Ogrodzenie kute czy drewniane

Forum Parkiet.pl Fora Inspiracje, wystrój wnętrz, nowości Ogrodzenie kute czy drewniane

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #68734
  ujipodipy
  Członek

  Jaki rodzaj ogrodzenia byście polecili? Zastanawiam sie pomiędzy ogrodzeniem kutym, a ogrodzeniem drewnianym.

  #81623
  jakiklemens
  Członek

  ja wybrałam drewniane, od pół roku sprawuje się bez problemu :)

  #81624
  rysiabu
  Członek

  Zdecydowanie kute. Ogrodzenie takie jest bardziej kosztowne od ogrodzenia drewnianego, ale jest o wiele bardziej wytrzymałe i mniej problematyczne w pielęgnacji. Szczególnie jeśli chodzi o impregnację, która w przypadku ogrodzenia drewnianego musi być prowadzona regularnie.

  Nie wiem czy masz juz namiary na firmę do ogrodzenia, ale polecam ze swojej strony ich
  https://efekt-metal.pl
  Mają duże doświadczenie i wykonania ich ogrodzeń są moim zdaniem świetne Jak tutaj

  #81625
  ludwik334as
  Członek

  Z tych dwóch też bym wybrał kute, drewno wymaga częstej konserwacji. Ale tak z wszystkich typów to najlepsze są betonowe, wcale nie wyglądają chłodno i surowo jak się większości wydaje. Zerknij sobie na ogrodzenia Joniec modułowe, mnie tam się bardzo podobają, z panelowym przęsłem szczególnie. Można się skutecznie oddzielić od sąsiadów.

  #81626
  Nawiasa
  Członek

  Kute są bardziej praktyczne. Chociaż mi się podobają drewniane.

  #81627
  aniah
  Członek

  Sama też jestem zdecydowanie zwolenniczką ogrodzeń drewnianych. Na pewno jednak jeżeli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, warto wiedzieć, jakie produkty wykorzystać do impregnacji. Sporo pozytywnych opinii słyszałam na temat artykułów sherwin williams poland i jestem pewna, że za ich sprawą nasz płot przez wiele lat zachowa nienaganną formę:).

  #81628
  Adek
  Członek

  Po prostu wybierz te, które podoba Ci się bardziej. Zwróć też uwagę na cenę i wytrzymałość tych ogrodzeń, bo warto byłoby mieć takie, które wytrzyma naprawdę długo. Na stronie: https://plotex.net.pl/ jest oferta producenta między innymi ogrodzeń. Jakość ich produktów jest bardzo wysoka, więc możesz mieć pewność, że będą służyć długie lata, a dzięki temu, że kupujesz je bezpośrednio od producenta, unikasz marży, którą naliczają sobie sprzedawcy. Firma ponadto oferuje montaż ogrodzenia i bezpłatne pomiary. Polecam

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.