Pytanie o program komputerowy?

Forum Parkiet.pl Fora Inspiracje, wystrój wnętrz, nowości Pytanie o program komputerowy?

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #68591
  kamil908te
  Członek

  Może to trochę nie w temacie, ale proszę o pomoc. Mam pytanie o program, dzięki któremu mógłbym edytować dokument w pliku pdf. Właśnie dostałem projekt domu w tym formacie i muszę nanieść na niego kilka poprawek i komentarzy. Będę wdzięczny za pomoc i podpowiedź.

  #78688
  Veres
  Członek

  A tego programu do edycji dokumentów w pdf używałeś? Bo jeżeli nie – koniecznie zainstaluj go sobie. Bardzo ułatwia pracę.

  #78689
  Benjamin
  Członek

  Masz też różne edytory online, któe są wygodne i dodatkowo jeszcze bezpłątne, więc myślę sobie, że warto to zrobić konkretnie bo oszcżędzisz sobie dużo zachodu.

  #78690
  osiporo
  Członek

  gstarcad ma nakładke do tego

  #78691
  Katia
  Członek

  Wystarczy, że wpiszesz w Google „edytor pdf” a wyjdzie ci mnóstwo darmowych edytorów online :p

  #78692
  Anitas04
  Członek

  Poszukaj na Vebo https://www.vebo.pl/oprogramowanie/biurowemają masę programów w dobrych cenach, niektóre za grosze, a przynajmniej wiesz, że masz wszystko legalnie i śpisz spokojnie. Ewentualnie poszukaj darmowych, ale z pewnego źródła, żeby mieć pewność, że można z nich skorzystać.

  #78693
  JeannieB
  Członek

  W programie https://gstarcad.pl/ można zaprojektować różnego rodzaju budynki, skomplikowane konstrukcje, instalacje elektryczne lub nawet drogi.

  #84445
  noisesamgate
  Uczestnik

  Staram się rozpocząć pracę w taki sposób, aby jak najwięcej zadań wykonać online i zdalnie. Jest to szczególnie ważne podczas pracy z dokumentami. Myślę, że dobrym narzędziem dla biznesu jest to narzędzie od Pandadoc, które można obejrzeć na tej stronie. Z jego pomocą łatwo jest stworzyć podpis elektroniczny do pracy z dokumentami.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.