Lepsze będzie wybudowanie hali stalowej czy murowanej

Forum Parkiet.pl Fora Inspiracje, wystrój wnętrz, nowości Lepsze będzie wybudowanie hali stalowej czy murowanej

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #68775
  rysiabu
  Członek

  Chodzi tutaj o zastosowanie hali jako magazynu. Lepsze będzie Waszym zdaniem zdecydowanie się na postawienie hali stalowej czy może jednak murowanej?

  #81722
  ujipodipy
  Członek

  Zdecydowanie hala stalowa. Jej postawienie jest szybsze. Hale stalowe mogą być stawiane w każdej porze roku. Pogoda nie ma wpływu na działania odbywające się na placu budowy. To wyraźna przewaga nad konstrukcjami murowanymi. Pozwala to znacząco skrócić czas oczekiwania inwestora na zakończenie przedsięwzięcia. Drugim atutem hal stalowych jest to, że ich montaż wymaga zaangażowania dużo mniejszej liczby osób niż dzieje się to w przypadku obiektów tradycyjnych. A to w realny sposób przekłada się na obniżenie kosztów robocizny. Na stronie jest artykul o tym, w jaki sposob zoptymalizować koszta wybudowania takiej hali:
  https://www.mcmproject.com.pl/strefa-in … techniczne

  #81723
  benedykciu
  Członek

  To prawda. Ze swojej strony mogę jeszcze podpowiedzieć co nieco o procesach magazynowych. Przed budową magazynu warto je dobrze przemyśleć, a dopiero potem projektować bryłę. Zapewni to prawidłowe funkcjonowanie bez żadnych problemów. U nas wszystko płynnie działa dzięki temu. Pomocny jest też dobry program magazynowy. My mamy niezawodny od Smart System http://www.system-smart.pl/oprogramowanie/program-magazynowy/ Intuicyjny w obsłudze i nie wymaga chronologicznego wprowadzania produktów. Zawiera wszystkie podstawowe dokumenty i daje możliwość druku zestawień. Oferują też program do fakturowania, który współpracuje z magazynem.

  #81724
  dfvbhyu
  Członek

  Moim zdaniem najlepsza będzie hala stalowa. Polecam ci firmę https://commercecon.pl/ która specjalizuje się w projektowaniu i budowie hal stalowych. Dostosują hale magazynową do Twoich potrzeb. Mają 20 lat doświadczenia i mnóstwo zrealizowanych inwestycji w Polsce i za granicą.

  #83923
  amnowak1234
  Uczestnik

  Budowa hali magazynowej to tylko połowa sukcesu. Aby w pełni cieszyć się z magazynu trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie. Polecam skorzystać z oferty firmy Maglo, która posiada bogatą ofertę m.in. wózków widłowych i regałów magazynowych. Sprawdź na http://www.maglo.com.pl

  #83984
  emper
  Uczestnik

  Zdecydowanie technologia stalowa. Obecnie jest najbardziej popularna i szczerze powiedziawszy to rzadko kto decyduje się na wybudowanie hali w technologii murowanej, która jest droższa i bardziej pracochłonna.

  Mogę polecić CI firmę MCM – firma z bardzo dużym doświadczeniem, Działają obecnie na terenie całej Polski ( juz od wielu lat zresztą). Powinni opracować projekt , zająć się realizacją. Na stronie znajdziesz kontakt tak wiec możesz poprosić ich o wycenę.
  MCM PROJECT Sp. z o.o.
  ul. Obywatelska 103
  94-104 Łódź
  tel: 42 637 20 34

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.