Ogrzewanie podłogowe opinie

Forum Parkiet.pl Fora Ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe opinie

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
 • Autor
  Wpisy
 • #69008
  nova00
  Członek

  Trochę ostatnio myślę, czy by się na ogrzewanie podłogowe nie zdecydować. Fajna taka cieplusia podłoga i niby można na tym sporo zaoszczędzić, ale koszt montażu jednak jest spory, stąd moje pytanie – jakie macie opinie na temat ogrzewania podłogowego?

  #82288
  Mateusz J.
  Członek

  Ja serdecznie polecam ogrzewanie podłogowe, efekt jest na prawe super, cieplutko fajnie w domku, a serio na dłuższą metę można sporo zaoszczędzić :)

  #82289

  To ogrzewanie jest ogólnie warte uwagi :) to bardzo ważny element, którego nie wiem jak mogło brakować w moim domu !

  #82290
  makanda
  Członek

  @PomocnyWaldek napisał:

  Trochę ostatnio myślę, czy by się na ogrzewanie podłogowe nie zdecydować. Fajna taka cieplusia podłoga i niby można na tym sporo zaoszczędzić, ale koszt montażu jednak jest spory, stąd moje pytanie – jakie macie opinie na temat ogrzewania podłogowego?

  Ogrzewanie podłogowe to najlepsze co można sobie zrobić, to taka wygoda i komfort a do tego poczucie pewnego luksusu, że każdemu kogo na to stać serdecznie polecam !

  #82291
  gustaww
  Członek

  A słuchajcie, jak to z tym ogrzewaniem podłogowym jest? Trzeba je uwzględniać w projekcie, czy można się na nie spokojnie później zdecydować? Zdaje sobie sprawę, że wiąże się to ze zrywnaiem podłogi i wgl, ale zastanawia mnie czy to wgl ma sens :)

  #82292
  Dywania Pl
  Członek

  No wydaje mi się że nie ma przeszkód, żeby w ramach remontu takie ogrzewanie położyć, ale no wiąże się to z dużą ilością roboty na pewno :)

  #82293
  rafon
  Uczestnik

  No dużo zależy, gdzie chcesz kłaść podłogówkę, jeśli chodzi o blok to będą Ci specjalne pozwolenia od administracji potrzebne, ale generalnie nic nie słyszałam o przeciwskazaniach do takiego kładzenia podłogówki w mieszkaniu/bloku ;)

  #82294
  Michal12
  Członek

  O właśnie, ktoś kładł podłogówkę w bloku? Może mi ktoś opowiedzieć mniej więcej jak to wszystko wygląda i jakie formalności trzeba załatwić?

  #82295
  BarbaraG
  Członek

  To jak już ktoś wspominał, najważniejsza jest zgoda od administracji, to duża ingerencja jednak jest. Jak każdy rozlicza się osobno to powinni się zgodzić, gorzej jak wspólnie się rozliczacie za ciepło, wtedy raczej nie ma szans na zgodę. Ogólnie radzę się jeszcze upewnić, czy blok jest dobrze ocieplony i jaki jest typ ogrzewania, żeby nie być stratnym ;)

  #82296
  patryk76
  Członek

  Tow takim razie jaki typ ogrzewania w bloku będzie najkorzystniejszy pod ogrzewanie podłogowe? :)

  #82297

  Dlaczego warto mieć na uwadze ogrzewanie podłogowe? Wiele osób mnie o to pyta, ale ja jestem generalnie z tego zadowolonym właścicielem ogrzewanej podłogi już od długiego czasu i jakbym miał się przeprowadzić gdzieś gdzie tego by nie było to długo musiałbym się raczej przyzwyczajać :)

  #83633
  jan
  Uczestnik

  ogrzewanie podłogowe to bardzo dobra decyzja, osobiście gdy jestem u znajomych, którzy takowego nie posiadają czuje się dziwnie i chce wracać do siebie 😀 na pewno przy budowie lub późniejszym remoncie warto przemyśleć taką opcje, ja polecam z całego serca

  #83925

  Ja dlugo zastanawialem sie nad wyborem ogrzewania podlogowego. Jednak ze wzgledow „estetycznych” zdecydowalem isie na podlogowke i wgl nie zaluje! szczegolnie teraz w takie mrozy ciepla podloga to prawdziwe zbawienie. Ogrzewanie podlogowe w swoim domu mam wykonane na rurach Uponor. Super jakość, a podloga szybko się nagrzewa. polecam.
  Jakby ktos szukal: https://www.uponor.pl/pl-pl/instalacje

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.