Składana ściana akustyczna

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
 • Autor
  Wpisy
 • #68480
  monexte2
  Członek

  Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Mam na oku model swg 120 firmy Sowan. Chcę oddzielić część biurową pokoju od części sypialnej. Myślicie, że to dobry pomysł?

  #76089
  Najwan
  Członek

  Nawet nie wiem co to jest :D
  Brzmi ciekawie. Pokażesz, jak to wygląda?

  #76090
  Jan3k
  Członek

  To taka ścianka na przykład:

  #76091
  Umer
  Członek

  @MariaSz napisał:

  Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Mam na oku model swg 120 firmy Sowan. Chcę oddzielić część biurową pokoju od części sypialnej. Myślicie, że to dobry pomysł?

  Dobra opcja, bo można bez większego wydatku oddzielić sobie rzeczywiście przestrzeń, naprawdę.

  #76092
  Klaudia.E
  Członek

  Tylko ściana akustyczna to chyba nie jest taka opcja do końca, to znaczy jeśli ma być dopasowana do przestrzeni to jednak koszt będzie spory…

  #76093
  zbigniew22w
  Członek

  Ścianki akustyczne są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcemy wyciszyć pomieszczenie ;)

  #76094
  Jnieindustries2
  Członek

  ja wlaśnie mam taką w domu w sypialni i jest to świetne rozwiązanie, właśnie mam tą o której pytasz czyli swg120 firmy sowan.pl i jest super! bardzo dobrze wykonana, łatwa w przesuwaniu no i bardzo bardzo praktyczna! gdy właśnie chce się „odgrodzić” od całego świata i zrelaksować ona przychodzi mi z pomocą, także jak najbardziej kupuj!

  #76095
  Benjamin
  Członek

  Takie sciany faktycznie mają sens, jeśli chcesz sobie zrobić wydzielenie na przestrzeń taką pod pracę czy inne zajęcia wymagające odcięcia i akustycznego zabezpieczenia

  #76096
  wolka9
  Członek

  Super sprawa, jeśli chce się wydzielić kącik sypialny np. w salonie, gdzie przewijają się wszyscy domownicy…

  #76097
  rafal22
  Członek

  Teraz wraz z chłopakiem otworzyliśmy małą restaurację i zastanawialiśmy się co zrobić by niejednokrotnie po rezerwacji przez klientów oddzielić ich od reszty towarzystwa, aby czuli się komfortowiej np. na spotkaniu z pracy, Mąż zobaczył gdzieś polecenie ściany składanej SWG 120. Zaryzykowaliśmy i zakupiliśmy! Był to strzał w 10. Jest solidna, wygląda dobrze, a na dodatek to ściana akustyczna, i głosy są fajnie tłumione ;)

  #76098
  Jniejki5
  Członek

  Też mam ścianę składaną sowan Swg 120, i sprawdza się bez zarzutów. Ja akurat kupiłem ją do miejsca, w którym organizujemy konferencje, by zwiększyć, bądź zmniejszyć liczbę osób w p[pomieszczeniu. Ściana dobrze się składa, dobrze wygląda, jest akustyczna czyli taka jaka była nam potrzebna!

  #76099
  ekempska@op.pl
  Członek

  U mnie w domu jest ta ściana akustyczna i szczerze to bardzo dobrze mi się sprawdza. Jest ona bardzo funkcjonalna, bo tak na prawdę możemy cały czas operować swoją przestrzenią. :)

  #76100
  codesnipper
  Członek

  Takie skladane ściany świetnie się spradzają, ale muszą być dobrze dobrane do pomieszczenia , więc polecam konsultację przed zakupem

  #76101
  ludwik334as
  Członek

  Osobiście postawił bym na ściankę akustyczną od ESGlas, zapewni ona idealne wyciszenie i w biurze i w domu. Z tego co się orientowałem to to jest najlepsze z możliwych rozwiązań jeśli zależy nam przede wszystkim na odcięciu się od hałasów grającego telewizora, szumu ulicy czy rozmów współpracowników. Oczywiście różne te ścianki mogą być, można je dowolnie ozdabiać folią dekoracyjną. Takie ścianki dźwiękoszczelne ze szkła mają możliwość doboru tłumienia dźwięku do 51 dB, nie zabierają wiele miejsca i optycznie nie zamykają przestrzeni. Przepuszczają światło.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.