Parkiety Kuczyńskiego

Forum Parkiet.pl Fora Oferty firm parkieciarskich Parkiety Kuczyńskiego

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #68352
  KasiaW1984
  Członek

  Firma Parkiety Kuczyńskiego projektuje i kompleksowo wykonuje wysokiej jakości posadzki drewniane – parkiety lite i intarsjowane oraz zajmuje się konserwacją i rekonstrukcją parkietów zabytkowych. Działalność firmy obejmuje projektowanie, produkcję i montaż parkietów ozdobnych – litych tafli parkietowych, tafli intarsjowanych, dobór odpowiedniej technologii montażu parkietu, dostawę profesjonalnej chemii parkieciarskiej i budowlanej, doradztwo techniczne, rzeczoznawstwo i szkolenia w zakresie parkieciarstwa, posadzek drewnianych oraz podkładów podłogowych.
  Od ponad 60 lat realizujemy naszą pasję tworząc indywidualne projekty podłóg drewnianych, które w ponadczasowy sposób dopełniają architektoniczny i kulturowy charakter obiektów. Aby to realizować zdobyliśmy odpowiednią wiedzę, doświadczenie i uprawnienia.
  Właścicielka firmy Małgorzata Kuczyńska-Cichocka posiada kwalifikacje konserwatorskie do prowadzenia prac w obiektach zabytkowych, jest rzeczoznawcą i biegłym sądowy z zakresu parkieciarstwa, podłóg drewnianych i drewnopodobnych, parkietów zabytkowych oraz podkładów podłogowych.
  PARKIETY KUCZYŃSKIEGO, 62-800 Kalisz, ul. Wrocławska 205
  tel. 605 69 55 22, tel. 62/ 50 22 400
  e-mail:kuczynscy@parkietykuczynskiego.com.pl
  http://www.parkietykuczynskiego.com.pl

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.