Listwy polistyrenowe opinie

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 26)
 • Autor
  Wpisy
 • #69126
  zosiaxx
  Członek

  Witajcie! Słyszałam dużo pozytywnych opinii, jeśli chodzi o listwy polistyrenowe od znajomych, ale szczerze mówiąc chętnie zgłębię lepiej temat, stąd ten wątek. Jestem otwarta na wszelkie porady, opnie, komentarze czy wskazówki :)

  #83045
  Zenon123
  Członek

  Listwa polistyrenowa jest ważnym fundamentem wizerunku Twojego pomieszczenia. :) Super opcja to możliwość pomalowania na dowolny kolor. W ten sposób nie będziesz szukać odpowiedniej przesadnie długo. :)

  #83046
  jadwiga
  Członek

  Listwy przypodłogowe polistyrenowe mi się osobiście podobają całkiem nieźle, zazwyczaj trafiam na ciekawe kształty i rzeźbienia. :) a na to zwracam uwagę :)

  #83047
  magnowako
  Członek

  Listwy z polistyrenu mają jedną cenną uwagę! Podczas łączenia listwy musisz pamiętać o 1-2mm dylatacji pomiędzy dwoma odcinkami. Inaczej można pisać złe komentarze, jeśli ktoś kłaść ich nie potrafi. :)

  #83048
  makanda
  Członek

  A jak dokładnie się te listwy polistyrenowe montuje? Może to ktoś opisać krok po kroku?

  #83049
  gustaww
  Członek

  No wielka mi tam filozofia, bierzesz listwę przypodłogową z polistyrenu, docinasz, jak chcesz to malujesz, a później na klej bierzesz i gotowe :D

  #83050
  Ola82
  Członek

  Listwy przypodłogowe z polistyrenu są całkiem eleganckie. Ładnie się prezentują na podłodze. Jestem amatorem i miałem trochę problemy jak to kładłem ,ale jednak się udało i jestem zadowolony.

  #83051
  kozmate
  Członek

  listwy przypodłogowe polistyrenowe ode mnie ma dobre opinie bo ostatnio położyłam je u siebie i dają bardzo radę. Są one bardzo solidne. To zbita płyta.

  #83052
  ettiene
  Członek

  listwy przypodłogowe pcv do malowania to faktycznie super sprawa, bo można sobie dopasować odpowiednio kolor tak naprawdę i to jest bardzo elastyczna forma przez to, że możesz dobrać bardzo dokładnie barwę

  #83053
  rafon
  Uczestnik

  A jeśli chodzi o listwy z polistyrenu to z jakiej firmy byście polecali? Które marki cieszą się dobrymi opiniami? ;)

  #83054
  wszib
  Członek

  Dla mnie listwy polistyrenowe są jak najbardziej warte uwagi z wielu względów. Ostatnio mam wrażenie, że na rynku jest jakieś wyparcie , bo bardzo dużo promocji wszędzie widzę na nie. :)

  #83055
  BarbaraG
  Członek

  A jak to jest z tymi listwami polistyrenowymi? One się jakoś nie niszczą szybko czy coś? Nie robią się na nich łatwo wgniecenia?

  #83056
  Franek
  Członek

  Nie no one owszem są całkiem lekkie, ale te listwy przypodłogowe polistyrenowe są z takiego twardszego polimeru robione i są wytrzymałe :)

  #83057
  dudektoom
  Członek

  Ja tam najlepiej listwy z polistyrenu lubię – prosty montaż, nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego sprzętu, ciężkie nie są a efekt fajny :)

  #83058
  patryk76
  Członek

  A waszym zdaniem co będzie lepsze – listwy polistyrenowe czy poliuretanowe?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 26)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.