Wyposażenie warsztatu

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #68571
  Orchidea88
  Członek

  Myślę, że w warsztacie ważne jest to, by podłoga (w tym przypadku na pewno nie drewniana) była dobrze zabezpieczona przed działaniem olejów, smarów i kwasów, które mogą się na niej przy naprawach pojawić. tutaj https://www.impregnacjakostki.eu/rr-blog-jak-dobrac-impregnat-do-kostki-brukowej-8.html można znaleźć naprawdę fajne rozwiązania odnośnie kostki brukowej, więc jeśli tom kogoś zainteresuje to jak najbardziej polecam.

  #78566
  aniah
  Członek

  Moim zdaniem to, na jakie sprzęty postawimy w warsztacie, w sporej mierze powinno być uzależnione od profilu jego działania. Gdy planujemy zajęcie się naprawami samochodów, rozsądną decyzją będzie na pewno zainwestowanie w produkty dostępne w ofercie firmy Almig http://www.almig.pl/ . Ten niemiecki producent zajmuje się konstrukcją jak i sprzedażą : sprężarek śrubowych, odśrodkowych turbo sprężarek, sprężarek tłokowych, przy czym działają one wydajnie, jak i bardzo niezawodnie.

  #78567
  Benjamin
  Członek

  Tak na upartego to wsrzystko można ogarnąć dzisiaj w jednym tylko sklepie

  #78568
  osiporo
  Członek

  a to będzie nowy warsztat? Jakiego rodzaju? Dobrze jest skorzystać z dofinansowania na star ;) możne kupić nie tylko sprzęt, ale też oprogramowanie itd. Wszystko zależy od rodzaju dotacji – tutaj możesz poczytać troche na ten temat: https://allbim.pl/wlasne-biuro-projekto … -na-start/

  #84053
  mekmekk
  Uczestnik

  gdzie narzędzia kupujecie?

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.