Jakie farby do ścian polecicie?

Forum Parkiet.pl Fora Inspiracje, wystrój wnętrz, nowości Jakie farby do ścian polecicie?

 • Temat jest pusty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #68788
  rysiabu
  Członek

  Jestem przed kolejnym malowaniem ścian w domu. Mam położony Dulux w ciemnych odcieniach takie trochę” angielskie” kolory – bordo i zieleń. Teraz planuję jasne odcienie. W związku z tym moje pytanie – czy trzymać się farb dulux / słyszałam ,że ich jakość spadła/, czy jest może coś lepszego?

  #81749
  ujipodipy
  Członek

  Dekoral ma dobrej jakosci jasne odcienie, podobnie jak Beckers. Sa napigmentowane tak więc powinny wystarczyć dwie cienkie warstwy. Nawet jeśli chcesz zamalować ciemną farbę:
  http://lux-wood.pl/sklep/29/farby-dekor … ielce.html

  Polecam przejrzeć je sobie tutaj. W sklepie w Lublinie mają bardzo dużo promocji na farby Dekoral. Polecam dobrze zastanowić się nad kolorem. Musisz tutaj wziąć pod uwagę rozmiar pomieszczenia, jego nasłonecznienie i kolory mebli oraz dekoracji, jakie będą się w nim znajdowały….. Bardzo duże znaczenie m też przeznaczenie pomieszczenia – zastanów się w jakim kolorze będzie Ci się najlepiej relaksowało czy spędzało czas. Osobiście również o wiele bardziej wolę jasne kolorki.

  #81750
  imindesign
  Członek

  Wiodące marki dają pewność co do swoich produktów. Zależy do jakiego pomieszczenia stosujemy, na jakie tynki, która to warstwa farby. Generalnie to co popularne w jednym miejscu do zobaczenia https://www.homebook.pl/produkty/farby, do wyboru, do koloru.

  #81751
  AnnaW68
  Członek

  Czy jakość farb może być niższa? Wątpię. Naturalnie wydaje się sensowne korzystanie z produktów tego samego producenta. Jeżeli jednak zmieniasz odcień to równie dobrze możesz wybrać produkt innego producenta. Jeśli chcesz to poszukaj porady na stronach typu http://www.ainprojektowanie.com/blog/. Projektanci na stronach mają często opisane tego typu tematy.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.