Listwy Lagrus opinie

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)
 • Autor
  Wpisy
 • #69118
  mstawskam
  Członek

  Witajcie, jakie doświadczenia macie z produktami firmy Lagrus? Listwy mnie głównie interesują :) Polecacie? Warto w nie inwestować? Może zdecydowanie je odradzacie? Będę wdzięczny za każdą wypowiedź :)

  #82948
  Wiktor.
  Członek

  Z Largusem generalnie nie miałem nigdy złych doświadczeń. Mogę to śmiało polecić. Jakość pozwala na wieloletnie użytkowanie produktów. Jeśli nie lubisz kupować byle czego to listwy lagrus są właściwym wyborem. :)

  #82949
  KasiaK
  Członek

  Ja pamiętam, że przez długi czas nie wiem dlaczego podchodziłem z dystansem do marki, ale listwy przypodłogowe lagrus są bardzo wysokiej jakości. Żałuję, że tak długo zwlekałem z tym :( nie róbcie tego błędu.

  #82950
  Witek
  Członek

  No jeśli chodzi o listwy Lagrus to moim zdaniem to jeden z lepszych produktów dostępnych na rynku, ceny mają całkiem niezłe, ale no za jakość zawsze trochę trzeba zapłacić :)

  #82951
  zosiaxx
  Członek

  Ogólnie jeśli chodzi o Lagrus i ich listwy przypodłogowe to chyba był już tu na forum wątek na ich temat, radzę dobrze poszukać :)

  #82952
  potwisn
  Członek

  Ja tam nigdy nie miałem do czynienia z listwami Lagrusa, ale z tego co kojarzę to rzeczywiście opinie mają niezłe :)

  #82953
  Zenon123
  Członek

  Lagrus listwy mają swój cennik to prawda, ale mają też swoją jakość, co jest bardzo ważne raczej dla większości osób, które nie planują robić za często remontów :)

  #82954
  jadwiga
  Członek

  Listwy przypodłogowe Lagrus są z dobrymi opiniami i to mnie wcale nie dziwi. Ja ogólnie bardzo szybko się do nich przekonałem. Akurat sam trafiłem na dobrą promocję co mnie jeszcze bardziej popchnęło do tej decyzji, ale jestem po dziś zadowolony i nie było chwili kiedy bym nie był. :)

  #82955
  magnowako
  Członek

  Dla mnie Lagrus listwy często dostają dobre opinie nie tylko przez markę. One są po prostu bardzo jakościowe. :) warto kupić i warto czekać na promocje bo czasami potrafią być bardzo duże!

  #82956
  Mateusz J.
  Członek

  Dla mnie trochę są za drogie te z Lagrusa listwy, ale no ponoć za jakość się płaci :D

  #82957
  Dywania Pl
  Członek

  A macie jakąś alternatywne dla listw Lagrus – w sensie podobna jakość i może trochę niższa cena :)

  #82958
  Ola82
  Członek

  W moim przypadku listwy przypodłogowe lagrus sprawdzają się za każdym razem i bardzo dobrze :) jestem zadowolony bo kupiłem sprawdzony produkt a nie jakiegoś kota w worku. :)

  #82959
  kozmate
  Członek

  listwa lagrus jest solidna, to nie są jakieś te tanie zamienniki , te to można sobie śmiało odpuścić. :)

  #82960
  ettiene
  Członek

  Lagrus listwy przypodłogowe wiele osób powie, że są bardzo drogie. Coś w tym jest , bo czasami te ceny faktycznie powalają, ale jednak nie jest tak najgorzej jak złapiesz się na promocję. :)

  #82961
  rafon
  Uczestnik

  Yyy trochę mnie dziwią te wasze opinie jeśli chodzi o listwy Lagrus, właściwie chodzi mi o ceny, bo z tego co kojarzę to wcale nie są aż takie drogie, a jakość akurat muszę przyznać, że bardzo dobra :)

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.