Nowo powstała firma budowlana

Forum Parkiet.pl Fora Inspiracje, wystrój wnętrz, nowości Nowo powstała firma budowlana

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #68809
  Drexler
  Członek

  Cześć i czołem !
  Jako ,że w Polsce fachowców brakuje to mój tato postanowił założyć własną firmę budowlaną. Zastanawiamy się nad reklamą, macie jakieś pomysły na skuteczną formę reklamy? Czy coś takiego jak usability stron www ma sens? Pokładam swoje nadzieje w internecie . Będę wdzięczna za każdą podpowiedź

  #81786
  Katia
  Członek

  Pomysł dobry, bo reklama internetowa przynosi najwięcej korzyści.

  Jednak, żeby przyciągnąć klienta, musisz mu najpierw udowodnić, że firma twojego taty jest solidna i warto wam zaufać. Jak to zrobić? W tym celu tworzy się wartościowe, interesujące treści, dzięki którym klient będzie chciał skorzystać z waszych usług. Na https://bizzit.eu/content-marketing/ przeczytasz o tym więcej. Moim zdaniem, to najskuteczniejszy sposób na przyciągnięcie klientów.

  #81787
  ludwik334as
  Członek

  Reklama jest ważna ja bym jeszcze koniecznie postawił na dobre materiały. Można się zapisać do tego programu https://fluggerpartner.pl/ i dzięki temu korzystać z promocji na uczestników, za każde zakupy otrzymuje się również punkty, są gratisowe produkty, możliwość zamawiania wizytówek dla swojej firmy. Fajna sprawa, a ja na produktach Flugger od początku pracuje i polecam w 100%. Moi klienci też są zadowoleni.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.