Panele Artens opinie

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #69023

  Witajcie, ostatnio trochę słyszałem na temat paneli tej firmy, ale ciężko znaleźć jakieś rzetelne opinie ;) Pomożecie? Ma ktoś doświadczenia z tą marką? Warto decydować się na ich produkty? Macie u siebie panele Artens? Opinie posiadaczy są dla mnie najstotniejsze :)

  #82382
  imported_ted.ik
  Członek

  Przyznam się szczerze, że pierwsze słyszę o tej marce… Starałem się coś nawet poszukać o tej firmie z ciekawości to jeśli chodzi o Artens, panele niby produkowane są przez Classen dla Leroy, ale jeśli chodzi o opinie, to ciężko coś znaleźć.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 6 miesięcy, 2 tygodnie temu przez Grzegorz.
  #82383

  Mi właśnie w Leroy Pan polecił od firma Artens panele, trochę byłem sceptycznie nastawiony do nich, ale w końcu posłuchałem sie jego opinii i nie żałuję, że tego zrobiłem. Serio są super ładne te panele, bardzo fajnie się je kładło no i nie miałem żadnych problemów jak trochę je zachlapałem, polecam gorąco! :)

  #82384

  A właściwie jak to jest z tymi panelami podłogowymi Artens? Wyczytaem gdzues opinie, że to jest nowa nazwa firmy Egger… Wcześniej ktoś sugerował że Calssen je produkuje i już zgłupiałem. Ktoś się wypowie jak to z nimi jest?

  #82385

  O to ciekawe z tym pochodzeniem… Starałem się coś znaleźć ale mi się nie udało… Ale generalnie zainteresowały mnie te panele Artens, co je tutaj na forum opisujecie, jeszcze promka jest na nie w Leroy i tak się zastanawiam czy by nie kupić, tylko opinie są tak rozbieżne o nich, że już nie wiem czy trwale czy nie i czy sie rysują czy nie… Eh, pomoże ktoś? Jak to właściwie z nimi hest? warto w nie inwestować?

  #82386

  panele artens opinie to zlepek, który coraz częściej spotykana przeze mnie fraza, generalnie jeśli o mnie chodzi to w moim przypadku ja mam bardzo dobre zdanie na temat artens. Bardzo solidne się wydają :)

  #82387
  imported_Rudy
  Członek

  artens panele opinie na ten temat powinny być tak naprawdę bardzo dobre, z mojej strony mogę jedynie powiedzieć to co jest dobre , artens to bardzo dobry wybór, doceni to każdy kto lubi mieć sprawdzony i jakościowy towar

  #82388
  imported_druid
  Członek

  firma artens panele opinie na ten temat mogą być tylko jedne – pozytywne jak najbardziej, ja jestem zadowolony bardzo , artens jest solidna i nie pozwoli Wam na pewno nie być z tego zadowolonym, bo jakość jest naprawdę wysoka :)

  #82389

  Jeśli chodzi o panele Artens to muszę przyznać, że to jedne z lepszych w ofercie LM. Opinie niby można znaleźć różne na ich temat, ale u mnie się dobrze sprawdziły, nie miałam probelmów żeby się jakoś mocno rysowały czy coś, jedyne co mnie denerwuje to nie wiem już co zrobić, ale mi takie smugi na nich wychodzą podczas mycia…

  #82390
  Wiktor.
  Członek

  Ej a jakie macie doświadczenia z kupowaniem tych paneli Artens? Czytałam różne opinie, że te panele czasami się trafiają różne w paczce, albo że nawet mogą zzielenieć… Kurczę no i nie wiem czy to prawda czy może nie… Ma ktoś takie doświadczenia z produktami Artens? Prawda to z tym zielenieniem?

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.