komputerowiec456

Odpowiedź forum utworzona

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • W odpowiedzi na: Co wybrac? Rolety czy żaluzje #78324

    Ja Ci szczerze mogę polecić osłony zewnętrze. Świetna sprawa, zarówno zimną, jak i latem. W ziemie ciepło nie ucieka, zaś latem upał się nie przedostaje. Jest to inwestycja warta każdych pieniędzy! :D Ja swoje zamówiłam na stronie Perfecta i potwierdzam wysoką jakość usługi i produktu 8-)

    W odpowiedzi na: Podłoga na balkonie #71003

    Mnie także podobają się drewniane podłogi na balkonie. W tamtym roku wymieniliśmy właśnie podłogę, zaś w tym roku postanowiliśmy z mężem zainwestować w osłony zewnętrzne firmy Perfecta Wrocław. Na te upały, to najlepsze wyjście i inwestycja. W domu chłodno, mimo, że nie włączamy wiatraków :D

    W odpowiedzi na: Jak urządzić łazienkę #78748

    Łazienkę mam w odcieniach szarości z elementami bieli. Wanna narożna, toaleta zabudowana.
    Ze swojej strony mogę ci polecić sklep z wyposażeniem łazienek Znajdziesz tam dosłownie wszystko, co jest potrzebne do remontu i to w konkurencyjnych cenach. Przy własnym remoncie, zamówiłam z tego sklepu praktycznie wszystko, co też zaoszczędziło mój czas :)

    W odpowiedzi na: Drewniana podłoga w łazience #71048

    WOW, wygląda naprawdę świetnie i nietuzinkowo :)
    Kabina prysznicowa również jest efektowna. Ja posiadam prysznic zamontowany w podłodze, co automatycznie zwiększa przestrzeń wizualnie. Świetna sprawa. Mogę polecić sklep z bateriami prysznicowymi– mają przeogromny wybór i świetne ceny :)

    W odpowiedzi na: Dobra hurtownia elektryczna. #79991

    Ja szczerze mogę polecić hurtownię ASAJ, w której zawsze kupuję przewody elektryczne. Mają naprawdę duży wybór i przystępne ceny. ;) Warto się rozejrzeć.

    W odpowiedzi na: Koszta hali magazynowej #78939

    Jeśli będziecie szukać regałów różnego rodzaju, to mogę Wam polecić firmę automatyczny magazyn wysokiego składowania– Miałam styczność z ich produktami i mogę śmiało stwierdzić, że są naprawdę solidne. Poza tym, z tego co się orientuję, nie są też stosunkowo drogie.

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)