Zenon123

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 70)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Listwy Lagrus opinie #82953
    Zenon123
    Członek

    Lagrus listwy mają swój cennik to prawda, ale mają też swoją jakość, co jest bardzo ważne raczej dla większości osób, które nie planują robić za często remontów :)

    W odpowiedzi na: Listwy przypodłogowe poliuretanowe opinie #82980
    Zenon123
    Członek

    Listwy gipsowe czy poliuretanowe to pytanie bardzo często pojawiające się także na tym forum z tego co widziałam. Moim zdaniem poliuretanowe są nieco bardziej trwałe i powinny być lepsze w utrzymaniu.

    W odpowiedzi na: Listwa przypodłogowa samoprzylepna opinie #83001
    Zenon123
    Członek

    listwa przypodłogowa samoprzylepna ma dobre opinie, bo są przede wszystkim bardzo łatwe w montowaniu, chwila i po sprawie – dosłownie :)

    W odpowiedzi na: Listwy z duropolimeru opinie #83024
    Zenon123
    Członek

    Takie listwy na pewno mogą cieszyć , bo są one bardzo jakościowe i naprawdę są one bardzo trwałe, więc będą one służyć bardzo długo!

    W odpowiedzi na: Listwy polistyrenowe opinie #83045
    Zenon123
    Członek

    Listwa polistyrenowa jest ważnym fundamentem wizerunku Twojego pomieszczenia. :) Super opcja to możliwość pomalowania na dowolny kolor. W ten sposób nie będziesz szukać odpowiedniej przesadnie długo. :)

    W odpowiedzi na: Panele Quick Step opinie #82875
    Zenon123
    Członek

    quick step classic ze swoimi dobrymi opiniami to chyba każdego przekona do siebie, ode mnie znajomi mają quick step u siebie i nikt nigdy złego słowa nie powiedział. :)

    W odpowiedzi na: Panele podłogowe Toruń #82905
    Zenon123
    Członek

    panele podłogowe z montażem w Toruniu są możliwe, jest sporo sklepów i z tego co się orientuję to mają także usługi montażu, więc na spokojnie powinno się w jednym punkcie wszystko załątwić. :)

    W odpowiedzi na: Panele 3D opinie #82842
    Zenon123
    Członek

    panele 3d styropianowe to miliony sprzecznych opinii, ale ja wiem swoje bo się sama przekonałam w praktyce. Zainwestowałam i miałam pietra bo się też złego na ich temat naczytałam, ale generalnie wszystko wyszło całkiem dobrze i jestem zadowolona.

    W odpowiedzi na: listwy przypodłogowe mdf opinie #82819
    Zenon123
    Członek

    listwa przypodłogowa biała mdf dostaje ode mnie zawsze najlepsze opinie. Jest ona bardzo estetyczna i pasuje do wszystkiego. :)

    W odpowiedzi na: Panele V fuga opinie #82805
    Zenon123
    Członek

    panele podłogowe v fuga ma opinie chyba w takiej samej proporcji. Raz czytam pozytywne, raz inny negatywne. Wiadomo to nie jest podłoga dla leniwych, ale ile to wziąć od czasu do czasu odkurzacz i odkurzyć dokłądniej niż zazwyczaj i będzie ok :)

    W odpowiedzi na: Eko płyta pod panele opinie #82788
    Zenon123
    Członek

    eko płyta pod panele jakoś do mnie nie trafiają, kiedyś przeczytałem krytykę, że nie radzą sobie z wilgocią i jakoś mi zapadło w pamięci. Ale znowu czytałem niedawno, że takie gadanie to mity

    W odpowiedzi na: Panele laminowane opinie #82767
    Zenon123
    Członek

    panele laminowane na forum mają różne opinie, ale generalnie są one bardzo pozytywne, ja też zawsze sobie je chwalę. Te z v-fugą nie bardzo do mnie docerają, ale znam osoby, które je wybierają. Kwestia gustu.

    W odpowiedzi na: Panele Kaindl opinie #82747
    Zenon123
    Członek

    panele podłogowe firmy kaindl ma ode mnie opinie zawsze bardzo dobre , jest to jakościowy produkt . Kiedyś czytałam, że jakość jest bardzo słaba. Nie przejąłem się tym i jestem z tego zadowolony już od kilki lat. :)

    W odpowiedzi na: Izolacja podłogi w starym domu #82479
    Zenon123
    Członek

    Do ocieplenia podłogi w starym domu polecam wykorzystać twarde i nienasiąkliwe materiały, które charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną. Dobre będą najtwardsze odmiany styropianu np. EPS 100-038, polistyren ekstrudowany XPS lub pianka poliuretanowa PIR :)

    W odpowiedzi na: Listwy Foge #82493
    Zenon123
    Członek

    Listwy Foge są super! Ekstra jakość, mimo że kilka razy niechcący przywaliłam w nie odkurzaczem to niczego nie widać! Mam jedynie problem że się na nich kurz zbiera, ale to kwestia przelecieć jakąś ściereczką czy taką końcówką do odkurzacza z włosiem i jest git :)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 70)