Solidna firma z okolic Warszawy

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #68201
  roszpunka
  Członek

  Polecicie jakąś solidną firmę parkieciarską z okolic Wawy?

  #69778
  r.c.
  Członek

  Zależy czego szukasz. Jeśli chcesz wykończyć małe wnętrze, to można poszukać usług firm mniejszych, albo nawet usług, jakie znajdziesz w ofercie niektórych marketów budowlanych. Do większego wnętrza polecałbym jednak poszukać czegoś solidnego.

  #69779
  karolinawys
  Członek

  No też mi rada! Tak jakby małe wnętrze nie było warte dobrego wykonania… 😆

  #69780
  r.c.
  Członek

  Oj, nie o to mi chodziło. Małe wnętrze to zazwyczaj mało wolnej przestrzeni, a więc i podłogi. Duże wnętrze, to też więcej pola do obserwacji efektów wykonawstwa.

  #69781
  roszpunka
  Członek

  Hmmm, mnie też nie przekonuje ta logika. Co prawda mam duże wnętrza, ale zgadzam się z tym, że jakość wykonania parkietu jest zawsze ważna. To jak, macie coś?

  #69782
  Alicja
  Członek

  Duża firma to z jednej strony zazwyczaj jakość wykonania, z drugiej jednak spore koszty.

  #69783
  Pomarancza
  Członek

  No dokładnie. Niestety za usługi dużej firmy trzeba więcej płacić. Poszukaj jakiejś małej, doświadczonej firemki. Google nie gryzie ;P

  #69784
  codesnipper
  Członek

  Jak chcesz solidną firmę z Warszawy to na pewno znajdziesz coś na OLX to jest chyba najbardziej nośny kanał jeśli chodzi o szukanie fachowców w warszawie

  #69785
  Kamilex
  Członek

  Przecież taką firme znaleźć to naprawdę nie jest dzisiaj absolutnie żaden problem!

  #69786
  gieras1988
  Członek

  Przestrzegam przed FABRYKA SCHODOW, firma nieprofesjonalna, najpierw byl problem z przyjazdem na montaż na umówiony termin, potem po pół roku schody się powyginaly i porozchodzily. Zgłosiliśmy wiec reklamacje. Reklamacja została uzanana przez p. Kamilę Rusiniak (przestrzegam przed ta niekompetentna osoba), pani wysłała technologow do sprawdzenia reklamacji, panowie stwierdzili ze wszystkie schody są do wymiany i umówiliśmy się na przyjazd ekipy, która miała zdjąć wszystkie stopnie i zabrać je na warsztat do naprawy. Ale jak mąż zażądał zwrotu kosztu naprawy ścian po remoncie schodow, pani Kamila stwierdziła ze reklamacja nie została uznana. Idziemy z nimi do sądu. Jeżeli nie chcecie narazić się na stres i powyginane schody, omijajcie FABRYKĘ SCHODOW Z DALEKA!!!

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.