Panele AC5

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #69007
  ppp
  Członek

  Planuję wymianę paneli w całym domu no i się tak zastanawiam, czy dobrym wyborem będą panele AC5, co byście radzili?

  #82278

  panele ac5 warto kupić, wcześniej miałam jakieś tanie g z marketu, a to jest zupełnie bez porównania, inaczej się chodzi w domu

  #82279
  marcelii94
  Członek

  Szczerze mówiąc to nie wiem czy aż na AC5 trzeba się decydować do domu, moim zdaniem AC4 spokojnie wystarczą ;)

  #82280
  Mateusz J.
  Członek

  No mi to się wydaje, że klasa ścieralności to nie jedyna cecha, jaką powinniśmy wziąć pod uwagę wybierając panele. Istotna przecież jest równiez klasa używalności, czy większa odporność na wilgoć w zależności do jakiego pomieszczenia kładziemy panele ;)

  #82281
  makanda
  Członek

  @Kondziu napisał:

  Szczerze mówiąc to nie wiem czy aż na AC5 trzeba się decydować do domu, moim zdaniem AC4 spokojnie wystarczą ;)

  Ja też jestem tego zdania, że AC4 są na spokojnie wystarczające :)

  #82282
  gustaww
  Członek

  A mi to się wydaje, ze AC5 zawsze trochę pewniejsze, jeszcze zależy jak to cenowo wychodzi, ale czasem lepiej dopłacić i mieć coś porządniejszego ;)

  #82283
  Pustelniczka
  Członek

  My to z mężem przy ostatnim remoncie się na AC4 panele zdecydowaliśmy i moim zdaniem są w porządku, wiadomo że się ścierają trochę, no bo nie oszukujmy się ciężko żeby utrzymać panele w stanie nowości, chyba by trzeba było w domu nie mieszkać :D No te AC4 moim zdaniem w zupełności wystarczą, nie trzeba do AC5 dopłacać ;)

  #82284
  rafon
  Uczestnik

  A to duża jest różnica cenowa między AC4 a AC5?

  #82285
  Franek
  Członek

  Nie no ogólnie nie ma jakiś aż takich turbo różnic w cenie, jak się na jakąś promocję trafi w przypadku AC5 to wyjdzie chyba nawet na to samo praktycznie :)

  #82286
  dudektoom
  Członek

  Ogólnie trochę poczytałam o tych klasach ścieralności, no i większość artykułów sugeruje, że te AC5 do pomieszczeń użyetczności publicznej są przeznaczone, że do domu to AC4, że nie potrzeba aż taki super ekstra odpornych do domu. A jakie są wasze opinie? AC5 to dobry wybór do domu czy rzeczywiście lepiej te AC4 kupic?

  #82287

  Panele AC5 to wybór mojego znajomego, generalnie jest zadowolony z nich bardzo, a ja już się wystarczająco od niego nasłuchałem, że jestem kompetentny aby napisać tego posta. To naprawdę duża jakość jest to zauważalne jak się do niego wchodzi. Aż chyba sam wymienię u siebie tak naprawdę :) :D

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.