Sklep elektroniczny

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #68558
  Jkaijeie82
  Członek

  no nie wiem, zawsze kupuje stacjonarnie

  #78390
  dajmoksi
  Członek

  Według mnie korzystanie ze sklepów elektronicznych online jest o wiele wygodniejsze. Możemy w parę sekund znaleźć to, czego potrzebujemy, a i ceny są przeważnie niższe. Nie trzeba też martwić się, że danego elementu nie będzie w wystarczających ilościach. Same plusy. Ja korzystam ze sklepu http://www.aksotronik.com.pl/ i zawsze jestem bardzo zadowolony z obsługi.

  #78391
  Jagus
  Członek

  U nas szykuje się generalny remont. Mąż chce wymienić całą instalację elektryczną w mieszkaniu bo obecna jest bardzo stara i trochę boimy się, ze będzie jakieś spięcie. Dzisiaj przeglądał oferte tego sklepu http://aciro.pl/scotchlok-uy2.html i chyba wieczorem będzie robił zamówienie. Mają tam narzędzia, odzież ochronną i wszystko co potrzeba do wymiany elektryki w domu i na działce.

  #78392
  codesnipper
  Członek

  Sprawdź sobie sklepy elektroniczne ogólnopolskie, bo mają swoje oddziały więc czasem warto się przyjrzeć bo można skrócić relatywnie czas dostawy

  #78393
  gosc3865
  Członek

  Najlepszy sklepem elektrycznym w jakim robiłem zakupy jest https://www.eelektryka.com/ . Każdemu ten sklep polecam.

  #78394
  Benjamin
  Członek

  Wiesz co ja nie mam jednego miejsca, zależy jak mi się filtry produktów ustawią przy porównywaniu, bo zęsto się kieruję kosztem dostawy – najlepiej żeby go nie było :)

  #78395
  martynanowicka
  Członek

  Witam. Fajna stronka z różnymi częściami elektronicznymi i podzespołami do drukarek
  http://www.gienix.cal24.pl/
  Serdecznie polecam. Autor Handluje podzespolami z demontażu urządzeń ktore można powtórnie wykorzystać

  #78396
  Darkoles
  Członek

  Korzystałam z kilku sklepów, nie zawsze było, to co było potrzebne.
  Chyba większy wybór mają hurtownie. Jedna z nich to Micros http://micros.com.pl/pl/catalog/070069/diody-schottkyego
  Zapewne znana, tym co interesują się tematem.

  #78397
  Jurek90
  Członek

  Jeżeli chodzi o elektronikę to polecam Tobie sklep https://www.virtualeye.pl. Mają bardzo szeroki wybór, a do tego szybka realizacja zlecania. W moim przypadku dużą zaletą było to, że mogłem się spokojnie dopytać o różne parametry i dostałem od obsługi sklepu wyczerpującą odpowiedź.

  #78398
  MariuszManka
  Członek

  Według mnie nawet jakichś stricte elektronicznych rzeczy radziłbym szukać w sklepach internetowych i zachęcam do uwzględnienia również sklepów zagranicznych, które w zasadzie miewają jeszcze lepsze oferty. Robienie zakupów w sklepach zagranicznych (nawet takich, które nie oferują dostawy bezpośrednio do Polski) umożliwia https://www.eshopwedrop.pl, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to zachęcam do odwiedzenia strony.

  ;)

  #78399
  aniah
  Członek

  Bardzo ciekawe propozycje. Przy czym jednak jeżeli interesuje nas zakup większej ilości elementów elektroniki, zawsze warto zajrzeć do hurtowni Micros. Wśród dostępnych tam produktów znajdziemy: kondensatory MLCC SMD 0805 – http://micros.com.pl/pl/catalog/076079/ … c-smd-0805 , listwy zaciskowe, czy też przekaźniki mocy, a jednocześnie moim zdaniem ceny w tym przypadku na pewno nie są zbyt wygórowane.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.