Magazyn

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)
 • Autor
  Wpisy
 • #68438
  wygana
  Członek

  Do magazyny to chyba w standardzie kupuje się te platformowe, suwane…

  #75535
  Buritto
  Członek

  @Jane Doe napisał:

  Do magazyny to chyba w standardzie kupuje się te platformowe, suwane…

  Tak, jeżeli komuś faktycznie zależy na tym, żeby było praktycznie i wygodnie się korzystało potem z takiego sprzętu, racja – zdecydowanie

  #75536
  wygana
  Członek

  Wygoda to jedno a drugie to bezpieczeństwo. Może warto przed zakupem takiego sprzętu spytać specjalisty BHP co zaleca.

  #75537
  patykinio85
  Członek

  Można spokojnie pogodzić wygodę i bezpieczeństwo wybierając do magazynu sprzęt od http://www.haulotte.pl/. Mają wysokiej jakości podnośniki różnego typu, a także ładowarki teleskopowe.

  #75538
  testowy
  Członek

  @Jane Doe napisał:

  Do magazyny to chyba w standardzie kupuje się te platformowe, suwane…

  Przeważnie tak, ale to też zależy od zapotrzebowania, jest to częste, choć nie jest regułą.

  #75539
  dajmoksi
  Członek

  Ciekawym rozwiązaniem na magazynie są też palety z tworzywa. Tego typu palety nie posiadają drzazg oraz gwoździ, dzięki czemu ich transport jest o wiele bezpieczniejszy, a wytrzymałością w niczym nie ustępują zwyczajnym paletom.

  #75540
  codesnipper
  Członek

  A jak się mają się świetliki pasmowe do forum o podłogach, milordzie? :D

  #75541
  Madde
  Członek

  Mi ostatnio podczas wizyty kontrolnej u stomatologia wpadł bardzo dobry pomysł na temat magazynu.Co najdziwniejsze to ten pomysł przyszedł mi do głowy jak miałem największy ból.

  #75542
  Benjamin
  Członek

  Wszystko zależy od przeznaczenia magazynu. Owszem, wiadomo – magazynowanie to jedno, ale chodzi też o coś więcej, więc jeżeli mamy do czynienia z konkretami to jednak warto idealnie pod charakter pracy magazynu coś działać.

  #75543
  Lukasz34
  Członek

  W każdej hali czy to magazynie niezależnie od ich przeznaczenie, nie obejdzie się bez zabezpieczenie na wypadek pożaru. Na etapie budowy, należy szczeliny dylatacyjne wypełnić materiałem o wysokiej klasie odporności ogniowej. Natomiast później konieczna jest obudowa tras kablowych,budowa kanałów oddymiających, a także, co nie mniej ważne, dpowiednie oznakowaniu dróg ewakuacyjnych. Na stronie firmy Protector – http://dylatacjeppoz.pl/ – można znaleźć właściwie wszystkie niezbędne w tym przypadku materiały, ponadto firma oferuje montaż wszystkich potrzebnych elementów.

  #75544
  dajmoksi
  Członek

  Znalazłem też niedawno sklep Skladuj24.pl w którym również jest bardzo szeroki wybór elementów wyposażenia magazynu. Polecam sprawdzić, szczególnie jeśli ktoś szuka sprawdzonych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań.

  #75545
  Anitas04
  Członek

  Zastanawiam się ile kosztuje wybudowanie takiego magazynu od a do z, znalazłam nawet firmę https://www.bib-systems.pl/pl/start tylko nie wiem jaki budżet trzeba mieć żeby w ogóle zaczynać rozmowy. Do tej pory wynajmowałam magazyn, ale ostatnio stwierdzam, że na dłuższą metę to jest nie opłacalne.

  #75546
  joanna123
  Członek

  Do podnoszenia tego typu ładunków idealnie sprawdzą się takie zawiesia https://www.assecuro.pl/category/zawiesia-poliestrowe-koliste-wezowe Mają bardzo dużą wytrzymałość i wysoką elastyczność.

  #75547

  Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem też że takie palety musza być dobrej jakości.Poszukaj sobie takich palet tutaj https://saspalety.pl/ . Niestety ale jest to wymagane i bez tego raczej nie bedziesz mogł się zajmowac transportem.

  #75548
  Katia
  Członek

  By zoptymalizować prace magazynu, warto zaopatrzyć się także w specjalne skrzynie plastikowe. Więcej o tym rozwiązaniu można przeczytać tutaj na stronie producenta.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.