panele podłogowe opinie

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #69025

  Trochę tu znalazłem tematów paneli, głownie wskazujące na jakieś marki, a brakuje mi takiej ogólnej dysuksji trochę… Może ktoś ma jakieś panele podłogowe mniej znane i chętnie podzieli się na ich temat opinią? Często takie mniej znzne marki sprawdzają się lepiej niż te znane i lubiane ;) Oczywiście jestem otwarty na opinie na temat własnie tych popularniejszych paneli ;)

  #82400

  O w sumie przydała by się tu taka ogólna dyskusja na temat paneli i wszelkich opinii na ich temat, nawet nie chodzi mi o same marki, ale jest też kilka innych ważnych spraw ;) Bo ja to np. nie mogę w końcu znaleźć informacji jakie panele najlepiej by do łazienki wybrać i czy właściwie to dobry pomysł kłaść je w łazience.

  #82401

  Jeśli chodzi o dobre panele podłogowe to dobre opinie zbierają Quick Step :) Ja tam nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów, jakość super, dobrze się je kładzie no i jakość wielce mi się nie uszkodziły w trakcie użytkowania :D Polecam ;)

  #82402

  A ma ktoś może panele podłogowe od Kronopolu? (Teraz to się chyba Krono nazywa) Interesują mnie opinie użytkowników, bo opinie są tak o nich różne, ze już nie wiem czy warto je klasc czy nie…

  #82403
  imported_figiel
  Członek

  Mi to się tam coś kojarzy, że jeśli chodzi o panele podłogowe to Krono jest wymieniane jako jeden z lepszych producentów, ale pewny nie jestem, sugeruję poczekać na opinie innych :D

  #82404

  Dobre panele i opinie czasami się rozmywają. Dla mnie czasami jest to trudne w zrozumieniu, dlaczego udzie tak źle piszą o jakimś dobrym towarze :)

  #82405
  imported_Rudy
  Członek

  panele podłogowe moje opinie na forum są zazwyczaj pozytywne, bo akurat mam takie szczęście, że trafiam zawsze na dobre egzemplarze i nie muszę później narzekać jaki to świat jest zły bo trafiłem na wadliwy towar. Może to też dlatego, że podczas remontu nie oszczędzam, lepiej wydać więcej niż za rok lub lepiej mieć znowu zabawę

  #82406

  Jeśli chodzi o dobre panele, to z czystym sumieniem mogę polecić na forum panele Artens, w sumie pisałam już o nich w innym wątku, ale tu też napiszę ;) Jakościowo fajne, mocno sie nie rysują, dobrze sie je układa, jedynie mam problem ze smugami przy myciu, trochę to denerwujące jest, ale chyba trzeba poszukać dobrego płynu do mycia podłóg ;)

  #82407
  Wiktor.
  Członek

  Mnie to w sumie nie intersują aż tak marki, ale bardziej jakie wybrać panele podłogowe, czytałam trochę niby porad na forum, ale może by ktoś to zebrał w jedno. Chodzi mi o to na jakie parametry trzeba zwracać uwagę, co wybierać a czego unikać, ewentualnie o co warto dopytywać sprzedawców?

  #82408
  Witek
  Członek

  @DagaD napisał:

  Mnie to w sumie nie intersują aż tak marki, ale bardziej jakie wybrać panele podłogowe, czytałam trochę niby porad na forum, ale może by ktoś to zebrał w jedno. Chodzi mi o to na jakie parametry trzeba zwracać uwagę, co wybierać a czego unikać, ewentualnie o co warto dopytywać sprzedawców?

  O ale super pomysł! Często jak szukam tego typu informacji, czyli jakie panele podłogowe to na większości forów znajduje tylko info jaką markę wybrać i dlaczego bla bla, ale dalej ciężko znaleźć jest porządne info, na co powinno się zwrócić uwagę.

  #84290
  Darek80
  Uczestnik

  Ja też zdecydowałem się na panele podłogowe. Wybrałem je ze względu na niską cenę, atrakcyjny wygląd oraz wysoką trwałość. Sprzedażą i montażem paneli w moim domu zajęła się firma Drewkor z Lublina. Swoje usługi wykonali rzetelnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z finalnego rezultatu i nie żałuję podjętej decyzji.

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.