Wózek transportowy do przewozu ciężkich przedmiotów i towaru

Forum Parkiet.pl Fora Podłogi drewniane, wybór podłogi z drewna, rodzaje i montaż Wózek transportowy do przewozu ciężkich przedmiotów i towaru

Otagowano: ,

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #68859
  ujipodipy
  Członek

  Taki z przeznaczeniem na halę, magazyn. Zastanawiam się na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze? Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości, na jego wytrzymałości.

  #81983
  rysiabu
  Członek

  Proponuję zacząć od budżetu – bo to do jego możliwości dobiera się wózek. Nie ma tak naprawdę dolnej oraz górnej granicy.
  Sam wózek, najlepiej jakaś prosta, intuicyjna konstrukcja – tak aby był prosty w obsłudze oraz tani w naprawie.
  Specyfikację wózków transportowych znajdziesz jeszcze jak coś np tutaj pod linkiem: https://karstal.pl/21-wozki-transportowe

  #81984

  Pierwsze określ budźet a pózniej zbierz kilka ofert z rynku i porozmawiaj z sprzedawcami . Oni sami wskażą ci róznice miedzy produktami

  #83881
  arni90
  Uczestnik

  W kwestii doboru wózka transportowego dobrym wyborem będzie firma Armag http://www.armag.com.pl/wozki-naladowne Mają w ofercie wózki unoszące i podnośnikowe, wózki nakładowe platformowe i specjalizowane. Na pewno doradzą ci, który z nich sprawdzi się najlepiej do twojego magazynu.

  #84463
  noisesamgate
  Uczestnik

  Nie sądzisz, że lepiej byłoby skontaktować się ze specjalistami, którzy pomogliby ci w transporcie? Myślę, że nie jest trudno znaleźć odpowiednich specjalistów w Internecie.

  #84464
  Defess
  Uczestnik

  Zgadzam się, że zwrócenie się do specjalistów to świetne rozwiązanie. Oczywiście wszystko zależy od potrzeb biznesowych, ale współpraca z firma spedycyjna może być prawdziwym zbawieniem dla Twojej firmy. Jest to opłacalne i nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich produktów, ponieważ jest ono gwarantowane. Co więcej, istnieje szeroki zakres usług, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej firmy.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok temu przez Defess.
  #84479
  AdrianP
  Uczestnik

  Firma Gutlift https://gutlift.pl/o-firmie specjalizuje się w dostarczaniu i wynajmowaniu sprzętu budowlanego, w tym podnośników roboczych i podestów ruchomych. Oferuje także szeroki zakres usług serwisowych i naprawczych dla dostępnego asortymentu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.