Okres remontowy

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #68966

  Okres remontowy rozpoczął sie już pełną parą. U nas też do remontu jest kilka pomieszczeń i zastanawiam się czy zlecać to takiej firmie jak ta http://taniopodklucz.pl/. Czy brać sie za to samemu. Wiem, że oni zrobili by to lepiej i dokładniej, ale trochę boję się kosztów. Doradźcie.

  #82247
  benedykciu
  Członek

  Zależy jakie pomieszczenia masz do remontu. My zlecaliśmy łazienkę, bo nie mam cierpliwości do kładzenia płytek. Poza tym wszystko robiłem samodzielnie. Teraz sytuacja zmusiła mnie do pracy zdalnej, więc musiałem odpowiednio przygotować miejsce w domu. Znalazłem fotel i biurko komputerowe w https://sklep.akord.net.pl/64-biurka-komputerowe, które zamówiłem online. Szybko przysłali i już mam biuro w domu. Dobrze, że jest taki duży wybór w sklepach internetowych.

  #82248
  ludwik334as
  Członek

  Jak szukasz sprawdzonej ekipy to może na https://homefree.eu/pl/cat/budowa-remont-1 uda się znaleźć. Na tym portalu z ogłoszeniami widziałem kilka ciekawych propozycji. Sam jak szukałem materiałów to właśnie zwróciłem uwagę na oferty fachowców. I to z całej Polski. Samodzielnie za remonty ja się nie biorę, to tylko ekipa musi być.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.