kredyt gotówkowy

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #68755

  Mam takie pytanie dotyczące kredytów. Mam małą firmę i staram sie ją delikatnie rozbudować, a do tego niezbędne są dodatkowe pieniądze. Wielu moich znajomych poleca mi ofertę firmy Alior bank . Bardzo pozytywnie wypowiadali się o warunkach, jakie firma oferuje. Minimum formalności, a wszystko przeprowadzone szybko i profesjonalnie. Ktoś z Was korzystał i również poleca ? Czytałam ranking kredytów gotówkowych i nie wiem na jaki ewentualnie inny bank wybrać ?

  #81669
  ludwik334as
  Członek

  Są różne kredyty do wyboru jeśli mowa o możliwościach dla firm. Inwestycyjne najlepsze myślę, na http://gotowkajanusza.pl/ o takich czytałam. Wymagania banków stawiane przedsiębiorcom ubiegającym się o kredyt inwestycyjny nie są zbyt trudne do spełnienia. Może je otrzymać i firma która od lat jest na rynku i początkująca spółka.

  #81670
  Katia
  Członek

  Owszem Alior ma dość ciekawą ofertę. Jednak warto najpierw sprawdzić kilka internetowych porównywarek, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Wbrew pozorom nie wszystkie porównywarki wskazują te same wyniki, więc jak już znajdziesz 3 najlepsze oferty, spróbuj porównać je sama, zwracając uwagę na elementy opisane w https://poradnikowy.net/na-co-zwracac-uwage-wybierajac-kredyt-gotowkowy/ Wtedy będziesz mieć pewność, że dokonałaś najlepszego wyboru ;)

  #81671

  Szybkie pożyczki bez zaświadczeń i zbędnych formalności? To da się zrobić. Nową super ofertę pożyczkową znajdziesz na https://lowcachwilowek.pl/darmowe-chwilowki/ Sprawdzona firma pożyczkowa udziela pożyczek na kwotę nawet 10 tysięcy złotych i na 24 raty. Wypełnij prosty wniosek pożyczkowy i przekonaj się, jak szybko dodatkowa gotówka znajdzie się na Twoim koncie. Warto skorzystać z oferty renomowanego pożyczkodawcy.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.