Kwestia toalety na budowie

Forum Parkiet.pl Fora Inspiracje, wystrój wnętrz, nowości Kwestia toalety na budowie

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #68896
  ujipodipy
  Członek

  Jak rozwiązliście u siebie kwestię toalety na budowie? Mieliscie czy nie? Zaczynam budowę i zastanawiam się co postawić budowlańcom. Nie mam na razie możlwości postawienia toalety stałej.

  #82021
  rysiabu
  Członek

  Najczęściej stawia się toalety przenośne z serwisem:
  https://debowetarasy.pl/toalety-przenos … omfortowe/ – poczytaj sobie na stronie.Jest to rozwiązanie najwygodniejsze bo firma przywozi Ci taką toaletę oraz regularnie ją sprząta ( sam ustalasz co ile).
  W ramach serwisu toalety przenośne są opróżniane, myte i dezynfekowane. Uzupełnia się również media, a także wykonuje niezbędne naprawy.

  Miesięczne koszta to od 200 do 400 zł czyli nie tak dużo.

  #82022
  ludwik334as
  Członek

  Zdecydowanie najlepiej wynająć toalety przenośne z serwisem. Na terenie całego kraju takie usługi świadczy firma https://wcserwis.pl/. Mają na wyposażeniu 9 modeli toalet, na budowę zazwyczaj wybiera się wersję standard ale w każdym razie wybór mają większy. Od zamówienia w ciągu dwóch dni dowożą toalety na miejsce. Co ile będą opróżniane to jest do dogadania. Czas wynajmu również, od 7 do 28 dni zazwyczaj pierwsza umowa, można przedłużać oczywiście. Płacić można wygodnie online. Mają na wynajem także kontenery, ogrodzenia, na budowę może się coś jeszcze jak najbardziej przydać poza sanitariatem.

  #82023
  imindesign
  Członek

  Jeżeli na budowie pojawia się pierwszy budowlaniec, toaleta musi być.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.