Stalowa hala

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)
 • Autor
  Wpisy
 • #68540
  aralka
  Członek

  Przy tego typu inwestycjach, warto też zwrócić uwagę na dobry sprzęt, który będzie w nich używany. Chodzi mi głównie o wszelkiego typu podnośniki (nożycowe, koszowe), które we wszelkich magazynach są niezastąpione. U nas korzystamy ze sprzętu firmy http://haulotte.pl/ – bo są świetnie przystosowane do pracy w zatłoczonych miejscach – ergonomiczne i łatwe w obsłudze.

  #78164
  grzesiok
  Członek

  @marzenka napisał:

  Coraz wiecej firm decyduje się na stawianie hal bo to dla nich bardziej opłacalne niż sam wynajem.

  Jasne, że tak, wynajem długofalowo jest dużo droższy od wybudowania własnej hali. Mój mąż to sobie wszystko przekalkulował i zgłosił się do Commercecon żeby postawili mu magazyn. Jestem w ogóle pod wrażeniem, że tak sprawnie to poszło. My się w zasadzie nie musieliśmy niczym zajmować, firma jako główny wykonawca zorganizowała wszystko włącznie z projektem, logistyką i wykonaniem. Naprawdę super sprawa, hala już stoi i elegancko się prezentuje. Dzięki temu mąż mógł poszerzyć swoją działalność :)

  #78165
  patykinio85
  Członek

  Przy budowie hali stalowej koniecznie trzeba pomyśleć o biernych systemach ochrony przeciwpożarowej. Czyli o szczelinach dylatacyjnych oraz o ich wypełnieniu odpowiednim materiałem o wysokiej klasie odporności ogniowej. Poczytajcie sobie zresztą na stronie http://dylatacjeppoz.pl/, jak należy dbać o bezpieczeństwo w tego typu budowlach i na co jeszcze zwrócić uwagę.

  #78166
  Ogrodeblog1
  Członek

  Jeszcze nigdy w życiu nie widziałem stalowej hali .

  _______________________________
  hydroizolacje polimocznikowe Isomat

  #78167
  codesnipper
  Członek

  @babtu napisał:

  Pewny, sprawdzone wykonawca hal stalowych z wieloletnim doświadczeniem, zobaczcie – http://solidhale.pl/
  Pamiętajcie, że realizacja takiej inwestycji wymaga rzetelnych fachowców, którzy działają w branży od dawna. To poważna realizacja do której wykonawcy po prostu nie można dobierać na podstawie najniższej ceny. Nie będzie to dobry pomysł.

  No dobra, a konkretnie to trzeba sobie jeszcze powidzieć, że czasem doświadczenie ma przełożenie właśnie na fakt, że płacimy raz i konkretnie

  #78168
  Denis65
  Członek

  Pierwsze co to analiza, tutaj jest parę fajnych artykułów http://halenamiotowe-24.pl

  #78169
  Morty050
  Członek

  Firma Polidomes construction jest kompleksowym wykonawcą obiektów budowlanych na terenie Polski. W ofertach firmy można znaleźć projektowanie i budowanie hal stalowych, magazynów, hal namiotowych, przemysłowych i obiektów geodezyjnych. Zapraszam na stronę http://polidomes-construction.com

  #78170
  ludwik334as
  Członek

  Polecam tą firmę https://commercecon.pl/, jestem na świeżo po budowie i hala naprawdę robi wrażenie. System pracy i zaangażowanie ekipy zasługuje na uznanie, są i profesjonalni i sympatyczni, do tego dali nam najlepszą ofertę z polecanych tutaj firm. Sprawdzaliśmy w sumie wszystkich także porównanie mam.

  #78171
  Benjamin
  Członek

  Zawsze trzeba stawiać na takie hale stalowe, któe pochodzą od sprawdzonych doświadczonych producentów. Takich, których jakość możesz zweryfikować bardzo szybko.

  #78172
  grzesiok
  Członek

  Ja miałam do czynienia z firmą, która stanęła na wysokości zadania. Jestem bardzo zadowolona z wykorzystanych materiałów, na elewacji są płyty warstwowe Kingspan przez co hala prezentuje się nieszablonowo i bardzo nowocześnie. Z tego co mi wiadomo taka elewacja starczy nawet na 40 lat bez względu na zmiany otoczenia i będzie cały czas zachowywać te same parametry termoizolacyjne co na samym początku

  #78173
  Graff
  Członek

  Jeśli chodzi o budowę takiej hali, to sam projekt nie wystarczy :) oprócz projektu potrzebny jest solidny zespół do pracy i odpowiednie maszyny i sprzęty. Na pewno przy budowie takiej hali bardzo pomocny będzie dźwig. bardzo ułatwi i przyśpieszy on pracę przy budowie hali. Przy budowie naszej hali wynajęliśmy dźwig w firmie MAŚKO: https://www.dzwigmasko.pl/ i przekonaliśmy się że bez tego sprzętu nie dalibyśmy rady :) Gorąco ich polecam, to niezrównana ekipa, doświadczona i wykwalifikowana, posiadająca najlepszy sprzęt.

  #78174
  wozniatom
  Członek

  Ja budowę hali powierzyłem firmie Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego, z ogromnym doświadczeniem – do skorzystania z jej usług zachęciły mnie głównie jej dotychczasowe realizacje.

  #78175
  grzesiok
  Członek

  Dobrze sprawdza się połączenie stali i betonu czyli konstrukcje żelbetowe. Takie dostarcza firma betblok, tutaj macie do niej kontakt https://betblok.pl/kontakt.html . Polecam, bo to fachowcy z dużym doświadczeniem

  #78176
  druid
  Członek

  Ja myślę że kluczem do sukcesu jest zlecenie wybudowania hali odpowiedniej firmie. To tak naprawdę od tego, jak hala zostanie wybudowana i z jakich materiałów wpłynie na to przez ile posłuży bez konieczności modernizacji i remontów. Dlatego też polecam nawiązać kontakt z tą firmą: http://ekodynamic.com.pl Jest sprawdzona i rzetelnie wykonuje swoje zlecenia.

  #78177
  Anitas04
  Członek

  Wydawałoby się, że taka stalowa hala to nic trudnego dla fachowców, ale firm na rynku jest tyle, że warto zrobić rozeznanie i wybrać kogoś na prawdę konkretnego. Ja trafiłam na taką firmę co prawda nie bezpośrednio, ale bliski mój znajomy korzystał z usług https://www.bib-systems.pl/pl/starti stanęli na wysokości zadania. Sprzęt faktycznie mieli dobry, wszystko konsultowali i cenowo wyszło bardzo dobrze.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.