam styropianową sztukaterię i mąż u nas sam montował :)

    W odpowiedzi na: Listwy przypodłogowe Orac Decor #81874
    Zenon123
    Członek

    Orac ponoć ma naprawdę dobrej jakości produkty, ale jakoś nigdy nie miałam ich usiebie to do konca nie wiem jak to z nimi jest ;)

    W odpowiedzi na: Drzwi wewnętrzne białe #80982
    Zenon123
    Członek

    Jak takie białe drzwi zżółkną, to zawsze można je pomalować :D

    W odpowiedzi na: Lagrus listwy przypodłogowe – czy warto? #82191
    Zenon123
    Członek

    Ja tam jestem zadowolona z produktów Largusa i polecam je wszystkim :)

    W odpowiedzi na: Zamek, klamki, uszczelka – wszystko do drzwi #81076
    Zenon123
    Członek

    @KamilD napisał:

    Warto decydować się na magnetyczny zamek do drzwi?

    Taki zamek do drzwi ma wiele wad i zalet. Zależy co sobie cenisz najbardziej. Jeśli wygodę to tak . ;) ;)

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 70)